Skocz do zawartości
Dawcio

Podkładka I Myszka

Rekomendowane odpowiedzi

Dawcio

Witajcie!

Tak jak w temacie, mam do was pytanie. Posiadam obecnie podkładkę pod mysz RAZER GOLIATHUS CONTROL oraz myszkę GENESIS 44X, jednak jest problem. Mysz strasznie zacina, co nie zdarzało się przedtem... Czy możecie mi pomóc? Dać jakieś porady?

I TAK NA MARGINESIE

-Czy do rozgrywki w cs go na tej podkładce będzie dobrze chodziła mi myszka rival 100 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Moja podkładka to kartka z zeszytu i wszystko na niej chodzi, więc na Twojej też powinno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

Moja podkładka to kartka z zeszytu i wszystko na niej chodzi, więc na Twojej też powinno

To jest profesjonalny sprzęt, polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Keri

Temat rzeka, ja posiadam myszkę a4 tech evolution Model : Glaser 70D i bez podkładki na nierównym drewnie śmigam bez problemowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Spróbuj zainstalować sterowniki do tej myszki na początek. Ja nie używam w ogóle podkładki bo i po co.

Rival 100 jak najbardziej się nada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dawcio

Oki, tylko piszecie mi ,, PO CO PODKŁADKA, ŚMIGAM NA DREWNIE " A co z podkładką na którą wydałem hajs, ale dobra, temat do zamknięcia, kupie tego rivala 100.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

Kolego,

Możesz kupić sobie nawet myszkę za 600zł, ale nic Ci to nie da, jeżeli nie zmienisz ustawień w sytemie i w cs'ie - mam tutaj na myśli mousefix'a, akcelerację wsteczną, interpolację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
amarzec4

ja mam myszkę Razer DeathAdder Chroma + materialowa podkladka Steelseries. Nikt mnie nie pokona z csserwer na mapie typu aim. -_-

@MORDERCA

o co chodz z mousefix, akcelracji, interpolaja? co to daje i jak to ustawic?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KOT FRANKLIN

Obecnie stosowanie mouse fixo w innich smieci mija sie z celem tylko pogarsza odczyt myszy. Lepsze sensory nie maja akceleracji wiec nie ma sensu jej korygowac jakims smiesznym programem. m_rawimput wedle preferencji A myszke ustawiasz pod siebie a nie pod rady z internetu. Co do rivala to on moze miec problemy na blyszczacych podkładkach z uwagi na SDNS-3059 i jego słabe działanie na takich podkładkach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi