Skocz do zawartości

Zmiany Ffa/konkurs

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 nooe

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa
  • Czas online: 2d 1h 43m 8s

Napisano 17 maj 2017 - 14:59

Witam.
Pisze kolejny raz, tym razem bardziej przygotowany.
Proponowałem konkurs, oczekiwaliście iż ufunduję nagrody, więc owszem mogę to zrobić.
Jestem gotowy na potrzeby serwera ufundować klucz steam.

Druga sprawa jest taka, że jeśli konkurs także nie pomoże, może warto przekwalifikować serwer w GO MODA?
Na wielu sieciach pomysł wypalił, serwery stoją full non stop.

#2 eXONe' NDZ

¤¥Firefighter ~ Strażak¥¤

• Admin [DD2]
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaUzdowo
  • Czas online: 9d 5h 56m 38s

Napisano 17 maj 2017 - 20:54

To całkiem nie jest zły pomysł. Zmiany by się przydały... mogłoby pomoc ;-)

Dołączona grafika

by : - > sq'NT

#3 Spocon

Zaawansowany

• Bans Team
  • PipPipPip
  • 403 postów
  • Czas online: 45d 9h 44m 38s

Napisano 18 maj 2017 - 09:43

Generalnie zmiana FFA lub 4FuN wyszłaby nam na dobre, dwa praktycznie takie same serwery, z czego na FFA 9 osób to już tłok.
Co do kwestii tego, na co zmienić - tutaj już potrzebne jest małe rozeznanie w tym, co rzeczywiście jest teraz na topie. Sugerujesz Nooe GOMODA, ja bym tutaj też stawiała na serwer typu TP (bo wiem, że część graczy z Classic na pewno spędzałaby tam dużo czasu). Może jakiś deathmach (z tego co widzę po rankingu serwerów GT jeden jest na 33 miejscu).
Fajnie by było, gdyby ktoś mający chwilę czasu rzucił okiem na inne sieci, inne serwery i zrobił małe zestawienie tego, co jest teraz chodliwe. Po rankingu GT pierwsze miejsca zajmują serwery typu OnlyDD2, OnlyInferno, z resztą sami rzućcie okiem: http://www.gametrack.../cs/PL/?#search Wychodzę zaraz z domu, wieczorem na spokojnie się porozglądam i powrzucam co ciekawsze rzeczy.

A wracając do samego konkursu - 'oczekiwaliście' to duże słowo. Na forum jest mnóstwo ludzi, z których większość z podejściem typu "zrób ktoś". Konkurs to dobry pomysł, najlepiej byłoby z nim wystartować już po zmianie serwera - chyba, że skończy się na próbie 'reanimacji' FFA. Jeśli masz chęci i czas na organizację takiego konkursu, z chęcią Ci pomogę, dorzucę też od siebie vipy czy tam inne nagrody za poszczególne osiągnięcia. Zbliżają się wakacje więc mamy około miesiąca na decyzję - bo przecież nie może zostać tak, jak jest.

I jeden pomysł ode mnie jeszcze - może warto by założyć stronę sieci na FB? Pomyślał ktoś o tym? Przecież w obecnych czasach to największy, najszybszy, najtańszy i najprostszy sposób na reklamę.

#4 Sh4kur 1947

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • LokalizacjaWrocław-śródmieście !
  • Czas online: 31d 12h 40m 1s

Napisano 18 maj 2017 - 10:29

Zmienić z FFA na TP Zajebisty pomysł :P.

#5 nooe

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 105 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa
  • Czas online: 2d 1h 43m 8s

Napisano 18 maj 2017 - 10:56

Generalnie myślałem o FP na fejsie i myślę że to jest dobry pomysł.
To nie jest tak że ludzie grali u nas i byli nie zadowoleni, zapomnieli o nas musimy się przypomnieć, a myślę ze znowu będzie tłok na serwerach i forum.

Wystarczą chęci kilku ludzi, dobry plan działania, a wszystko idzie po naszej myśli ;)

#6 bartek2004PL

czarnuch

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1400 postów
  • Czas online: 115d 14h 47m 50s

Napisano 18 maj 2017 - 11:29

Ja chcąc sie dostać na tp musze czekać po 30 min az slot sie zwolni :x także takiego tp bym przytulil

Edit: oczywiście only steam ;)))))

Dołączona grafika

#7 cV4ni4k/smiley

ADMINISTRATOR

• Admin [4FuN]
  • PipPipPip
  • 452 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Czas online: 73d 20h 26m 57s

Napisano 18 maj 2017 - 18:29

Jeśli chodzi o fanpage to jest on stworzony: https://www.facebook.com/CSerwerpl/
Jednakże patrząc na datę ostatniego wpisu, nikt raczej nie interesuje się prowadzeniem tej strony, dlatego przydałoby się utworzyć nowy jeśli nie dowiemy się kto jest jej założycielem.
Dołączona grafika

#8 RaFi;*_Wo(L)a

Zaawansowany

• Admin [Classic]
  • PipPipPip
  • 369 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Czas online: 6d 7h 11m 25s

Napisano 18 maj 2017 - 20:05

Sam bym chętnie pogral na TP jako stary wyjadacz:)

#9 MESUT ÖZIL

il buono, il brutto, il cattivo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Czas online: 72d 13h 4m 28s

Napisano 18 maj 2017 - 21:28

2 serwery:

TP i zombie i jedziemy :D
Dołączona grafika

#10 ADRIAN (SPEJSON) PUCHACKI

Użytkownik

• Admin [BF2]
  • PipPip
  • 41 postów
  • LokalizacjaJodłowa
  • Czas online: 1d 2h 41m 56s

Napisano 18 maj 2017 - 21:28

ja na TP tez sie piszę bez dwóch zdań
mesut zombie nigdy w życiu przynajmniej ja ale inni może i połasili by się na serwer zombie

#11 MESUT ÖZIL

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 18 maj 2017 - 21:34

sporo osob chetnie gra zombie, z tym że zombie jest kilka rodzajów, mi chodzi o Zombie Escape, coś takiego:

https://www.youtube....h?v=z0D33cGrvsU
Dołączona grafika

#12 ADRIAN (SPEJSON) PUCHACKI

Użytkownik

• Admin [BF2]
  • PipPip
  • 41 postów
  • LokalizacjaJodłowa
  • Czas online: 1d 2h 41m 56s

Napisano 18 maj 2017 - 21:42

grałem juz na takim ale mnie to nie bawi.
innych może to zainteresować

#13 Żelek Młodszy

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
  • LokalizacjaMazowieckie
  • Czas online: 2d 15h 19m 51s

Napisano 18 maj 2017 - 23:55

Pomysł serwerem TP popieram. Na początek nie koniecznie tylko dla steamowców, ale dla wszystkich, aby rozkręcić serwer . Po jakimś czasie można by było dawać informacje na serwerze, że będzie dostępny tylko dla steamowców, zmusiło by to niejako ludzi do kupienia steama, a przeszło by to na pozostanie na sieci. Również jestem na tak co do jakiegoś zombie moda.

#14 licensed to kill

Zaawansowany

• Przyjaciel
  • PipPipPip
  • 935 postów
  • Czas online: 33d 3h 42m 11s

Napisano 19 maj 2017 - 07:19

TP jak najbardziej. Najpierw zrobić TP i rozkręcić a później pomyśleć o drugim ;) Dwa serwery na raz ciężej rozkręcić, lepiej zaangażować się w pracę nad jednym.

#15 MESUT ÖZIL

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 475 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 19 maj 2017 - 08:43

Wyświetl postUżytkownik ADRIAN (SPEJSON) PUCHACKI dnia 18 maj 2017 - 21:42 napisał

grałem juz na takim ale mnie to nie bawi.
innych może to zainteresować

W takiego moda trzeba umieć grać, tu jest wymagany większy TeamPlay niż na klasycznym TP, ale wielu ludzi tego nie potrafi. Zresztą serwerów z tym modem praktycznie w Polsce nie ma, jest chyba 1 albo 2. Porównując serwery zombie i TP, serwer zombie już stoi, większość pluginów jest załadowana. Wystarczy zrobić kilka drobnych poprawek, jakaś kosmetyka, dokupić sloty i ogień. Serwera TP nikt tu nie ma, więc jak chcecie to niech ktoś stawia serwer i zajmie się ustawieniami, później można myśleć o dołączeniu do sieci. Nikt tutaj serwera za was nie postawi.

I na koniec dodam że serwer TP już był, przed classiciem. Te serwery mocno by się gryzły, podobne mapy, ta sama rozrywka, te same boty. Różnica by była taka, że na TP byłby antyrush i z 3 mapy więcej. Chyba że myślicie o przerobieniu classica na TP, to by było najłatwiejsze ale czy realne?
Dołączona grafika

#16 bartek2004PL

czarnuch

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1400 postów
  • Czas online: 115d 14h 47m 50s

Napisano 19 maj 2017 - 12:09

Wyświetl postUżytkownik Żelek Młodszy dnia 18 maj 2017 - 23:55 napisał

Pomysł serwerem TP popieram. Na początek nie koniecznie tylko dla steamowców, ale dla wszystkich, aby rozkręcić serwer . Po jakimś czasie można by było dawać informacje na serwerze, że będzie dostępny tylko dla steamowców, zmusiło by to niejako ludzi do kupienia steama, a przeszło by to na pozostanie na sieci. Również jestem na tak co do jakiegoś zombie moda.

Wyobrażasz sobie takiego "Kacper virtus pro Pl" na tp bez steama? xD to by nie miało sensu nawet na początek serwera

Dołączona grafika

#17 Żelek Młodszy

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
  • LokalizacjaMazowieckie
  • Czas online: 2d 15h 19m 51s

Napisano 19 maj 2017 - 19:35

Wyświetl postUżytkownik bartek2004PL dnia 19 maj 2017 - 12:09 napisał

Wyobrażasz sobie takiego "Kacper virtus pro Pl" na tp bez steama? xD to by nie miało sensu nawet na początek serwera

To jak myślisz, że rozkręcisz TP dla samych steamowców to znaczy, że masz super plan i zasoby na rozreklamowanie serwera, oraz bardzo dużo chętnych znajomych którzy grali by regularnie na TP. Patrząc i grając na serwerach TP innych znanych sieci (nie będę podawał, reklamował) dostępnych tylko na steam jest problem jest okres, że ludzie grają cały czas a jest okres, że nie ma nawet jednego człowieka w tedy kiedy powinno być ich dużo.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych