Skocz do zawartości
-PioneeR-

Warn Dla Wiktora

Rekomendowane odpowiedzi

-PioneeR-

Proszę o warna dla tego hipokryty. Spamuje mi w wiadomościach prywatnych i aż bije od niego brak kultury. Poniżej dowody:

2sgUB.png2sgUC.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wOnteKk

Za wiadomości na priv nie ma warnów z tego co mi wiadomo :o

Tu można wymieniać się słowami jak się tylko zechce. Czy wulgarnie czy nie, zależy od Ciebie i osoby z którą prowadzisz konwersacje. Ludzie patrzą i oceniają jakim jesteś człowiekiem, także twój wybór.

http://cserwer.pl/to...egulamin-forum/

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-PioneeR-

Nie pozwolę na to by ten umysłowy rów mariański odzywał się do mnie w ten sposób. Jak ja wyzywam to od razu wielkie halo i ponoszę konsekwencje, ale jak ktoś mnie wyzywa to już jest okej. Ciekawy układ... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
amarzec4

Pioneer ty mała i obłudna gnido. Za każdym razem jak z tobą grałem wyzywałeś mnie, moją rodzinę i zwierzęta. Byłeś słabszy i w ten sposób leczyłeś swoje kompleksy. Tak jak napisałem - doprowadzę do twojego permanentnego bana jak nie zmienisz zachowania i dalej będziesz wyzywać graczy(nota bene to w dalszym ciągu ma miejsce). Zrobie kompilacje i wrzucę na forum - a ty się lamusie tłumacz/przestań grać/przestań wyzywać.

ps.

Jeszcze się idioto w powyższym swoim poście przyznajesz, że wyzywasz i że jest wielkie halo. Tak jest wielkie halo, bo takigo chama na serwerach nie spotkałem. Jakbyśmy przeprowadzili sondę wśród graczy, to zapewne nie ja jeden.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiczi

Na przyszłość to do takich spraw masz opcję "zgłoś" a nie tworzysz specjalnie do tego temat.

Delikwent otrzymał warna.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.