Skocz do zawartości
Spocon

Zrzuty Screenów Do Turnieju

Rekomendowane odpowiedzi

Spocon

Wielu z Was ma z tym problem, więc w skrócie tutaj wrzucę Wam mały poradnik do zrzutów ekranu, które będziecie musieli po meczach zamieszczać.

 

Dla STEAM:

Wejdźcie w Steam -> opcje -> zakładka 'w grze' -> macie tam okienko 'skrót klawiszowy zrzutu ekranu'. Przydzielcie sobie dla SSów nieużywany klawisz (nie jak Blacku 0 :sarcastic_hand: ). Rzućcie również okiem na to, w jakim folderze będą się zapisywać, możecie go sobie również tutaj zdefiniować. Po wciśnięciu tego klawisza w grze w prawym dolnym rogu ekranu powinna Wam się pojawić informacja o zrobieniu zrzutu. Zapisują się one w wyżej wspomnianym folderze.

 

UWAGA!

Zdarza się, ze w systemie komputera poszczególne klawisze macie już przypisane do funkcji systemowych (zwykle F1-F12). W takim wypadku samo kliknięcie na klawisz, którym zdefiniowaliście zrzut ekranu nie zadziała, wcześniej musicie wcisnąć klawisz wyłączający właśnie te funkcje.

 

 

Dla NON_STEAM:

Uruchomcie grę i otwórzcie konsolę ~. W konsoli wpisując bind "klawisz" "snapshot" zdefiniujecie sobie klawisz, którym będziecie robić screena. Przykładowo bind F12 snapshot.

 

UWAGA!

Skrót klawiszowy do zrzutu ekranu nie zapisuje zrzutu do schowka, więc przy próbie przeklejenia tego do Painta nie dostaniecie nic (albo czarny ekran). Screeny zapisują się w folderze cstrike, lub cstrike_polish.

 

 

 

Zrzut konsoli:

Po włączeniu konsoli ~ wpisujemy komendę "status". Aby zrobić jej zrzut, wpisujemy w konsoli komendę "snapshot". Ni mniej, ni więcej. Screen zapisze się w folderze cstrike bądź cstrike_polish

 

 

Zróbcie próby, bo przypominam, że rozegrany mecz nieudokumentowany wszystkimi mediami będzie nagradzany walkowerem.

W razie dalszych problemów piszcie, będziemy się wszyscy starali rozwiązać problem.

 

PS. Sposób dla non-steam powinien działać również dla tych ze steamem.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×