Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

boro

1. Twój nick: KOMURCZAK

2. Nick Admina: Paulinanuta i exowy

3. IP/Steam_ID: 109.231.5.74

4. Data i godzina: 17;20

5. Link do SS/Dema: http://www84.zippyshare.com/v/57Esnu2P/file.html

Powód bana ? spam... Niestety, zapewne dzwieku nie bedzie dzialac w nagraniu, a szkoda, caly czas Fremik wyzywa wszystkich, ciagle pisze jakies glupoty, a bana nie dostaje. Exowy spamuje co runde - Kamil Cendrowski <---- komurczak, nie wiadomo w jakim celu, a ja dostaje bana, gdzie jak sie uda ugran runde, to pisze brawo team.

Brakuje konkretnego admina, ktory jest bezstronny. Gdy wbije kolega ( fremik ), ktory wszystkich wyzywa, to po prostu go ogarna. A nie pisza teksty " xDD" i tyle sobie z tego robia. Karygodne zachowanie obydwu adminow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FremiK528

Karygodne to jest twoje zachowanie na serwerze z ktorym nikt nic nie robi juz tyle czasu. Masz racje brakuje admina, ktory wkoncu wpierdoli ci perma za zalosne spamy, prowokujace i wkurwiajace. Nie mowa juz tu nawet o tej mapie ale ile ty map juz za kazdym razem jak mnie zabijesz jakims cudem,piszesz : oram Fremika , zaoralem fremika itd, przez wiele map mialem wyjebane ale juz mam cie dosyc ty kurwa ,,, ajjj masz farta kurwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

Kochany od dzisiaj obiecuje Ci, że jeszcze jedna Twoja wypowiedź i dostajesz perma. Mam dosyć już Ciebie i Twojego braciszka waszych prowokacji, spamu i spin.

Nie interesują mnie Wasze problemy w życiu realnym ale to jest gra i jak masz do rozwiązania jakiś problem to idź do specjalisty jeden z drugim.

Proszę o to by H@ zdecydował w końcu co z nimi zrobić bo nudzą mnie już bany na 30 min w dodatku bezczelny potrafi jeszcze skarge napisać. To nie jest przedszkole przypominam.

Cały czas spamujesz jakimś gównianym "oram" i czekasz na reakcje albo bana w sumie cholera wie na co Ty czekasz. Dostałeś już upomnienie odnśnie spamowania na serwerze i mimo to nadal spamujesz.

http://scr.hu/2980/u84sx

http://scr.hu/2980/i7r3c

http://scr.hu/2980/sbrln

Proszę KnyFa aby się wypowiedział w temacie bo nie mam zamiaru tutaj szopki odstawiać.

To samo braciszek purciak.

http://scr.hu/2980/buogc

Liczę na to że w końcu zostaną ukarani i oczyści się atmosfera na serwerze, bo nie po to wchodzimy do gry żeby się denerwować tylko żeby miło spędzić czas i się zrelaksować.

z resztą hisotria banów mówi za siebie.

http://scr.hu/2980/tmce9

http://scr.hu/2980/sojwa

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
boro

poprosze dowod. Akurat ja posiadam dowod, w ktorym ciagle mnie obrazasz, piszesz totalne bzdury. Mam wgrac kolejne demo ? Serwer nie jest tylko dla kolegow, adminow itd, a dla wszystkich ktorzy chca wbic na serwer i pograc, spokojnie, bez spiny, troche kultury.

Widzma, przeciez na demie, ktore wrzucilem wszystko widac. Po wygranej rundzie, napisalem, brawo team, oramy. W czym problem? to jest spam? czy mobilizowanie graczy z mojej druzyny. Spamem moze byc pisanie exowego co runde, Kamil cendrowski <--- Komurczak, albo wyzywanie fremika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
purciak

prosze mnie w ten temat nie mieszac ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

potraficie razem robić rozpier*** na serwerze to będę Was mieszać i mam nadzieje że oboje polecicie z serwera. Nie wypowiadam się więcej w temacie czekam na Knyfa

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
boro

Prosze o obiektywna opinie :) z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kakerucchi

Komurczak obiektywnie już ulg dla ciebie nie będzie!!!

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
purciak

kakeruchi bez agresji, obejrzyj demko :)

Z mojej strony to wygladalo tak, Komurczak gral sobie wczesniej juz na serwerze, gdy wszedlem widzialem, ze paulinanuta i fremik tez prowokują, piszą sobie co chca, dlatego napisalem do paulinanuty, dlaczego nie banuje go? nie wiem i sie nie dowiem zapewne, ale fremik dzisiaj przegial 'palke' i dobrze paulina o tym wie;) ja nie jestem swiety tak samo jak Ty i inni na tym serwerze. Tutaj na demku macie wszystko, pisanie ;oram; chyba nic zlego, skoro pisze to koleś ktory jest w top15 serwera za kazdym razem. :mellow: Pozdrawiam.

EDIT. Dostaje prywatne wiadomosci od naszego agresywnego Fremiczka :D

http://www108.zippyshare.com/v/WKEV4xe2/file.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
boro

Nie rozumiem, dostalem bany ok, temat tyczy sie tej konkretnie sprawy. Obejrz demo, odnies sie jakos do tej sytuacji. Co mnie obchodzi ban sprzed kilku miesiecy... Temat tyczy sie zlego zachowania adminow. Ja za obraze dostaje bany, zgoda. Admini powinni dostawac je tak samo, za naduzywanie wladzy, brak kultury itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
purciak

Gosciu, zobacz sobie na daty tych banów, chyba jakas poprawa byla ziomek! :D po drugie ten post odnosi sie do dzisiejszej sytuacji, gdzie nagminnie wyzywales, wiec nie zaslaniaj sie czyms co bylo 3 miesiace temu, wtrącacie mnie z nuta do tego postu gdzie tutaj w ogole nie ma o mnie, odczep sie koleś.

PS. Hansik na admina :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kakerucchi

Mnie to strasznie ciekawi już naprawdę sporo czasu gram z fermikiem i ja nie słyszałem by kogoś obrażał więć taka nagonka jest nie na miejscu!

ps: purciak a cie szanowałem .............!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiczi

Kółko różańcowe wzajemnej adoracji widzę się robi powoli.

Jak rozumiem, Paulina nie słyszałaś wypowiedzi Fremika przez mikro będąc z nim w jednym teamie.

"gówno, pajacu ty"

"cwelu ty"

"zamknij ten ryj cweluchu bo Cię znajdę ..."

Do tego wypowiedzi na sayu

https://prnt.sc/fdhg2a

No a tu szanowny Exowy z łaski swojej by się z lekka ogarnął bo nie znajduje się na podwórku.

https://prnt.sc/fdhgq5

Oczywiście tymi tekstami co prawda zasłużył sobie na tego bana bo zwracałaś mu uwagę, że ma przestać ale nie posłuchał.

Pozostaje kwestia tego, że skoro chcesz aby mu wlepić perma za taką "błahostkę" to jak mam się odnieść do braku kultury u Fremika skoro nie zareagowałaś nawet.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
boro

exowy wlasnie mnie przeprosil podczas gry na serwerze i jestem sklonny mu to wybaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

Widocznie nie widzialam wszystkiego. W każdym razie uwaga poleciała również do FremiKa na steam po czym był już spokój, natomiast wszyscy dobrze wiedzą jak obaj gracze zachowuja sie na serwerze, dlategi prosilam o ti aby Knyf zajrzal w temat bo na innych wladczych nie mozna liczyc ;) skoro zamierzacie sie bawic w przedszkole to powidzenia. Nie mam nic do dodania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Zachowanie Komurczaka na serwerze jest powszechnie znane, lista banów też jest imponująca, prowokacje, obrażanie i lekceważący stosunek do graczy i adminów - sam sobie zarobił na taką opinię. Choć wydaje mi się, że ostatnio się to uspokoiło. Inną kwestią jest, że serio nie rozumiem jak jego przechwałki typu "oram", "zaorany" są w stanie kogoś sprowokować. Myślałam, że jesteśmy dorośli.

Fremik i Exowy często są na serwerze, fajne chłopaki, rzadko kiedy słychać obrazy z ich strony (a już na pewno nie personalne, pod adresem konkretnej osoby). Przejrzę z ciekawości dema z poprzednich map, bo nie chce mi się wierzyć na taką nagonkę spowodowaną jedynie tekstem 'brawo team'. Jeśli jest jednak tak jak piszesz, to bany się należą. Niemniej do tego skarga jest niekompletna.

I radzę Ci Komurczak mimo wszystko trochę się uspokoić na serwerze - mnie nie sprowokujesz, ale innym najwidoczniej przeszkadza Twój spam (Twoje "oranie" często powtarza się na sayu, więc jak najbardziej można to nazwać spamem). Tak jak Paulina napisała i jak sam wspomniałeś - to jest gra, każdy chce wbić i pograć spokojnie, bez spin. Skoro swoim zachowaniem psujesz komuś grę, to zastanów się nad nim, inaczej rzeczywiście będziemy musieli się pożegnać - żadna osoba psująca atmosferę na serwerze nie powinna być tolerowana.

Ed. Kółka wzajemnej adoracji to normalna sprawa, na Classicu (i pewnie reszcie serwerów podobnie) gra w większości czasu stała ekipa która zna się na tyle, że nie musi tabeli sprawdzać a po głosie poznaje kto się przywitał. Jest kółko Komurczak+Purciak, jest kółko Paulina+Fremik, jest cała masa innych i mimo starań ciężko być bezstronnym, jeśli lubi się wszystkich; i przymyka się oko na wybryki jednych i drugich - oczywiście dopóki nie przesadzają.

• Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

krótko i na temat:

Nuta zapamiętaj sobie na przyszłość, gdzie dwóch się kłóci, prowokuje i się wzajemnie wyzywa, daje się bana dwóm graczom. Wtedy unikasz wszystkich zażaleń. Trzeba zachować obiektywizm

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
boro

Spocon, przejrzyj wszystkie dema, oby tylko byl glos... wtedy dopiero zauwazysz co sie dzialo na serwerze ;)

Dobrze zauwazylas, nikogo nie wyzywam, nie prowokuje, a gdy ktos kogos wyzywa, od razu zwracam uwage i pisze do admina. Juz nie pierwsza osoba mi to mowi z graczy, zebym staral sie o admina na serwerze, ale z tym jeszcze poczekam.

Paulina, dlaczego komus zwracasz uwage na serwerze, a komu innemu na steam ?

Jeszcze raz przypomne... Sprawa dotyczy sie Pauliny, jej zachowania jako admina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

Gdybyś miał steam Tobie też bym uwagę zróciła na steam z resztą nie muszę Ci się tłumaczyć. Ważne że dostał upomnienie i się zastosował do prośby a Ty nie ;) chociaż nieraz byłeś upominany i w końcu dostałeś bana. SŁUSZNEGO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
boro

a skad gracze na serwerze moga o tym wiedziec? jestes ADMINEM na serwerze, masz regulamin, stosuj sie do niego. Tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Jak by nie było bana powinny dostać obie osoby jak coś. Chociaż Fremik dostał upomnienie na steam to inni gracze tego nie wiedzą więc aby takich sytuacji uniknąć upomnij go na serwie i wtedy wiadomo czy ktoś się stosuje do upomnienia czy nie. Nie powiem ten spam oram jest denerwujący ale mi jakoś on nie przeszkadza i nie widzę zgłoszeń na u@ aby ktoś z tym miał problem. "Jak taki z niego Rolnik to niech sobie ora". Ale jak obraża to zwykłe upomnienie się sprawdza jak mu napisze i jest spokój to samo z Purciakiem jak go upomnę to już się ogarnia i przynajmniej stara. Nie ukrywajmy każdemu pod wpływem emocji po zginięciu zdarzyło się nie raz powiedzieć k*****. Ale traktujmy wszystkich równo jak obaj obrażają to należą się obojgu bany a nie tylko komurczakowi. I upomnienia piszmy na serwie nie na steam bo tak to osoby z serwera nie wiedzą czy taka osoba za swoje zachowanie dostała upomnienie.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pizg@t0r9kkk

Jest nagonka na owych chłopaków, to widać. Oczywiście mają swoje za uszami. Komurczaka to wszystko kręci, czym więcej szumu tym większa radość (tak mi się wydaje). Aczkolwiek nic wielkiego i strasznego nie robi. Trzeba podejść do tego z drugiej strony, wystarczy go zabić (akurat to nie jest problem :D) i napisać "oram", "i kto tu ora" itp., chłopak i z wami się z tego pośmieje - bo to zabawa. Ludzie trochę luzu, złapcie dystans. To jest tylko internet, to jest tylko gra.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
boro

pizgatorek dobrze mowi, polac mu! (tylko z tymi zabiciem mnie troche sie pomylil, jest problem i to duzy, no ale to juz druga sprawa).

Ps. Paulina, czekam na oficjalne przeprosiny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiczi

Od razu Ci mówię, że się ich nie doczekasz. Paulina nie ma Cię za co przepraszać. Prosiła Cię abyś przestał spamować na sayu, czyt. pisać po każdym zabiciu oram, itd. itp.

Ty się do tego nie dostosowałeś, więc miała prawo Cię zbanować. Każdy Wie, że masz w głębokim poważaniu adminów, może nie wszystkich ale na pewno większość. Historia Twoich banów nie wzięła się znikąd, tak więc przestań robić z Siebie ofiarę losu, i nie zgrywaj niewiniątka bo dokładnie wiesz, że sobie zasłużyłeś.

To, że zbanowała tylko Ciebie a fremika nie, to już odrębna sprawa. Doskonale każdy sobie zdaje sprawę, że na classicu jak i reszcie serwerów są kółka wzajemnej adoracji i grupa osób, czyt. adminów, która pozostaje głucha na przewinienia innych graczy, z którymi się dobrze zna, dogaduje. Z doświadczenia wiem, że prędzej czy później taki admin może się pożegnać z posadką jak zostaną przedstawione dowody na to. No ale w takich sytuacjach tylko KnyF może upomnieć admina.

Zamykam temat bo spam powoli się robi, KnyF jak będzie chciał coś dodać to się wypowie.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.