Skocz do zawartości
helium

303

Rekomendowane odpowiedzi

helium

1. Twój nick: 303

2. Nick Admina: Spocony Szambonurek

3. IP/Steam_ID: STEAM_0:0:121918

4. Data i godzina: 09/05/2017 18:50

5. Link do SS/Dema: nie ma\

Czesc

Dostalem bana permatnego za 'czitowanie` dzis okolo godziny 18:50 , 19:50 czasu angielskiego. Komentarz dotyczyl nieczystej gry, uzywania czitow etc, Chcialbym rozwiestlic sprawe i przyblizyc nieco innym styl mojej gy. Otoz dostalem bana za czitowanie i za bardzo nie wiem o jakiego rodzaju czity adminowi chodzi. Czesto strzelam przez dym czy sciany i udaje mi sie kogos ubic. Nie wiem czy chodzi o styl mojej gry czy tez o zabijanie przez dym.smoke ?

Dzieki

Michal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

http://240099.hltv3.pukawka.pl/hltv-1705091924-de_dust2-1494350640-1494352140.zip

DD2:

18:18 - przez smoke prosto na model

18:23 - widzi go na podeście, choć nie powinien. Fajnie sobie jeszcze przycelowuje

20:20 - smoke pod nogi i lecimy - 20:25 - prosto po modelu przez smoke, zanim się schował zdążył zauważyć, gdzie drugi stoi i nastawia się czekając na niego

21:59 - non-flash? o ile pamiętam z rozgrywki, obrywaliście flashami ze środka - średnio co 3 sekundy ekran od nowa na biało(niestety na demie tego nie widać)

http://240099.hltv3.pukawka.pl/hltv-1705092041-de_train-1494355260-1494356820.zip

Train:

7:19 - zobaczył model przez 2 smoki

7:33 - macha sobie celownikiem po modelach, których przez smoke normalnie nie widać

Wystarczy obejrzeć jego styl gry od początku traina choćby - smoke w wąskie przejście, stanie za nim i czekanie na przeciwnika.

"Czesto strzelam przez dym" - ciekawe, że w swoim odwołaniu akurat do smoków nawiązałeś ;)

Dla mnie to non-smoke. Decyzję pozostawiam BT. Jak będzie trzeba, przejrzę więcej dem.

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RaFi;*_Wo(L)a

Spalony wystarcza dwie pierwsze akcje:)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eXONe' NDZ

Ewidentnie widać ze grałeś odpalony... Tyle w temacie "czit"

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

Z rana też się znajdzie demko ;) non-smoke, wszystko widzisz. Ban zasłużony, brawo Karolina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
helium

Ojoj widac ze sie porobilo, doslownie i w przenosni...

Jesli chodzi o strzelanie przez smoke (czyt dym) nie przypominam sobie o tym zeby gracz, ewnetualnie zasady w jakimkolwiek stopniu nie dopuszczaly strzelania przez owa zaslone dymna. Szczerze powiedziawszy jestem po raz pierwszy w zawieszeniu. Szkoda ze `board` umarl smiercia naturalna i jesli ktos posiada namiary na FOMFNEGO, ewentualnie breszke tudziez F!lipa fajnie byloby sie odezwac i spytac opini ekspertow.

Sprawa rozstrzygnieta w sposob blyskawiczny, rozumiem, nie bede i nie mam zamiaru sie obrazac ludzi ktorzy przesiaduja na serwerze oraz tych ktorzy pilnuja porzadku, aczkolwiek fajnie byloby przdstawic te demka osobie ktora sie zna na `wspomagaczach` ewentualnie ktora sie poczuwa do minimum odpowiedzialnosci, co przedstawia serwer w poznych godzinach nocnych.

P.S. bardzo fajny serwer, milo widziec ze 1.6 jest nadal grywalny, to samo bylo z 1.5 gdy steam dopiero raczkowal :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.