Skocz do zawartości
Spocon

Turniej Cserwer 5Vs5 - Pytania Dotyczące Turnieju

Rekomendowane odpowiedzi

Spocon

W związku ze startem kolejnej edycji turnieju CSerwer 5vs5 wszelkie nieścisłości, propozycje i pytania związane z turniejem

prosimy zamieszczać w tym temacie. W miarę możliwości będziemy udzielać odpowiedzi i rozwiewać wątpliwości.

Prosimy o zamieszczanie konstruktywnych zapytań. Wszelkie posty niezwiązane z tematem, bądź będące tzw. trollingiem, będą ignorowane i nagradzane warnem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Czy osoba która ma bana na forum może brać udział w turnieju (chodzi o multi konto)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Jeśli nie ma bana na serwerach, nie widzę przeszkód

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

kiedy ten turniej ? i jak bedzie rozgrywany ? ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

Po zakończeniu zapisów, w zależności od tego, ile drużyn się zapiszę, poinformujemy, jaki będzie tryb rozgrywek. ;)

Turniej rozpocznie się oficjalnie dzień po zakończeniu zapisów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
diskopolo

Jaka jest sznasa na zmiane map , na takie ktore gracze nie beda znali z codziennej gry?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Mapy będą wybierane systemem BO1 z listy de_dust2, de_inferno, de_nuke, de_train, de_mirage, de_tuscan, de_cbble.

Po zakończeniu zapisów dostaniecie passy do serwerów z załadowanymi CFG na których odbędzie się turniej, będziecie mogli sobie wszystkie przećwiczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
diskopolo

Mapy będą wybierane systemem BO1 z listy de_dust2, de_inferno, de_nuke, de_train, de_mirage, de_tuscan, de_cbble.

Po zakończeniu zapisów dostaniecie passy do serwerów z załadowanymi CFG na których odbędzie się turniej, będziecie mogli sobie wszystkie przećwiczyć :)

bardziej chodzi mi o to zeby wylaczyc z gry mapy na ktorych gramy codziennie. swietnie ze klasik sie odnajdzie ale chyba mozna zrobic turniej na mapach na ktorych nie gramy. To byla by swietna rozrywka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Zobaczymy, jak nam ten turniej pójdzie organizacyjnie, w planach są dwa turnieje wakacyjne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Po zakończeniu zapisów, w zależności od tego, ile drużyn się zapiszę, poinformujemy, jaki będzie tryb rozgrywek. ;)

Turniej rozpocznie się oficjalnie dzień po zakończeniu zapisów.

Jeżeli turniej rozpocznie się dzień po zakończeniu zapisów to raczej aby przećwiczyć mapki to na weekend przed rozpoczęciem turnieju można by było zrobić dla drużyn które biorą udział aby sobie mogły przećwiczyć mapki bo tak podczas trwania turnieju to bardzo może nie być kiedy przećwiczyć. A jeszcze takie pytanie ile jest serwerów na ten turniej?

@edit

mesut ok i gitara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

Szeregowy, bedą 2-3 serwery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KIELBASA^^

bardziej chodzi mi o to zeby wylaczyc z gry mapy na ktorych gramy codziennie. swietnie ze klasik sie odnajdzie ale chyba mozna zrobic turniej na mapach na ktorych nie gramy. To byla by swietna rozrywka

Wg mnie to byloby czyste FFA. W turniejach, w ogole w CSie gdy gra sie 5vs5 chodzi o taktyke, zgranie do czego potrzebna jest dobra znajomosc mapy. Dla mnie zagrac turniej na WESTWOOD albo jakims AIM MAPIE to totalna porazka..

To tylko moja opinia, nie to ze Cie besztam za pomysl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kakerucchi

bardziej chodzi mi o to zeby wylaczyc z gry mapy na ktorych gramy codziennie.

To są mapy grane na turniejach mixach.Nie gramy w tą grę od wczoraj żeby map nie znać,ja moge zagrać eldorado i myślisz że szanse będziesz miał jak 1/4 mapy nie zna!

ps:może zagramy cpl_mill,Orlig itp standardowe lecz nikt teraz w nie nie gra!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
diskopolo

są pytania czy da sie to bedzie gdzies obejrzeć;D dajcie w tvp 1 żeby nikt nie narzekał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lolo.

W temacie z przebiegiem macie błąd:

Przykład:

Drużyna A - eliminuje de_dust2

Drużyna B - eliminuje de_nuke

Drużyna A - wybiera de_inferno

Drużyna B - wybiera de_cbble

Drużyna A - eliminuje de_train

Drużyna B - eliminuje de_tuscan

Mapy rozgrywane

1 mapa - de_inferno

2 mapa - de_cbble

3 mapa - de_tuscan

Pierwszy głos eliminacji ma drużyna, która jest wpisana po lewej stronie.

3 mapa - de_tuscan

Powinien być mirage, bo na końcu Drużyna B dropła tuscana

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

Hans, trafna uwaga. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

Zgłaszając się do turnieju, zobowiązaliśmy się do ustalenia pewnych terminów. Więc może cos ku"wa zagramy?

Ludzie się wysilają i wykładają z własznej kieszeni na naszą rozgrywkę. A wy macie to totalnie w dupie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

A czasem kapitanowie nie mieli po prostu między sobą ustalać terminów i podawać je do wiadomości organizatorom? Nasza ekipa ma już dwa mecze zaplanowane, więc może szepnij swojemu kapitanowi, żeby też zaczął coś myśleć?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiczi

Drodzy,

Miło nam jest poinformować o tym, że zapisy się zakończyły. Poniżej zamieszczam zapisane drużyny z wymienionymi zawodnikami.

Turniej oficjalnie rozpoczyna się od 27 marca o godzinie 0:00 i będzie trwać do 23 kwietnia do godziny 23:59:59.

W tym czasie wszystkie drużyny zobowiązane są do rozegrania meczy.

Nie ustalamy na sztywno terminarza spotkań, liczymy na Waszą wzajemną komunikację i dogadanie się co do rozegrania meczy

Drużyny proszone są o bukowanie terminu spotkań i poinformowanie organizatorów - przywódcy drużyn dostaną szczegółowe informacje nt rcona i posługiwania się konsolą(wiadomość prywatna).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

A czasem kapitanowie nie mieli po prostu między sobą ustalać terminów i podawać je do wiadomości organizatorom? Nasza ekipa ma już dwa mecze zaplanowane, więc może szepnij swojemu kapitanowi, żeby też zaczął coś myśleć?

Zrobione ;)

Wiczi grajmy rok ten turniej, w sierpniu 2018 roku mamy zaplanowane spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RaFi;*_Wo(L)a

Wiczi myślisz że zacytujesz post i to wystarczy? Tutaj się akurat w pewnym stopniu zgadzam z lic, dane mecze powinny być rozegrane od-do dnia bo tak to można to ciągnąć nie wiadomo ile, mnie to zwisa, ale nie którzy gracze grają o coś:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
05-Szysz-500

Rafi ja myśle, że każda drużyna powinna mieć troche szacunku do innych i zachować sie tak jak ja z...nie pamiętam kim ale jak z naszej drużyny ciągle trzech z pięciu nie miało czasu to my we dwóch sie wycofaliśmy, przez co i cała drużyna musiała.

Tak poza tym, czy ja dobrze widze że fnk jest zapisany? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RaFi;*_Wo(L)a

Nie no ja to rozumiem oczywiscie, ale też przez go cały turniej może stać:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
05-Szysz-500

moja drużyna w poprzednim turnieju przez jakieś 3tyg nie rozegrała nic, ciągle nowe terminy i tylko 2 osoby były wtedy na steam. Czasem najzwyczajniej w świecie trzeba sie wycofać żeby nie opóźniać. Taka rada dla innych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ayaan boqorka ahay

czy po fazie zasadniczej turnieju sa jakies playoffy? 4 najlepsze druzyny awansuja do polfinalu czy cos w tym stylu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.