Skocz do zawartości
boro

Od 9 Rano Sami Cziterzy Na Serwerze A Admina Jak Nie Ma Tak Nie Bylo

Rekomendowane odpowiedzi

boro

od 9 rano probuje pograc na serwerze, niestety non stop sa jacys cziterzy. Tylu adminow a zadnego na serwerze od rana. Bylo tylu graczy, a teraz 5-6 osob gra, bo z cziterami nikt nie chce. Masakra jakas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sh4kur 1947

Idz sie utop w kranie z tego powodu

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Na sb. Ani jednego zgłoszenia. Musisz specjalnie nowy temat zakładać?

Dodajcie w podaniu o admina obowiązek czytania w myślach

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Pisz na sb a nie zaśmiecasz forum. Ja Już Ci wbijam na serwa. Zadowolony??? Admin też człowiek. Nie każdy gra od samego rana jak tylko wstanie. Już Ci księciuniu wbijam wchodź i zgłaszają na u@. Żalić się umiesz to może jak admina na serwie nie ma to demko możesz nagrać i wstawić na forum

• Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
boro

a od czego sa admini ? ja mam wszystko za nich robic ? bany za " cele mapy " albo ogarnij fleshe to umieja dawac, pajacerka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

To graj z cziterami i płacz dalej bo ciężko wejść na forum i napisać na sb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

Nikt nie będzie siedział 24h na serwerze, ciężko zrobić screena i dodać czitera na forum?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DobreGessy

@Shk4ur 1947.

Jak masz pisac takie zbedne posty w takim jak tym temacie, to wiesz co " Jebnij sie czasem w ten nie dojeba... mozg.

Masz ty troche rozumu w tej glowie ?

"Idz sie utop w kranie z tego powodu" ?

Co to kur.. ma byc w ogole za odpowiedz.

Juz nie umiesz normalnie napisac tylko, musisz zachowac sie jak totalne dno.

Ugryz sie czasem w ten jezyk zanim cos napiszesz.

Gracz normalnie napisal a ty juz wyjedzasz z takimi tekstami, wiesz co to swiadczy o tobie oraz takimi odpowiedziami psujesz te forum tylko.

Wiele graczy nowych czy starych przegladaja taki temat, to odrazu widac, ze kazdy ma wyjebane w to co pisze a z góry leja na to bo nic nie nie robia z takimi odp... . Jak ja zobaczylem twoja odpowiedz to nawet nie czytalem reszty bo pewnie, a nawet inni gracze brali z cb przyklad i pisali to co im odpowiada.

@ Nie mam pytan Kolejny

przypominam ci, ze jestes adminem wiec, troche szacunku do graczy powinienes miec " idz na boty" co to kurwa ma być

1 post nic nie wnoszacy do tematu

2 odrazu widac jakim jestes admienm na serwerze po pisaniu takich pierdol na forum.

3 Jak masz pisac takiego slowa prowadzone do gracza to lepiej nic nie pisz.

Chcecie aby byla mila atmosfera na forum jak i na serwerze, to zachowujcie sie tak jak sie nalezy.

@ Przypominam, ze to odwas zalezy ile bedzie ludzi gralo na tych serwerach

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

Mario, tego typu sprawy, o której postanowiłeś napisać, załatwiane są w odpowiednim temacie(dział adminów).

Co do tematu Komurczaka, nikt nie będzie siedzieć 24h na dobę, aby banować każdego, kto łamie regulamin.

Po za tym, Komurczak,Twoje uwagi są tendencyjne mające na celu pokazać jaki to admin jest chujowy i wgl.

Nie wiem, co Ci zrobiliśmy(piszę w imieniu adminów), ale Twoje wypowiedzi na serwerze i forum można porównać do starego skrótu HWDP, w Twoim przypadku to jest HWDA.

Tak jak napisała Karolina, wystarczy napisać na SB, założyć temat ze skargą na gracza. Ale Ty wolisz przyjąć bierną postawę i na***dalać na administrację że nic nie robi poza dawaniem śmiesznych banów.

Gracze też są częścią serwera i sieci. Do nich też należy w jakimś stopniu obowiązek, albo przynajmniej powinni się poczuwać do obowiązku zgłaszania osób łamiących regulamin. W tym przypadku lamenty na nic się nie zdadzą tylko pokazują, jak dany gracz(wszyscy wiedzą o kim mowa) ma wy**bane na dobro serwera.

• Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
boro

Jezeli nie masz czasu grac na serwerze i utrzymywac porzadku, oddaj admina komus innemu. Bez sensu jest byc adminem i grac tylko w godzinach wieczornych z kolegami, popisywac sie, pisac dla wszystkich glupie teksty, albo slapowac czy pokowac ( podrzucac kolege jak broi pake), nie wiem jak to sie dokladnie nazywa. Nie w tym sens. Jest na serwerze kilku graczy, ktorzy graja bardzo duzo, zazwyczaj jak mam czas i gram sa oni zawsze. Wlasnie m.in. tacy gracze powinni miec admina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ALL EYEZ ON ME

Jezeli nie masz czasu grac na serwerze i utrzymywac porzadku, oddaj admina komus innemu. Bez sensu jest byc adminem i grac tylko w godzinach wieczornych z kolegami, popisywac sie, pisac dla wszystkich glupie teksty, albo slapowac czy pokowac ( podrzucac kolege jak broi pake), nie wiem jak to sie dokladnie nazywa. Nie w tym sens. Jest na serwerze kilku graczy, ktorzy graja bardzo duzo, zazwyczaj jak mam czas i gram sa oni zawsze. Wlasnie m.in. tacy gracze powinni miec admina.

to niech złożą podanie hehe

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

nie wiem czy w ten sposób próbujesz zabłysnąć, czy nie, ale marnie Ci to wychodzi. Za każdym razem palisz głupa nawet w tym momencie, zakładając x tematów na forum nadal nie nauczyłeś się zakładać tematów zgodnie ze wzorem. Ten temat na samym początku powinien polecieć do kosza, a razem z nim Ty bo nadal pajacujesz i poprzednie bany nic Cię nie uczą. Masz problem z adminami, zakup steama, złóż podanie, ale raczej wątpię, że go dostaniesz bo nie zasługujesz i dobrze o tym wiesz. Nikt nie będzie swojego życia przekładał na dobro gry, bo gra ma sprawiać przyjemność zarówno z samego grania, jak i pilnowania porządku. Jeśli nadal tego nie rozumiesz to cofnij się może do czasów podstawówki i przećwicz czytanie ze zrozumieniem bo chyba coś Cię ominęło ;)

Nie chcę być nie miła i serio gryzę się w język ale na głupie pytania zawsze są głupie odpowiedzi.

ps. Poćwicz medytacje, może nauczysz się lewitować hihi.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiczi

Żeby otrzymać admina nie wystarczy dużo czasu przebywać na serwerze. Oczywiście jest to zaleta, ale trzeba też być osobą kompetentną na to stanowisko, a żebyśmy wiedzieli czy taką osobą jesteś wymagamy aktywności na forum aby poznać bliżej osobnika ubiegającego się o wyżej wymienioną posadkę.

Przykładem jest CRYSTAL, który na bf2 chyba jest najdłużej grającą osobą, a admina nie otrzyma i nie muszę chyba mówić dlaczego.

Po za tym gracz składa podanie o admina aby pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze przy okazji grając na nim. To, że ktoś zostaje adminem, nie oznacza, że będzie na nim przebywał 24/7 bo to jest jego obowiązek. Jeżeli ktoś tak myśli to od razu uprzedzam, że jest w błędzie. Każdy zostaje adminem z własnej nieprzymuszonej woli i poświęca serwerowi tyle czasu ile może, a że ostatnio pogoda nam dopisuje to wiadomo, że nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie siedział w domu, tym bardziej w weekend.

To tyle z mojej strony, a ty boro jak tak bardzo stękasz na adminów to składaj podanie jeżeli spełniasz wymagania i zobaczymy jak Tobie pójdzie. Oczywiście, jak zostaniesz przyjęty.

No i od zgłaszania cheaterów jest sb, a nie zakładanie tematów.

• Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.