Skocz do zawartości
LEGŁA WARSZAWA

Legla Warszawa Napad Na Pis

Rekomendowane odpowiedzi

LEGŁA WARSZAWA

Imię: Kamil

Nick w grze: Legla Warszawa

Doświadczenie w grze oraz Adminowaniu: DOświadczenie w grze od 2008 roku Cs-Pokrza cs-wyjaśniamy hashjama tp elite pochylnia [sU] i trochę innych nie pamiętam

Posiadasz admina na innym serwerze?: nie

Staż na serwerze: nie wiem 3 miesiące

Linkdo GT: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.35:27156/top_players/ - http://www.gametrack...3.177.35:27156/ coś słabo wczoraj 5 ;P

Znajomość AMXX (1-6): 4.5

Steam_ID:STEAM_0:0:2673617

Możliwość płacenia składek: tak

Dlaczego chcesz admina?: Często jestem na serwerze , dużo spraw widzę jak nie ma admina , to jest trochę graczy na haxach. A przez takie wbicia spadają tylko chętni gracze na specta lub na zawsze. :)

Kontakt: Gg podam jak wrócę do swojego domu tel podam na steam dla adminów steam sasha956

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eXONe' NDZ

Forum leży i to ostro nie znany w ogóle, jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LEGŁA WARSZAWA

Forum leży i to ostro nie znany w ogóle, jestem na NIE.

Mając żonę pracę po 10-12 h wchodziłbyś na każde forum na jakim serwerze grasz ? Ja gram tu 3 miesiące ale nie non stop :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Pierwszy post i podanie

Konto pod podanie!

Forum leży.

Znam cie z serwera.

Miły kulturalny gracz nie ma z nim problemów na serwie.

Mimo tego i tak jestem na NIE.

Daj się poznać ludziom na forum

@edit

Nie wystarczy że znają mnie na serwerze i sami namawiają na podanie . :) jakoś ile czasu gram i często skanami wykładam nikt się nie pruje. a 50 postów szczekacie to jest frekwencja ? przestań

Z serwera cię znają ale forum jest też ważne. Nie chodzi żebyś siedział na forum non stop. Wejdź zobacz co się dzieje niech cię inni poznają nie tylko Classic. Przywitaj się na forum pobądź trochę. Wiem że na serwie jak mi zgłaszasz gościa to 1/10 są nietrafne.

Jeśli już coś to na okres próbny. Ale forum nadrób bo bez tego większość będzie na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LEGŁA WARSZAWA

Pierwszy post i podanie

Konto pod podanie!

Forum leży.

Znam cie z serwera.

Miły kulturalny gracz nie ma z nim problemów na serwie.

Mimo tego i tak jestem na NIE.

Daj się poznać ludziom na forum

Nie wystarczy że znają mnie na serwerze i sami namawiają na podanie . :) jakoś ile czasu gram i często skanami wykładam nikt się nie pruje. a 50 postów szczekacie to jest frekwencja ? przestań

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Z serwera znam, zgłaszał nieraz na u@ i wołał na Steam, ale forum rzeczywiście kuleje.

Fajnie by było, gdybyś dał się poznać, załóż temat: http://cserwer.pl/forum/60-przywitaj-pozegnaj-sie/, napisz coś o sobie. Nie wymagamy siedzenia na forum 24h, ale jako admin będziesz je musiał sprawdzać na bieżąco - to konieczność.

Póki co jestem na nie, ale jeśli nadrobisz forum i złożysz podanie za tydzień-dwa pewnie większość przychylniejszym okiem na Ciebie spojrzy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiczi

Nikt nie "szczeka" o te 50 postów. Po prostu takie są wymagania. Sam sobie spójrz na swój profil, 17:46 zarejestrowałeś się, a o 18:00 złożyłeś podanie o admina.

Tak więc póki co odrzucone, spróbuj za tydzień lub dwa jak się przywitasz, i trochę postów napiszesz, np. Zgłoś jakiegoś gracza w postaci demka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.