Skocz do zawartości
vieras

Podanie O Admina - Vieras

Rekomendowane odpowiedzi

vieras

Witam wszystkich opiszę sytuacje w kilku wersach na serverze bf2 rzadko spotyka sie admina dużo czasu gram na tym serverze i od 3 miesiecy jest ten sam problem po resecie przez chwile jest prawie pelny server a póżniej znowu to samo a to wszystko przez cziterów gdzie spotyka sie ich codziennie spędzam dużo czasu na tym serverze nie gram z wspomagaczami i wydaje mi sie że nikt nie może mnie o to winić.

Napewno przyda sie dodatkowa pomoc na serverze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ADRIAN (SPEJSON) PUCHACKI

dostosuj się do wzoru a później składaj podanie. Dla mnie na nie po pierwsze forum o wiele za krótko dopiero co założone czas online 9 minut jaja sobie chyba robisz najpierw nadrób forum a później składaj podanie i poproszę jeszcze link do gt bo to że napisałeś że grasz ba bf'ie to nie znaczy że tak jest

Imię:

Nick w grze:

Doświadczenie w grze oraz Adminowaniu:

Posiadasz admina na innym serwerze?:

Staż na serwerze:

Link do GT: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.186:27015/top_players/ - Wejdź w link, wpisz swój nick oraz skopiuj link i wstaw tutaj.

Znajomość AMXX (1- 6):

Steam_ID:

Możliwość płacenia składek:

Dlaczego chcesz admina?:

Kontakt:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vieras

Masz racje że dopiero założyłem tutaj konto bo jeszcze jakoś znosiłem tych cziterów ale gra z nimi nie ma sensu i dużo osob zrezygnowało z tego serveru przez to w tym trzech moich koleżków

Damian

Nick : Vieras

Doświadczenie w grze : 11 lat gram z przerwami , w adminowaniu nie mam doświadczenia ale szybko łapie

Nie posiadam Admina na innym serverze

http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.186:27015/top_players/?query=vieras

znajomośc AMXX (1)

Steam_ID: jeszcze brak

Możliwość placenia składek: tak

Chce zostać adminem ponieważ spędzam dużo czasu na tym serverze i zależy mi na normalnej grze bez cziterów

GG: 62898051

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Brak wzoru, pierwszy post na forum od razu pod podanie. Z takim podejściem admina na pewno nie dostaniesz.

Brak Steam na starcie Cię wyklucza.

Edit:

Wykaż się, daj się zapamiętać. Gracze z serwera Cię znają, ale z forum nikt.

Załóż tu temat: http://cserwer.pl/forum/60-przywitaj-pozegnaj-sie/ i przywitaj się, napisz coś o sobie. Zgłoś czitera, żebyśmy wiedzieli, że z tym sobie poradzisz. To chwila roboty, a my będziemy mieć pewność, że się nadajesz na to stanowisko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vieras

to słabo troche domyślam sie że też jestem nowy na forum itd steam bd mial za pare dni bo nie był mi narazie potrzebny do niczego znajomosc z AMX amx ban juz jakies doswiadczenie mam . powiedz mi czy jak bd miał steam jest możliwosc wzięcia mnie na okres próbny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wtedy tak ale nadrób forum pozgłaszaj cziterów ponagrywaj demka czy rozpisz demo.

Pisz nawet do mnie na steam jak będziesz miał kogoś podejrzanego. mój steam to: HEAD LINE

oczywiście jakbyś miał jakieś problemy to też służę pomocą związane z obsługo amx.

Tu masz link do poradnika który zrobiła spocona dla początkujących adminów:

http://cserwer.pl/topic/44322-poradnik-poczatkujacego-admina/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vieras

kk juz mam steama bd dzialal w tej sprawie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Nie.

Konto pod podanie.

Na forum nikt cie nie zna.

Kojarzę cię z serwera.

Nadrób forum daj się poznać pozgłaszaj cziterów możesz do mnie pisać na steam w razie czego jak będziesz widział czitera i jak tylko będę dostępny to na pewno wbije na serwer.

Nie wypowiadaj się w swoim podaniu jak chcesz na coś komuś odpowiedzieć masz w pierwszym swoim poście opcje Edytuj użyj jej i odpowiedz wtedy na czyjąś wypowiedz.

Ja wracam na jakiś czas na bf2 żeby tam w miarę swoich możliwości ogarnąć co się tam dzieje. Ale jak wiadomo w miarę możliwości i jeśli czas mi na to pozwala bo jak jestem w pracy to nie mam jak wbić.

Ogarnij forum a wtedy zobaczysz że będą już na ciebie lepiej patrzyć. Pisz na sb jak admin z bf2 zobaczy to wbije na serwer. Nagraj demko i wrzuć na forum nie zapomnij o screnie sid lub ip a tako osoba otrzyma bana.

Jak wszystko ogarniesz to wtedy będę na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vieras

nie moge w to wejsc nie mam uprawnien

eQQ: juz wiem o wszystkim od spejsona ;D i cieszy mnie ze przezucasz sie na bf2 bo tam jest lipa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eXONe' NDZ

Nie ma mowy koleś z choinki się urwałeś ? ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vieras

z choinki nie ale drzewa ;) podziel się z nami dlaczego masz coś przeciwko. Bo po spełnieniu warunków każdy może ubiegać sie o Admina i też jak pozostali Admini napisali wyżej do czego muszę się dostosować

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie o to mu chodziło że nie ma mowy jak narazie dopóki nie nadrobisz forum i nie pozglaszasz cziterów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Keri

Troszkę włóż życia w forum i spraw sobie konto Steam :) Na Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sewo

Oczywiście jestem na nie, gracz w ogóle niekompetentny. Proszę dostosować się do wzoru, zainteresować się grą i forum i dopiero składać podanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Odrzucone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.