Skocz do zawartości
Bandit

Multiadmin

Rekomendowane odpowiedzi

Bandit

Witam , nie wiedzialem w ktorym dziale to napisac i wybralem ten uwazajac ze bedzie on najodpowiedniejszym , otoz jeden z adminow cserwer posiada admina rowniez na innej sieci jest nim SZEREGOWY a siec na ktorej jest on adminem nazywa sie Cslodz.pl a serwer to bf4 , pozdrawiam .

http://cslodz.pl/index.php/topic/313-eqq-admin/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ALL EYEZ ON ME

No i co z tego? Dla Ciebie będzie jeszcze +1 pewnie za strzelanie z ucha

@down pokaż mi wpis w regulaminie forum bądź serwera który zakazuje mieć admina na innej sieci

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bandit

po pierwsze to nie strzelam z ucha bo nie jestem frajerem pajacu :) tylko daje info bo chyba nie wolno posiadac admina na innym serwerze a pozatym dlaczego mialbym tego nie powiedziec to dzieki niemu ja stracilem admina , nie mysl ze robie to zeby sie zemscic ale ma tam admina a tutaj bf2 nie odwiedza i 0 adminow jest wiec ktos inny moze zlozyc podanie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

konfident.

Daje radę z wszystkim, ogarnia więc co sapiesz?

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bandit

^morda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cV4ni4k/smiley

Weź ty chłopie idź skocz z mostu

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bandit

zamknij morde myslisz ze po co pisze ten post zeby mu admina zabrali ? Nie pisze to po to zeby albo adminowal tutaj albo tam bo jest adminem tu a wogole go nie widac lataja odpalency przez 5 map nikt nie byl laskaw wejsc na serwer i zbanowac ich wiec po co taki admin ktorego nie ma niech zwolni miejse dla innych ktorzy graja stale na bf2 i mogliby zostac adminem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cV4ni4k/smiley

I co, mamy teraz szeregowego pobić po łapkach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

Wpisz sobie w GT czy gra czy nie. Jedyne co ostatnio zaobserwowaliśmy u Ciebie to narzekanie, straciłeś admina przez własną głupotę a teraz jedynie się czepiasz. Nie masz nic sensownego do napisania to nie używaj klawiatury.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bandit

nie ciebie po ryju mozna , ty jestes jakis niedorozwiniety czy udajesz nie rozumiesz ze nie chodzi mi o to zeby zabrano mu admina czy cos , poprostu gram na bf2 i widze ze aktywnosc szeregowego spadla praktycznie do zera w porownianiu do tego co gral bedac jedynie adminem bf2. Przeklada sie na to ze graja czesciej cziterzy i nie mozna sobie pograc , czy tak trudno to pojac ? SZEREGOWY jest dla mnie dobrym adminem i poprostu chcialbym zeby spedzal on wiecej czasu na tym bf2 .

Zreszta po co sie bezsensownie wypowiadacie jak to nie od was to zalezy , proponuje poczekac na h@ i on zadecyduje co zrobic z tym fantem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cV4ni4k/smiley

Jedyne co robi to zamknie ten temat ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bandit

no to dobrze jezeli tutaj wolno posiadac admina na 2 roznych serwerowniach to ja nie wnikam w to , mi to nie przeszkadza tylko serwer cierpi bo tak jak wspominalem wyzej szeregowy gral duzo czesciej na bf2 posiadajac admina tylko tam .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Pisałem do h@ i dogadałem się z nim iż moje zadanie na bf2 polega teraz na zgłoszenie=wchodzę banuje. A adminem jestem tylko chwilowo na sieci bf4 ponieważ zostałem poproszony przez kolegę o pomoc iż nie ma na razie kogoś komu można zaufać powierzając odpowiedzialną posadę jaką jest admin. I tak w szczególności gram na classic a na bf2 jest tak jak napisałem wyżej.

@edit

Może byś tu też nie obrażał innych myślę że zostaniesz odpowiednio nagrodzony za wypowiedzi w odniesieniu do innych forumowiczów

Ps. I nie mów że nie chcesz składać skargi, bo w moim odniesieniu chodzi ci o to aby się na mnie odegrać za stratę admina na bf2.

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kapitan K

Uaa bieda umysłowa bije na kilmetr, a fuuj :icon_confused:

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bandit

no jezeli jest tak jak piszesz szeregowy to dla mnie nie ma problemu i temat oczywiscie do zamkniecia :)

a to czy ty jestes adminem czy nie to mam szeroko w powazaniu i nie napisalem tego zeby sie zemscic na tobie za to ze mi admina odebrano bo raczej nic takiego nie stracilem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jamczan

Hehe na nowy rok taki załosny temat :thumbsup::frustgrey:

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oro Koroner

no to zamykam

Bandit musisz unormować nerwy bo status ostrzeżeń Ci się kończy i twoje konto zostanie zablokowane.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.