Skocz do zawartości
PytonOWsky

Zmiana Loga

Logo  

30 użytkowników zagłosowało

1. 1. Które logo ma być na forum?

Rekomendowane odpowiedzi

PytonOWsky

Witam chciałbym przedstawić swoje propozycje na nowe logo forum.

Propozycję na wykonanie loga otrzymałem od Cvaniaka i napisałem administratorowi czy pasuję mu ona.

Jeśli logo będzie lepsze to zmieni. Tak jak ostatnio wspominałem grafiki robię w gimpie, więc za dużo opcji nie mam.

Dodatkowo jest to mój pierwszy raz jeśli chodzi o ten typ prac graficznych.

Wykonując poniższe grafiki sugerowałem się tym, aby były czytelne bez różnych dodatków.

Zachwycony tymi pracami nie jestem zbytnio ale nic lepszego raczej nie zdołam już zrobić.

W ankiecie możecie głosować na logo oraz niżej pisać co bym mógł jeszcze zmienić to może postaram się to zrobić.

#LOGO1 #LOGO2

2z5ofac.png6zx94j.png

#LOGO3 #LOGO4

25klqb5.png2na37sm.png

#LOGO5 #LOGO6

29m9doj.pngzbsi8.png

@EDIT:

Dopiero teraz zauważyłem, że dwa pierwsze loga są bez ".PL", więc spokojnie zostanie to dodane jeśli będzie nimi zainteresowani.

To samo dotyczy czcionki z drugiego loga, bo wydaje mi się ze lepiej będzie pasować ta z pierwszego. Jak się mylę to pisać :D

• Upvote 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Podoba mi się najbardziej #1 logo, ale obawiam się, że czarnego napisu "forum counter strike" nie będzie na tym niebieskim tle widać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ALL EYEZ ON ME

no ogólnie to fajna robota przez Ciebie wykonana, ale po co? :er:

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
eXONe' NDZ

Przyda się nowe trzeba coś odświeżyć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Żelek Młodszy

Mi się podoba logo#5, ale moim zdaniem należy dokonać małych korekt.

1. Litery CS powinny być czarne z białą obwódką, ponieważ na tym tle nie będzie się zbytnio odróżniać napis.

2. Kropka i litery PL nie powinny być pochyłe, ale stać w jednej linii, a kolor powinny mieć biały z czarną obwódką, tak jak poprzednie.

3. Litera S w słowie Strike powinna zostać napisana z dużej litery.

Uważam, że po tych małych korektach to logo będzie najatrakcyjniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Logo pozostaje jak na razie bez zmian. Żadne z tutaj zaprezentowanych nie jest lepsze od obecnego, co widać też po głosowaniu. Dałem plusa Pytonowi za chęci, ale do profesjonalizmu jeszcze dużo brakuje. Chociaż jak na pierwszy raz to nie najgorzej ;) Niektórzy widzę, że głosowali na #2 ale przecież tamto nawet kolorystycznie kompletnie nie pasuje :)

Przypomniało mi się, że kiedyś też zleciłem odpłatne zrobienie loga jednemu grafikowi i takie coś pozostało też

http://cserwer.pl/public/style_images/cserwer.png

było na innym stylu wrzucone. Jest przezroczyste, dlatego nie widać na białym tego najlepiej.

Jednak aktuyalne logo jest z tych wszystkich najlepsze do tego stylu.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.