Skocz do zawartości
05-Szysz-500

Adminowanie

Rekomendowane odpowiedzi

05-Szysz-500

Może i adminem nigdy nie byłem, może i na wielu rzeczach sie nie znam ale jest jedna rzecz, która mnie ostatnio dosyć mocno zastanawia w adminowaniu na serwerach (gram tylko na classicu ale podejrzewam, że na innych jest podobnie). Mianowicie chodzi mi o decyzje admina czy robić "ssy", czy tylko rozpisywać demko przy podejrzeniu o wh. Często widzę, że ktoś gra podejrzanie, przyglądam się długi czas, nic nie widać i nagle ta osoba dostaje bana bez "ssów". Okej czasami wszystko widać jak na talerzu i ssy są zbędne ale sam czasami podczas gry obawiam sie, że dostane takiego bana bez ssów, a osobiście wiem, że demko by mnie przekreśliło, bo teoretycznie "wszystko widać jak na talerzu", szczególnie jak gram na fazie (zwykły fart, ładne czyste skany awp, odruchowe wystrzały jak jeszcze mi sie ktoś nie wyłoni zza winkla itd. itp.), a jeśli chodzi o adminów z classica (przepraszając najmocniej administracje classica), przy każdym z nich widziałem już wielokrotnie zbyt pochopne bany (chyba przy każdym, nie jestem pewny czy wszystkich adminów widziałem na serwerze). W każdym bądź razie dawno już nie widziałem wysyłania na ssy i troche mnie to martwi, bo demko może ukazywać, że ktoś celuje w model, ale może to być zwykły fart. Kolejna sprawa, że po ssach da sie sprawdzić jeszcze demko, ale jak sie ssów nie zrobi to sie ich już nie sprawdzi.

Pozdrawia mniej pewny co do wh u graczy od adminów, z większym stażem w csie od większości adminów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

Czym sie przejmujesz? Nie latasz odpalony więc nie masz się czym martwić, jeśli ktoś u nas lata odpalony zostanie rozpisany i się z nim pożegnamy. Dla mnie demko lepiej rozpisać niż screeny robić. Screeny są dla sprawdzenia gracza i rozwiania wszelkich wątpliwości. Takie tematy pisz w offtopie.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oro Koroner

Admini na naszych serwerach mają prawo banować także bez robienia ssów. Gracz od każdego bana ma prawo się odwołać. Administratorzy są na tyle rozważni, że wiedzą jakie są konsekwencje bezmyślnego banowania. A jeśli masz zastrzeżenia do któregoś z adminów to złóż skargę w odpowiednim dziale, nie zapominając o przedstawieniu dowodów na zaistniałą sytuację.

• Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ocochodzi

No nie wiem o co Ci chodzi, bo jak dla mnie admini na classicu to najlepsi admini jakich kiedykolwiek widziałem na serwerach- zawsze pomocni, sprawiedliwi, nie wywyższający się, w większości z ponadprzeciętną wiedzą o czitach. Zauważ, że gdyby mylili się banując bez ssów to w ostatnim czasie byłoby chociaż kilka odwołań rozpatrzonych pozytywnie a jest tylko "priv cheat legit sety", który jest odpalony ale za mało akcji na bana zostało stwierdzone.

Poza tym, ssy to już trochę przeszłość w porównaniu do aktualnego rozwoju czitów, np polhol długo ukrywał się na classicu, pewnie włączał/wyłączał+antyss, robione mu były ssy, przegrał 60h i dopiero wtedy został złapany przez licensed to kill.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
05-Szysz-500

no i właśnie o to chodzi, ściągasz komuś demko jak miał akurat dobrą wczute albo zwykłego farta i jest po gościu ;P kiedyś Ci pokaże jak to wygląda jeśli nigdy sam nie zrobiłeś takiej akcji, od teraz będe zapisywać, bo nie tylko Tobie chce to pokazać, wiadomo, po jednej akcji nikt nie osądza ale to nie znaczy że ktoś nie może sie wczuć czy mieć takiego farta na dłużej. Co do polhola i tego dema przy którym dostał bana to właśnie to był dosyć dobry przykład na to co mówie (nie mówie że był czysty bo inaczej wyglądała jego gra jak adminów nie było na serwerze, a ja jeszcze sie nie zainteresowałem jak sie posługuje demkami) ale to konkretne demo i ban przy nim mnie troche rozbawił ;P wiem o czym mówie bo w jednej "spalonej" akcji z tego dema byłem jego ofiarą i....fakt skan nietypowy ale jak sie tak dobrze zastanowić to każdy by sie mógł o taki pokusić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

[quote name=Zbieram Szyszki :)' timestamp='1480630902' post='232040]

no i właśnie o to chodzi, ściągasz komuś demko jak miał akurat dobrą wczute albo zwykłego farta i jest po gościu ;P kiedyś Ci pokaże jak to wygląda jeśli nigdy sam nie zrobiłeś takiej akcji, od teraz będe zapisywać, bo nie tylko Tobie chce to pokazać, wiadomo, po jednej akcji nikt nie osądza ale to nie znaczy że ktoś nie może sie wczuć czy mieć takiego farta na dłużej. Co do polhola i tego dema przy którym dostał bana to właśnie to był dosyć dobry przykład na to co mówie (nie mówie że był czysty bo inaczej wyglądała jego gra jak adminów nie było na serwerze, a ja jeszcze sie nie zainteresowałem jak sie posługuje demkami) ale to konkretne demo i ban przy nim mnie troche rozbawił ;P wiem o czym mówie bo w jednej "spalonej" akcji z tego dema byłem jego ofiarą i....fakt skan nietypowy ale jak sie tak dobrze zastanowić to każdy by sie mógł o taki pokusić

nie wiesz o czym piszesz. Zamknijcie to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.