Skocz do zawartości
Keki

Podanie Keki

Rekomendowane odpowiedzi

Keki

Imię: Kewin

Nick w grze: KekiXD

Doświadczenie w grze oraz Adminowaniu: W samego Cs'a gram od zawsze tzn. od 12 lat jeśli dobrze pamiętam. Doświadczenie w Adminowaniu Posiadam dosyć dobre bo byłem Adminem na różnych innych serwerach a także posiadałem dwa razy prywatny. Nawet dobrze rozwinięty.

Posiadasz admina na innym serwerze?: Aktualnie nie posiadam Admina Na Żadnym innym serwerze.

Staż na serwerze: Tutaj Mój czas nie przekracza Godziny Ponieważ coś koło godziny gram na serwerze i bardzo dobrze i przyjemnie mi sie gra z wyjątkiem kilku osób którzy używaja wspomagaczy. Dlatego właśnie też Piszę to podanie.

Link do GT: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.186:27015/top_players/ - Wejdź w link, wpisz swój nick oraz skopiuj link i wstaw tutaj. http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.186:27015/top_players/?query=KekiXD

Znajomość AMXX (1- 6): 5

Steam_ID: STEAM_0:0:62374892

Możliwość płacenia składek: Jak Najbardziej Wspomogę Serwer Finansowo.

Dlaczego chcesz admina?: W pierwszej kolejności chce pomóć w rozwijaniu się serwera a także pilonowania na nim porządku ponieważ już po godzinie gry zauważylem wiele oso którzy używają min. Wh, Aima itp. Chciałbym Pomóc w utrzymaniu serwera Finansowo A także wprowadzać zawsze Przyjemną i miła atmoferę.

Kontakt: Mam Ts'a Skypa, GG, Lub Kontak Na Steam GG- 59371327

Proszę o Pozytywne Rozpatrzenie Mojego Podania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TranQuilek

Jak dla mnie całkowicie na NIE

-Słaba aktywność na forum

-Słaba aktywność na serwerze (dopiero poznajesz serwer)

-GT mówi samo za siebie..

Może za kilka dni spróbuj? będziesz mieć wiadomo większe szanse

EDIT: jeśli używają aima,wh czy innych wspomagaczy napisz post (skarge) na nich dostaniesz oceny,reputacje,to jeszcze bardzie Ci pomoże

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiczi

Podanie odrzucone, zapoznaj się najpierw z wymaganiami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.