Skocz do zawartości
CYGAN@

Wtam Mam Problem

Rekomendowane odpowiedzi

CYGAN@

Wtam wczoraj wieczorkiem pykalem na swoim lapku dzis rano ogarniam nowego wszystko zrobilem jak milion razy wczesniej< czyli pobralem Cs ze stronki CS serwer.pl jak zawsze kupno VIP na IP swoje,po wpisani w ~` setinfo bla bla bla haslo oczywiscie jak zawsze DD2 poczym wyskoczylo mi ze jestem zbanowany i mam takie cos oco tu kaman?????

BUILD 990 SERVER (0 CRC)

Server # 1563

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin licensed to kill.

[AMXBans] You are permanently banned.

[AMXBans] Banned Nickname : Team_Poland

[AMXBans] Reason : ' Haxujesz/Cheatujesz '

[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cserwer.pl

[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1352083165 '

[AMXBans] Your IP : ' 81.161.194.230 '

[AMXBans] ===============================================

Kicked : You are BANNED. Check yo i niemoge wejsc na serwer Nick wszystko jest jak zawsze wpisane porobione pierwszy raz mam takie cos prosze o pomoc :}

Zamówienie nr 5366/21209Wybrana usługaVIPIP91.146.255.92HasłoPrzed wejściem na serwer wpisz hasło w konsoli w postaci:

setinfo "_pw" ""SerwerCSerwer.pl # Only De_dust2Data ważności2017/08/03 19:55StatusUsługa dodana.Powrót JAK WIDAC WSZYSTKO JEST OK, HASLO SKASOWALEM TERAZ :]

Adres IP — 91.146.255.92. Wszystko jest dobrze, nie jestes zbanowany zbanowany tez niejestem NA INNE SERWERY TEZ MAM TO SAMO ZE JESTEM ZBANOWANY NP Classic zaznaczam niemam zmiennego IP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
diskopolo

witam, proponuje zrestartowac wszystko oraz router.

do noe; nie czytam ze zrozumieniem ; czytam tak sobie o, zeby tylko przeczytac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nooe

witam, proponuje zrestartowac wszystko oraz router.

Czytasz ze zrozumieniem?

Piszę wyraźnie, że nie ma zmiennego IP więc reset routera nic mu nie da.

Teraz pytanie Cygan, bo skoro nie masz zmiennego IP zapewne korzystasz z usług lokalnego operatora, wiesz może czy każdy klient ma swoje IP? Czy istnieje możliwość, że jedno IP przypada na kilka osób?

Wtedy sprawa byłaby raczej oczywista.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Helicobacter

Ban jest na SID...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CYGAN@

witam tylko ja mam to IP w sieci INTERNETIA niejest zmienne i nikt niema tego IP wiecej

wykupiulem jeszcze jednego VIPa myslalem ze cos zle zrobilem ale nie nadal to samo jest i 28zl w duszy :{

to samo IP co wczoraj na moim lapku i bylo ok wieczorkiem dzis nowy laptop i du...pa

Wlasnie dzwonilem do NETI i dzial techniczny powiedzieli ze wszyscy maja osobny adres IP tym bardziej ze wszystko jest internetowe telefon stacjonarny telewizja no i internet ma jedno osobiste niezmienne IP:}

czy ktos wkoncu to ogarnie :{

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nooe

Jak słusznie zauważył Heli, ban jest na SID.

SID jest unikalny, każdy ma inny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CYGAN@

ok i co teraz jak to naprawic czy cos ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

Sciagnij innego csa ub CI nie dadza zapewne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
CYGAN@

mam wszystkie ze strony cserwer.pl i we wszystkich jest to samo tylko na tych serwerach mam ten problem wiec niech jakis czlowiek to ogarnie bo to jest malo zabawne byc winnym bez winy bo niby ktos inny ma bana, nie powinno byc takich sytuacji moim zdaniem gram na DD2 juz ze 6 lat i nigdy niebylo takiego problemu !!!! a np jak nie wpisze w ~ hasla na VIP to wcale nie wejde bo po IP mam VIPa nawet zmiana NICKu nic niedaje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Masz bana z powodem Haxujesz / Cheatujesz. Powód jest chyba wszystkim zrozumiały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiczi

Ile ty tych kont będziesz tworzył.

https://prnt.sc/fbjps7

http://cserwer.pl/topic/44298-prosze-o-ub/page__fromsearch__1

http://cserwer.pl/topic/38468-ub/page__fromsearch__1

Sprawa wygląda następująco. Ten ban nie zostanie odbanowany bo jest świeży, do tego jest na SID a nie na IP, które zresztą i tak masz całkiem inne. Wnioskując po wcześniejszych Twoich banach to posiadałeś wcześniej inny SID, więc wystarczy trochę pomyśleć i znajdziesz rozwiązanie problemu. Ewentualnie zapytaj wujka Google.

Natomiast jeżeli chodzi o multikonta, to jest mi niezmiernie przykro ale wszystkie trzy idą w zapomnienie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.