Skocz do zawartości
Netuser

Problem Z Kursorem

Rekomendowane odpowiedzi

Netuser

Dzień dobry. Mam problem z zachowaniem się mojej myszy w grach FPS. Występuję to tylko w niektórych grach. Moja mysz to SteelSeries Rival 100. Dodam film który pokazuję owy problem, bo ciężko jest ten problem opisać słowami.

Jak widać na filmie, mój kursor wykonuję dziwne ruchy, dziwnie skaczę. Widać to w 1:40, gdzie myszką kręciłem idealne kółka, a celownik skakał jak opętany. Problem ten występuję również w grze Call Of Duty: Black Ops II:Multiplayer, lecz nie występuję w takich grach jak GTAV, CS:GO i inne. Dodam jeszcze film z CS:GO gdzie mysz chodzi normalnie.
Dodam jeszcze, że w cs 1.6 mam wyłączoną synchronizację pionową oraz mam owe komendy startowe:-noforcemparms -noforcemaccel -noforcemspd Mam też dwa monitory, i przy większych ruchach w cs 1.6 (kiedyś w cs:go) kursor wyjeżdża mi na drugi monitor. Powinien on się ciągle utrzymywać w środku celownika, a on się właśnie tam nie znajduję tylko z tego środka przy jakichkolwiek ruchach myszy wyjeżdża(film)
. Jest to bardzo dziwny problem, szukałem rozwiązania w sieci ale tego rozwiązania nie znalazłem. jest to już drugi raz kiedy mam ten sam problem. Miałem go tydzień temu, ale zrobiłem formata i wszystko wróciło do normy, lecz nie zamierzam robić w kółto formata. Dodam parę screenów z moich ustawień z jakich zawsze korzystam.

Problem udało się rozwiązać, temat do zamknięcia. ;3

post-30326-0-26407200-1501415459_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi