Skocz do zawartości
05-Szysz-500

Skarga Na Gracza Kot Pedal

Rekomendowane odpowiedzi

05-Szysz-500

1. Twój nick: 05-Szysz-500

2. Nick gracza: kot pedal

3. Data i godzina: 31.05.2017, godz. ~ 23:30

4. Ip ani Sid nie ogarnąłem bo odruchowo wyłączyłem csa, po czym zacząłem zakładać temat. Próbowałem później to uzyskać ale albo nie pamiętam albo sie nie da (ma steama więc chyba coś z tym zrobicie)

5. --||--

6. Demo: http://240099.hltv3....-1496268480.zip

7. Opis: Gość ciągle ok. 3 razy na sekunde gry spamuje jedną z komend głosowych. Gdy spytałem czy ktoś wie na ile jest za to ban, sam oświadczył, że na 30min (skoro tak to sam sie przyznał, że mu sie należy) ale....widze to już nie pierwszy i nie drugi raz. Robi to bardzo często. Napisałem/powiedziałem mu, że jeśli ktoś jest bardzo uporczywy admini mogą dać bana na dłużej. O ile dobrze ogarniam to gra też czasem przy adminach ale wtedy tego nie robi. Myśle, że powinien dostać nauczke i nie taką jak myśli...Szczerze mówiąc wkurza to bardziej niż jak wejdzie ktoś z aimem bo typa z aimem czasem zabije, a ten sie kampi i spamuje tymi komendami, więc słychać go cały czas. Moim zdaniem coś takiego zasługuje nawet na perma bo jest bardzo uporczywe, celowe, nagminne i odbiera innym chęci do gry ale to już do waszej oceny. Mówie tylko co ja osobiście bym z kimś takim zrobił. Za brak ip/sid sorry no ale to był czysty odruch (~>q>strzałka w dół>enter)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

Kotel od poczatku swojej gry trolowal :) juz 2 lata ? Tak sie bawi a wy go szczypiecie ciągle po pupie :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Na demie nie słychać ani nie widać komend głosowych.

@ Szyszka

Wystarczy screen - w konsoli w grze te komendy się zapisują. Na demie tego niestety nie widać.

Na demie POV też powinny być widoczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
05-Szysz-500

no ale wyłączyłem csa odruchowo więc chyba po ptokach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
koniec

Grałem wczoraj jak był. Przy adminach zachuje pozory ale gdy tylko nadarzy się taka możliwość dalej robi swoje. 2 dniowy ban niczego go nie nauczył. Przyjdzie kryska na matyska ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

On juz dawno nie powinien miec tu prawa bytu, tak samo komurczak i jego braciszek ale bawcie sie z nimi dalej ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mr.Fr!day

Zgadzam się trzeba oddzielić ziarna od plew i dać parę permów za takie nagminne psucie zabawy innym.

Kot jest jednym z listy do perma!! przy adminach spokojny jak brak adminów hulaj dusza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Ogarnijcie proszę pretensje. Kota sama kilka razy banowałam, pisałam mu ostatnio demo więc wiem, jak się zachowuje na serwerze. Na demie nie widać komend głosowych, więc będę się z nim bawić do usranej śmierci, bo mam związane ręce brakiem dowodów. Przedstawcie coś konkretnego, choćby I same daty I godziny, to będę oglądać - bo póki co gadanie każdemu fajnie wychodzi.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PaulinaNuta

Wam wszystkim gadanie fajnie wychodzi :) dowodów jest sporo a jak się nie umie z nich korzystać, to sie potem zgania na regulaminy ;) Mniejsza o to. Bawcie się dobrze, bo przecież o to chodzi:) kariery tu nie zrobicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.