Skocz do zawartości
trabababa1

Pochwała Admina

Rekomendowane odpowiedzi

trabababa1

Propsy jakich mało dla admina jednego z serwrów. Mianowicie chodzi o serwer Classic, a admina Spocony Szambonurek.

Więc tak. Nie grałem już długi czas w kantera, sądziłem, że ludzie i klimat starych czasów nie powróci. Chodzi mi o ludzi, dzieci na serwerach i niekumata administracja. Wpadam po czasie na losowy serwer csa, pisze do admina na u@, że gosc lata odpalony, admin wbija na specta oglada typa. Widac, że szanuje słowo gracza i chce aby serwer był w jak najlepszej formie. No kurwa juz dawno nie spotkalem sie z takim adminem, ktoremu naprawde zalezaloby na tym aby gracz czul sie na tym serwerze zajebiscie. 20 osob na serwie admin mi odpisuje na pw co sadzi o tym typie i wogole. Propsy w chuj. Kurwa gram juz w ta gierke 11 lat i po czasie stracilem szacunek nadzieje do wszystkich serwerow, graczy i adminow ktorzy tak dowodza. Dzieki takim ludziom jak ten admin nie trace nadziei, i wierze, ze ta gra nie upadnie nigdy. Takich ludzi sie ceni w tych czasach. Wielka PIONA dla admina! Widac, ze typ ma dobry charakter ;)

• Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

Normalnie szacun.. Królowa Karolina!

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

O kurczę, dziękuję za miłe słowa.

Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić do zaglądania na serwer! ;)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LiCzI(L)

Takich ludzi jak Karola jest potrzebnych o wiele więcej na naszej serverowni gratulacje Karola :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Normalna reakcja szanującego sie admina . Ja tez wbijam zawsze na serwer gdy mogę a ktoś napisze . Tu jest tylko taka różnica ze ktos o tum napisał ani nie kazdy tak robi , w sumie nikt.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

Zgadzam się :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.