Skocz do zawartości
Nen3kk .!

Nen3Kk .! Ponowienie Podania

Rekomendowane odpowiedzi

Nen3kk .!

Imię: Krzysztof

Nick w grze: Nen3kk .!

Doświadczenie w grze oraz Adminowaniu: staż w cs 5 lat na steam. 8 ogółem. Admina posiadałem na kilku sieciach cs 1.6

Posiadasz admina na innym serwerze?: Nie

Staż na serwerze: Nabiłem już trochę godzin nie jestem wstanie określić sam ale od ostatniego podania gram prawie codziennie.

Link do GT: http://www.gametracker.com/player/Nen3kk%20.%21/193.33.177.186:27015/ Nabiłem już trochę godzin nie jestem wstanie określić sam ale od ostatniego podania gram prawie codziennie.

Znajomość AMXX (1- 6): 5

Steam_ID: STEAM_0:1:41462399

Możliwość płacenia składek: Owszem

Dlaczego chcesz admina?: Strasznie denerwują mnie cheaterzy i podszywki którzy myślą, że mogą bez problemu zaśmiecać wasz serwer. A jest ich naprawdę dużo.

Kontakt: nenek17231996@gmail.com steam: nenek23

Ponawiam prośbę, postarałem się by naprawić moje poprzednie błędy. Na serwerze widnieje już w topce i trochę stałych graczy zdążyło mnie już poznać ;). Jedyny problem z forum. Co prawda wchodzę co jakiś czas i je przeglądam ale jakoś szczególnie nie mogę się odnaleźć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tr4ck3r

Za to ty umiesz dobrze rozpoznawać. Szczególnie widać to po twoich banach.

@edit Każdy popełnia czasem błędy... A gdyby robil to cały czas nie miał by już admina...

+ wiek

+ składki

+ widuje go na serwie dość często :)

- forum, ale może nadrobić go, tak jak ja :)

- jest 5 adminów (ja 6)

można spróbować na okres próbny :) jestem na małe tak :)

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wituś

Wg wymagań:

+ wiek;

+ AMX;

- forum;

- GT;

+ steam;

+ składki.

Na tak.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Tak/NIe

Nie jestem pewien czy umiesz dobrze rozpoznać czitujące osoby. Nie raz miałem zgłoszenia od ciebie na u@ jak byłem na serwerze i trafność twoich zgłoszeń wynosi 1/10. Forum można nadrobić. Jeśli tak to na jakiś okres próbny aby sprawdzić jak się sprawdzisz na tym stanowisku.

@edit

Wiesz ja przyglądałem się im przez 2 rundy po dedach i dla mnie wyglądało mi na niepokojące ruchy. Mierzenie po ścianach itd. Nie przyglądałem się im bo po ty byłeś w danym momencie jako ADM a ja miałem po to U@ żebyś sprawdził ;)

Na to jestem aby sprawdzić ale w porównaniu do Tr4ck3r to jego zgłoszenia jak zginą i tak patrzył to było 9/10 . Dla tego jestem za al na okres próbny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nen3kk .!

Tak/NIe

Nie jestem pewien czy umiesz dobrze rozpoznać czitujące osoby. Nie raz miałem zgłoszenia od ciebie na u@ jak byłem na serwerze i trafność twoich zgłoszeń wynosi 1/10. Forum można nadrobić. Jeśli tak to na jakiś okres próbny aby sprawdzić jak się sprawdzisz na tym stanowisku.

Wiesz ja przyglądałem się im przez 2 rundy po dedach i dla mnie wyglądało mi na niepokojące ruchy. Mierzenie po ścianach itd. Nie przyglądałem się im bo po ty byłeś w danym momencie jako ADM a ja miałem po to U@ żebyś sprawdził ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eXONe' NDZ

Nie wypowiada się w swoim podaniu ! Jestem na NIE. Nikt tu cie nie zna 3h na forum ^^ bez przesady...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ptysiek

Nie jestem pewien czy umiesz dobrze rozpoznać czitujące osoby.

Za to ty umiesz dobrze rozpoznawać. Szczególnie widać to po twoich banach.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

Na nie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pogromca ;D

Na tak!

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nen3kk .!

Nie wypowiada się w swoim podaniu ! Jestem na NIE. Nikt tu cie nie zna 3h na forum ^^ bez przesady...

Nie rozumiem twojej wypowiedzi. 3h na forum owszem, wspomniałem wyżej, że przeglądam forum chociaż się nie wypowiadam ;)

Tak/NIe

@edit

Na to jestem aby sprawdzić ale w porównaniu do Tr4ck3r to jego zgłoszenia jak zginą i tak patrzył to było 9/10 . Dla tego jestem za al na okres próbny

Może być i okres próbny na pewno sobie poradzę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jochanek

Na próbę można dać.

NEUTRAL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DobreGessy

W czym ty nie rozumiesz znaczenia "Nie wypowiada sie w swoim temacie" ?

Jak to dla cb zatrudne do pojmania to bedziesz miernym adminem ")

Jestem za Op

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Z mniejszym stażem ludzie dostawali uprawnienia. Codziennie na serwerze? Widzę tylko ostatnie 3 dni. Znowu kłamiesz.

Ps. Co do skuteczności adminowania... nie myli się ten, co nic nie robi. To w ramach obrony eQQ.

Jeśli tak Wam na skuteczności kandydatów zależy, złóżcie propozycję rozpisania chociaż jednego dema przed napisaniem podania. Póki co takich wymogów nie ma.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ocochodzi

Codziennie na serwerze? Widzę tylko ostatnie 3 dni. Znowu kłamiesz.

trafność twoich zgłoszeń wynosi 1/10

Z w/w względów zdecydowanie NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nen3kk .!

W czym ty nie rozumiesz znaczenia "Nie wypowiada sie w swoim temacie" ?

Jak to dla cb zatrudne do pojmania to bedziesz miernym adminem ")

Jestem za Op

Widzisz żebym nie wypowiadał się w tym temacie ?

Z w/w względów zdecydowanie NIE.

Tych zgłoszeń było 2 jeszcze przez cały ten czas który jestem na serwerze minąłem tylko 2 adminów w tym eQQ który był tylko niespełna godzinę. I TR4C3RA który nie otrzymał żadnego zgłoszenia ode mnie. Podpierać się dwoma zgłoszeniami panowie to jest śmieszne..

Z mniejszym stażem ludzie dostawali uprawnienia. Codziennie na serwerze? Widzę tylko ostatnie 3 dni. Znowu kłamiesz.

Ps. Co do skuteczności adminowania... nie myli się ten, co nic nie robi. To w ramach obrony eQQ.

Jeśli tak Wam na skuteczności kandydatów zależy, złóżcie propozycję rozpisania chociaż jednego dema przed napisaniem podania. Póki co takich wymogów nie ma.

3 Dnik ? mówiłem że grałem wcześniej przed resetem

PLAYER SUMMARY

First Seen: Dec 21, 2016 10:50 PM

Last Seen: Online Now

Gdzie ty tu widzisz kłamstwo ? może przegranych minut nie jest jakoś dużo ale spełnia wymagania.

Panowie złożyłem podanie o Admina żeby pomóc wam z serwerem a wy tą Pomoc odpychacie i nie wiem czym się kierujecie. 2 zgłoszenia i błędne ? A czy nie po to jest u@ aby zgłaszać swoje podejrzenia a sprawę ma wyjaśnić Admin nawet i SSami po to one są by zrobić kontrole czyż nie ? To jest główna zasada skoro wy jej nie rozumiecie to chyba nigdy nie mieliście Admina. W te kilka dni wbiłem 29 odznak i jestem 12 w topce a to chyba świadczy o mojej grze więc też wiem jak powinien grać przeciętny gracz. eQQ ciekawe czy wszystkie twoje SSy jak i bany były trafione pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Widzisz żebym nie wypowiadał się w tym temacie ?

Już 3 raz się wypowiadasz w swoim podaniu użyj opcji "Edytuj"

To jest główna zasada skoro wy jej nie rozumiecie to chyba nigdy nie mieliście Admina. W te kilka dni wbiłem 29 odznak i jestem 12 w topce a to chyba świadczy o mojej grze więc też wiem jak powinien grać przeciętny gracz. eQQ ciekawe czy wszystkie twoje SSy jak i bany były trafione pozdrawiam.

To że wbiłeś odznaki i jesteś 12 w topce nic nie świadczy. To może dajmy każdemu z topki Admina. A co do moich banów to nie wszystkie są trafne jak nie jestem pewien to gracz czituje to otrzymuje SS`y

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nen3kk .!

Już 3 raz się wypowiadasz w swoim podaniu użyj opcji "Edytuj"

To że wbiłeś odznaki i jesteś 12 w topce nic nie świadczy. To może dajmy każdemu z topki Admina. A co do moich banów to nie wszystkie są trafne jak nie jestem pewien to gracz czituje to otrzymuje SS`y

Nigdy nie przesiadywałem na forum i jeszcze nie pojąłem wszystkich tych opcji ponieważ na takich nie pracowałem. Ja się uczyłem cytować więc zamiast mi normalnie wyjaśnić to gracie w jakieś "podchody"

Nie mam na myśli Topki lecz to że zrobiłem to w moment i dlatego jakieś umiejętności gry posiadam, więc potrafię również ocenić jak ktoś mierzy po ścianach i lata na słuchawka albo leci na wh. Więc twoja trafność może być również 1/10 jak w.w ptysiek. Kończę swą wypowiedź ponieważ zaczyna się temat rzeka i jakaś bezsensowna walka z wami a nie po to złożyłem podanie. Poczekam na wypowiedź H@ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sewo

Witam wszystkich serdecznie

^_^

Ja osobiście jestem na NIE.

Gracz dołączył do społeczności forumowiczów 4 kwietnia 2017 roku. Za specjalnie od tamtego czasu się nie udzielał. Chciałbym aby bardziej pokazał się ludziom i nadrobił stażem na forum jak i na serwerze. To, że widniejesz na topce, nie ma żadnego znaczenia, do tego czy zostaniesz administratorem.

Twój spam w tym temacie powyżej, tylko dodatkowo nabija Ci posty a jednocześnie pokazuje, że nie zainteresowałeś się za specjalnie naszym Forum.

Moja rada - spróbuj później. Jesteś na dobrej drodze, a jak dasz się bardziej poznać, nie będę miał dylematu co do mojego głosu.

Pozdrawiam, Sewo

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nen3kk .!

Witam wszystkich serdecznie

^_^

Ja osobiście jestem na NIE.

Gracz dołączył do społeczności forumowiczów 4 kwietnia 2017 roku. Za specjalnie od tamtego czasu się nie udzielał. Chciałbym aby bardziej pokazał się ludziom i nadrobił stażem na forum jak i na serwerze. To, że widniejesz na topce, nie ma żadnego znaczenia, do tego czy zostaniesz administratorem.

Twój spam w tym temacie powyżej, tylko dodatkowo nabija Ci posty a jednocześnie pokazuje, że nie zainteresowałeś się za specjalnie naszym Forum.

Moja rada - spróbuj później. Jesteś na dobrej drodze, a jak dasz się bardziej poznać, nie będę miał dylematu co do mojego głosu.

Pozdrawiam, Sewo

Dobra rada na pewno wezmę ją do siebie, po rozmowie z jednym z Adminów zrozumiałem, że tworzycie zwartą grupę i to przez długi okres czasu dlatego nie łatwo do was dołączyć. Jeśli moje podanie będzie negatywne zrozumiem i za jakiś czas być może spróbuje ponownie. A co do ciebie eQQ jeśli cię w jakiś sposób uraziłem moimi postami to PRZEPRASZAM ale nie to miałem na celu i naprawdę nie widziałem nic złego w Cytowaniu ale wasze sugestię objaśniły mi wszystko pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Podanie odrzucone. Spróbuj ponownie za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.