Skocz do zawartości
FADROS

Mute

Rekomendowane odpowiedzi

FADROS

Witam, czy jest możliwość dodania pluginu aby móc zmutować gracza? Bo z tego co mi wiadomo nie ma wgranego na only dd2, na classiku jest i przydaje się często. Tu również przydałby się, bo czasami kicki, i bany nic niestety nie docierają co do niektórych :)

Pozdrawiam

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Nie powiem na bf2 też by się przydał ten plugin bo ostatnio to masakra z dzieciakami na bf2

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FADROS

Czy ktoś może jeszcze się wypowiedzieć odnośnie tematu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eXONe' NDZ

Tak oczywiście przyda się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hak3R - WETERANY ZNAJO

Spore ułatwienie dla graczy aczkolwiek mozna sobie zmutowac wybranego gracza w Cs'ie :)

Natomiast czesto jest tak ze ktos spamuje radiem "gogogo / cover me" itp polecam w Cs'ie komende "ignorerad" - Ignoruje radio :) Pozdrawiam

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FADROS

Chodzi mi o dodanie pluginu adminom ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hak3R - WETERANY ZNAJO

Chodzi mi o dodanie pluginu adminom ;)

A to Admin to nie Gracz? :D

:P Jak juz to niech komenda bedzie dostepna dla wszystkich grających :D

Chyba ze wyszedl jakis update pluginów mutowania ze np działa dalej po kicku , lub mozna mutowac na kilka tygodni :D Za moich czasów mute działało do reconectu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Mute z komendy admina działa tylko przez jedną mapę - po zmianie mapy przestaje działać. Dodatkowo na serwerach, na których wgrana jest możliwość dawania infa przez 3/5sekund po zgonie osoba zmutowana przez admina może dalej dać info, czasem bug pozwala takiej osobie mówić cały czas. Więc o ile gracz nie zakuma, że jego gadanie przez mikrofon jest irytujące i mimo komendy dalej robi swoje, dostaje kicka/bana.

Ponadto nie każdą osobę da się zmutować - wystarczy, że na serwerze są dwie osoby które mają podobne nicki. Wtedy nawet skopiowanie nicku nie pomaga.

Escape -> players list -> po zaznaczeniu odpowiedniej osoby 'mute ingame'. Choć i to czasem nie pomaga. I nie jestem pewna, czy NS mają taką możliwość.

Edit. Fadros, jeśli jedna i ta sama osoba mimo banów dalej wariuje przez mikrofon, stopniowo zwiększaj bany ;)

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.