Skocz do zawartości
Torbaaaa

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Torbaaaa

Siemaneczko, czy macie moze jakieś seriale warte/godne polecenia i uwagi ? Wszystko to co mnie interesowało już obejrzałem, a czasem warto sobie coś obejrzeć przy piwku z dziewczyna :D

To co już obejrzane i co jest w trakcie :P

- Dr. House

- Once upon a time

- The walking dead

- a series of unfortunate events

- American horror story

- Westworld

- Pustkowie

Możecie również wyrażać swoje opinie na temat seriali, streszczać ich fabułę ITP, tak by każdy mógł znaleźć coś w swoim stylu więc może zacznę ? :D

Dr. House

Doktor Gregory House (Hugh Laurie) ma kiepskie podejście do pacjentów. Najchętniej nie miałby go wcale - nie lubi rozmawiać z pacjentami i unika tego za wszelką cenę. Jest leniwy, brutalnie szczery, niegrzeczny i uzależniony od środków przeciwbólowych. Dr House jest równocześnie znakomitym, światowej klasy diagnostą. Jego niekonwencjonalne podejście, bezbłędny instynkt i potrzeba rozwiązywania najbardziej skomplikowanych zagadek medycznych sprawia, że skierowane do niego zostają przypadki, z którymi inni lekarze nie mogą sobie poradzić. Do pomocy Dr House dobrał sobie grupę młodych lekarzy: neurologa Erica Foremana (Omar Epps), immunologa Allison Cameron (Jennifer Morrison) i internistę Roberta Chase'a (Jesse Spencer), którym potrafi zlecić tak niekonwencjonalne zadania, jak nielegalne przeszukanie domu pacjenta.

Dodałem o House'ie bo ten serial lubię najbardziej, skubany tak mnie wciągnał, że zamierzam obejrzeć ponownie wszystkie sezony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ALL EYEZ ON ME

tak dr.house na propsie dożywotnim ;)

ja od siebie polecić mogę

http://cserwer.pl/to...ess-niepokorni/

http://cserwer.pl/to...and-recreation/

i jeszcze to mi się przypomniało http://www.filmweb.p...pia-2013-663388 ale szkoda że tylko 2 sezony

i jeszcze to przecież :lol:http://www.filmweb.pl/serial/PitBull-2005-282083

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

Breaking Bad

Dexter

Prison Break

Kompania Braci

Rodzina Soprano

Californication

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Torbaaaa

Mam nadzieje, że zrobią kolejny sezon kompani braci, starsznie sie wkrecilem na poczatku i nie czekalem na premiery u nas w kraju xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
***Ptysia***

Breaking Bad :wub:

The 100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Torbaaaa

Ptysia a co jest takiego w tym Breaking Bad, że 80% znanych mi osobiście dziewczyn tak uwielbia ten serial ? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
***Ptysia***

Ptysia a co jest takiego w tym Breaking Bad, że 80% znanych mi osobiście dziewczyn tak uwielbia ten serial ? :D

to nie jest typowo "dziewczynski" serial, no chyba, że taki chcesz, to Ci polece :D

On opowiada o nauczycielu chemii, który zavchorował na raka i nie miał pieniędzy na leczenie, dlatego ze starym uczniem zaczynają gotować metaamfetamine . I serial z odcinka na odcinek się rozkręca, mega wciąga ale zależy jakiego typu seriale lubisz, mnie np interesują takie :D

ale jak oglądałes the walking dead to the 100 tez powinno Cie zainteresować ,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
teeny bopper crack whore

Rodzina Soprano :shifty:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kondor^^

Polecam serial "Sons of Anarchy- Synowie Anarchi"

Jest to serial o gangu motocyklowym "SAMCRO" którzy handlują bronią, ogólnie dużo się tam dzieje i gwarantuje że jak oglądniesz 1 sezon to Cię wciągnie i oglądniesz cały. Coś wiecej przeczytasz choćby nawet na wikipedii :):banana:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DobreGessy

Trudne Sprawy: bardzo wciągający serial :)xD

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Torbaaaa

DobreGessy jeżeli spojrzeć na to z tej strony to ja mogę również polecić Ukrytą prawdę, Szkołe, 19+. Szpital i wszystkie inne flagowe seriale polskich stacji telewizyjnych xD:D Bądź też melodramaty, czymkolwiek one są xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zboczony Pustelnik

Grimm- bardzo wciąga, cholernie dobry serial ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mordooo

Ja polecam:

The Walking Dead - jeśli lubicie tematykę zombiaków, nieustannej tułaczki i nagłych zwrotów akcji.

Games Of Thrones - Popularna gra o tron oparta na powieściach Georg'a R.R Martina ( bardzo świetny twórca swoją drogą ). Serial zawiera nieustanne zwroty akcji, a także potrafi przytrzymać człowieka w niepewności i go porządnie zaskoczyć, polecam serdecznie każdemu kto lubi tematyki wojenne/sredniowiecze/sci-fi/fantasy.

Vikings- Wikingowie mój ulubiony serial nie mogę się doczekać na kolejny sezon który już niebawem. Ukazuje on losy wikingów podbijających Europę, wszystkie sceny batalistyczne, bitwy, ogólnie każda scena dopięta na ostatni guzik. Nie będę się rozpisywał kto chce niech zaglądnie do pierwszego odcinka, ostrzegam może wciągnąć i stracicie kilka godzin swojego życia które i tak nie pójdą na marne nie żałować, oglądać !

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ALL EYEZ ON ME

Widzę że nikt nie wspomniał o tym serialu :shifty: Niedawno wyszedł 3 sezon także gorąco polecam ;)

Netflix-Narcos-Social-Marketing-Campaign.jpg

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Keri

Polecam

Shooter

The Last Ship

The wayward pines

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi