Skocz do zawartości
Paulo Coelho

Mobilparking

Rekomendowane odpowiedzi

Paulo Coelho

EDIT:MOBIPARKING a nie mobiLparking

:D

Witam

Chciałbym zaproponować wam korzystanie z aplikacji mobiparking

Aplikacja ta pozwala nam zaoszczędzić trochę pieniędzy na parkometrach,ale nie tylko.

Aplikacja ta pozwala nam zaoszczędzić w ten sposób,że .... podam lepiej kilka przykadów

Idziemy do sklepu i nie wiem ile będzie w sklepach. Kupujemy więc bilecik za złotówkę. Okazuje się,że w sklepie nie ma kolejek i zaliczamy wszystkie w 20 minut. Wtedy trochę jesteśmy stratni,ponieważ mogliśmy np zapłacić 50 gr. W takiej sytuacji dana aplikacja (którą wcześniej doładujemy np za 5 zł przelewem) ściąga z naszego konta np. 29 groszy.

Kolejnym plusem tej aplikacji jest to,że nie musimy stać 5-10 minut w kolejkach do parkometru i czekać,aż każdy wklepie swoją rejestrację itd.

Następnym plusem jest to,że nie musimy latać i rozmieniać np 5 zł na 50 groszówki,bo mamy tę oto aplikację.

Ostatnim plusem jaki dostrzegłem korzystając z tej aplikacji jest używanie jej w trakcie padającego deszczu/burzy. Zamiast stać i moknąć to siedzimy sobie w samochodzie i ją uruchamiamy i lecimy szybciutko do swojego celu i trochę mniej mokniemy

;)

Skąd "cieć" wie,że my korzystamy z tej aplikacji ?

To proste. Musimy sobie wydrukować taką małą karteczkę,która informuje,że właśnie korzystamy z tej aplikacji.

Reasumując. Ta aplikacja pozwala zaoszczędzić trochę pieniędzy oraz czasu.

Mam nadzieję,że komuś ta aplikacja się przyda.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi