Skocz do zawartości
Danki

Zmiana Broni Cod

Rekomendowane odpowiedzi

Danki

Siemka,

mam takie pytanie: załóżmy, że gram klasą która ma jako broń ak47 i scouta i problem jest taki że obie te bronie są pod klawiszem 1 (obie primary weapon).

W jaki sposób przełączacie się szybko w takim wypadku pomiędzy tymi broniami?

Jedyne wyjście to zbindować sobie pod 1 ak47 a pod 2 zbindować scouta żeby szybko się pomiędzy nimi przełączać czy jest jest jakiś lepszy sposób?

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zemsta

Poszukaj w necie komend. Nie pamiętam, ale w każdym razie na zasadzie, że gdy przykładowo klikasz "1" to musisz potwierdzić to lewym klawiszem myszy, w takim ustawieniu klikając dwa razy "1" możesz wziąć drugą broń. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Danki

Szukałem w necie ale nic nie znalazłem bo nie wiem jak to nazwać. Teraz pomyślałem, że bind pod 1 i 2 to nie jest dobry pomysł bo sobie zablokuje możliwość dodawnia punktów poprzez 1,2 do klasy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

bind "h" "weapon_ak47"

bind "j" "weapon_scout"

To co, zemsta pisał, to jest komenda - hud_fastswitch "1" - służy do wyboru broni bez potwierdzania enterem/lpm, natomiast w przypadku większej liczby broni niż 1 per slot (np. granaty), trzeba użyć bindu z przedrostkiem weapon_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ShooK

Polecam Zbindować sobie dwie bronie na myszce. Ja tak przynajmniej mam i działa jak ulał. Oczywiście to zależy też od myszki. Możesz też tak zrobić na klawie. Zbinduj Sb na jakiś klawisz na klawie którego nie używasz i problem z głowy :). Pozdro

Przykład jak kolega wyżej napisał :

bind "h" "weapon_ak47"

bind "j" "weapon_scout"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi