Skocz do zawartości
Nen3kk .!

Admin Nen3Kk

Rekomendowane odpowiedzi

Nen3kk .!

Imię: Krzysztof

Nick w grze: Nen3kk .!

Doświadczenie w grze oraz Adminowaniu: staż w cs 5 lat na steam z 8 ogółem. Admina posiadałem na kilku sieciach cs 1.6

Posiadasz admina na innym serwerze?: Nie

Staż na serwerze: Nie mam pojęcia ale trochę już gram, grałem więcej przed resetem

Link do GT: http://www.gametrack....177.186:27015/

Znajomość AMXX (1- 6): 5

Steam_ID: STEAM_0:1:41462399

Możliwość płacenia składek: Owszem

Dlaczego chcesz admina?: Chce wam pomóc w ogarnięciu serwa, bardzo często gram w cs'a i zmieniam serwery. Jednak najczęściej przebywam na waszych tylko czasami wręcz się nie da ze względu na czity które siedzą cały dzień na serwerze.

Kontakt: nenek17231996@gmail.com steam: nenek23

Co do forum, nie przebywam w ogóle. Jakoś nie widzę w tym potrzebny. Wiadomo jako admin będę kontrolował ważne sprawy ale ja ubiegam się o pilnowanie waszego serwera w grze a nie forum. Większość z was pewnie mnie nie zna albo kojarzy pod nickiem Nynki jak se leci v12. ale nic dziwnego tak jak wspomniałem wyżej nie przebywam na forach za to znacznie więcej w grze pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Nie.

Konto pod podanie.

Forum leży daj się poznać (kim ty jesteś?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RaFi;*_Wo(L)a

Bez forum nie wiesz kto kim jest na serwerach, bo większość graczy przebywa również na forum, więc sam siebie odrzuciles. Na nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

"Nie mam pojęcia ale trochę już gram, grałem więcej przed resetem"

No ja tam po GT widzę, że zacząłeś grać dzisiaj. Nie dość, że forum kuleje, to kłamiesz.

Nie.

@ down

Mi już tego tłumaczyć nie musisz, widzę wystarczająco.

PS. Spamowanie forum nie sprawi, że magicznie dostaniesz admina ;)

Edytowane przez Spocon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nen3kk .!

"Nie mam pojęcia ale trochę już gram, grałem więcej przed resetem"

No ja tam po GT widzę, że zacząłeś grać dzisiaj. Nie dość, że forum kuleje, to kłamiesz.

Nie.

Hmm dałbym sobie głowę uciąć ,że grałem dłużej lecz z miecha albo 2 wstecz nie jestem w stanie wytłumaczyć czemu mnie nie ma w GT ani pod tym nickiem ani drugim. Może grałem jeszcze innym.

Bez forum nie wiesz kto kim jest na serwerach, bo większość graczy przebywa również na forum, więc sam siebie odrzuciles. Na nie

A czy to ważne ? Ja tam na forum widzę jedną wielką ciszę, jedynie na shoutboxie coś się dzieje. Składając podanie kierowałem się serwerem nie forum iż to nie jest moja mocna strona, nie siedzę całe dnie na kompie przeglądając fora. Wole ten czas przeznaczyć na grę. A jeśli jedno musi się komponować z drugim to trudno. Chciałem wam pomóc ujarzmić ten lekki burdel na BF2 przy czym płacąc składki ale jak widać to nie dla mnie Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiczi

Odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.