Skocz do zawartości
M O R D E R C A

Turniej Cserwer 5On5 - Przebieg

Rekomendowane odpowiedzi

koniec

gratulacje :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

GzC vs SMBL

1 mapa DD2

1 poł 10:5 dla grubasów

http://www96.zippyshare.com/v/fsnDGDUO/file.html

2 poł 10:5 dla SMBL

http://www96.zippyshare.com/v/7d9HZhvJ/file.html

REMIS

2 mapa INFERNO

1 poł 9:6 dla GzC

http://www96.zippyshare.com/v/W6RbgjOh/file.html

2 poł 7:2 dla GzC

http://www96.zippyshare.com/v/gyixm62s/file.html

dziękujemy za grę.

SSy smoke

PaulinaNuta http://www96.zippyshare.com/v/hYmNwtkc/file.html

FremiK http://www49.zippyshare.com/v/43xP7wUl/file.html

Kakerucchi http://www3.zippyshare.com/v/sf6lZ6pk/file.html

hans http://www66.zippyshare.com/v/dJZ6G4BJ/file.html

hugo nie ma bo piic poszedl alkus .

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

coś nie halo, jak jest remis to się gra dogrywke ale nie mnie tu oceniac bo ja nie organizator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

To prawda, w wypadku remisu powinna być rozegrana dogrywka. Albo nie byli tego świadomi, albo po prostu tak zadecydowali (wbrew regulaminowi). Skoro została rozegrana druga mapa, to wygląda mi na to, że obydwa teamy zgodnie stwierdziły, że remis to remis.

Tutaj jednak pozostawię decyzję teamom, które grały - jeśli któryś z nich zgłosi chęć rozegrania meczu ponownie, to tak będzie.

Bardzo proszę, abyście do jutra wieczora dali znać co zdecydujecie. Jeśli nie będzie odezwy z żadnej strony, mecz zostanie zaakceptowany, a my ruszymy z podsumowaniem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
diskopolo

no gralismy; wygrywalismy i nagle od nich wszyscy wyszli ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

okej możemy zagrać dogrywke tylko nie mieliśmy wiedzy na ten temat bo niby miala być 3 mapa a tu nagle 1 jakies mr 3 jak ja tego nie ogarniam :P (przyznaje bez bicia) chłopaki się wkurzyli i poszliśmy, możemy zagrac dogrywke jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A
1. Mecze rozgrywane są systemem Bo3 mr15. Wygrywa ta drużyna, która zwycięży na dwóch mapach. Mapę wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza zdobędzie 16 rund.

2. W przypadku wyniku 15:15 na którejkolwiek z map, potrzebna jest dogrywka w celu wyłonienia zwycięzcy.

Dogrywka rozgrywana jest systemem mr3 i każdy z zawodników otrzymuje na start 10000$. Dogrywkę wygrywa ta drużyna, która jako pierwsza zdobędzie 4 rundy.

Zrozumiałbym, gdyby nie było to napisane w zasadach gry.

w/e

@@

Dajcie znać, kiedy chcecie rozegrać dogrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kakerucchi

Tak disco tylko czemu w trakcie gry pisaliście że pauza bo komuś się srać chciało tego nie napiszecie BRAWO nikt na was czekać nie będzie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

Jakos ja wyszedlem przy wyniku 1:0 dla was po wygranej nozowce ,ktora byla zbedna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

Disko, kaker, hans,

Wasze posty są nie na miejscu i nic nie wnoszą.

Skończcie tą farsę i zajmijcie się ustaleniem terminu dokończenia meczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
diskopolo

Disko, kaker, hans,

Wasze posty są nie na miejscu i nic nie wnoszą.

Skończcie tą farsę i zajmijcie się ustaleniem terminu dokończenia meczu.

A można demko z tej dogrywki? Bo wiecie, to ze musialem sie zkupkać to pikuś, ale czemu wy wyszliscie, niby przy 1;0 , a ja mam na ssie 3-0

no bo wiecie; mozemy se tez wyjsc i co bedziemy dogrywać co kilka dni. to tak nie halo coś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

Gracie czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Słuchajcie Misie, chcielibyśmy zakończyć turniej, a wszyscy czekają na 2 drużyny. Paulina wyraziła chęć rozegrania meczu jeszcze raz, Disko w tej sprawie nic nie napisał konkretnego. Dajcie proszę znać w jakim terminie zagracie, a jeśli dojdziecie do innego porozumienia to proszę o potwierdzenie akceptacji wyniku z ostatniego meczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
diskopolo

Słuchajcie Misie, chcielibyśmy zakończyć turniej, a wszyscy czekają na 2 drużyny. Paulina wyraziła chęć rozegrania meczu jeszcze raz, Disko w tej sprawie nic nie napisał konkretnego. Dajcie proszę znać w jakim terminie zagracie, a jeśli dojdziecie do innego porozumienia to proszę o potwierdzenie akceptacji wyniku z ostatniego meczu.

Disko pisał do Pauliny, Paulina cos siedzi cicho.

Disko napisał konkretnie co chciał dostać i dlaczego, disko nie dostał odpowiedzi.

Prosze nie wmawiac disko ze disko nie napisał konkretów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

zagramy w tyg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wituś

Co nie gracie skoro jeden mapa była na remis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Disko dobrze, pisałeś do Pauliny, ja szklanej kuli nie mam żeby o tym wiedzieć. Macie czas do końca przyszłego tygodnia (do niedzieli 18.06). Jeśli nie zdążycie rozegrać meczu, to uznamy wynik z ostatniego rozegranego. Nie zapomnijcie wrzucić terminu spotkania kiedy się dogadacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
diskopolo

Disko dobrze, pisałeś do Pauliny, ja szklanej kuli nie mam żeby o tym wiedzieć. Macie czas do końca przyszłego tygodnia (do niedzieli 18.06). Jeśli nie zdążycie rozegrać meczu, to uznamy wynik z ostatniego rozegranego. Nie zapomnijcie wrzucić terminu spotkania kiedy się dogadacie ;)

jaki to wynik? remis?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Remis na pierwszej mapie i wygrana dla Grubasów na drugiej, więc Grubasy z przewagą wygranej.

Edit

Z SSów wrzuconych przez Paulinę widzę tylko 2 rozegrane mapy, od Was ssów nikt nie wrzucił, więc powinien być walkower ;]

Dogadajcie się na rozegranie meczu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
diskopolo

Remis na pierwszej mapie i wygrana dla Grubasów na drugiej, więc Grubasy z przewagą wygranej.

dogrywke gralismy przeciez:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

Nie podnoś ciśnienia disko...

Ma się tutaj znaleźć post informujący o konkretnym terminie(muszę zorganizować serwer na czas) oraz wynik z dogrywki.

Żadnych więcej bezsensownych postów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
diskopolo

Nie podnoś ciśnienia disko...

Ma się tutaj znaleźć post informujący o konkretnym terminie(muszę zorganizować serwer na czas) oraz wynik z dogrywki.

Żadnych więcej bezsensownych postów.

nie podnosze cisnienia; albo traktujemy sie wszyscy fer albo niewiem czemu to dalej trwa, prosiłem o demka, prosiłem o cokolwiek; mam ssa jak wyszli przy 3-0 albo to ja jestem szalony albo wy. Nie zebym miał wstret przeciwko graniu dogrywki ale cos jest nie halo:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

Chłopie, wyszli bo nikt z Was nie potrafił zrobić głupiego restartu mapy.

Bije to w obydwie drużyny, ale to Ty masz pretens, bo wygrywaliscie rzekomo połówkę dogrywki,jednakże nie mogliście jej dokończyć z w/w powodu.

Traktujmy się 'fer' i jak wysyłam informacje na pw jak należy używać podstawowych komend rcon, skorzystajcie z nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
diskopolo

Chłopie, wyszli bo nikt z Was nie potrafił zrobić głupiego restartu mapy.

Bije to w obydwie drużyny, ale to Ty masz pretens, bo wygrywaliscie rzekomo połówkę dogrywki,jednakże nie mogliście jej dokończyć z w/w powodu.

Traktujmy się 'fer' i jak wysyłam informacje na pw jak należy używać podstawowych komend rcon, skorzystajcie z nich.

Jakiego restartu mapy skoro dogrywka poleciała normalnie. nie kumam czemu tak bronisz swojego zdania skoro odrazu Ci pisalem ze wyszli. To nie jest moja wina i nie mojego zespołu. Była mapa na dogrywke i zaczlismy ja grać. Kto wychodził, kto został. Dalej nie rozumiem o co toczysz kłótnie, oczekwiałem dema jak to wygladało nie dostałem, przedstawiłem ssa po ich wyjsciu też zle. TRAKTUJMY SIE "FER"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.