Skocz do zawartości

Logika Żelka

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MESUT ÖZIL

il buono, il brutto, il cattivo

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Czas online: 76d 2h 24m 26s

Napisano 06 sierpień 2017 - 21:45

Cytat

HAHAHAHAH. Człowieku już widać twój bulwers i jaki jesteś słaby i nie rozumny. :D
Czy taktyczne rzucenie przez jednego człowieka 3 smoke'ów na bramę jest spamowaniem?! :D
Zgodzę się, jak kupi dużo granatów i rzuca je gdzie popadnie to jest spam, ale nie, jak rzuca je w jedno miejsce, aby zasłonić drużynie przeciwnej pole widzenia. :D
TT raszuję CT broni, nie? Czyli te smoke'i pomogą zrobić zasadzkę jak by ktoś chciał przejść przez tego smoke'a bramą, lub ich zatrzymać?!
fthfhhh jest mądry wykorzystał niedopracowania tej gry. Podobnie jak ty skanując nie raz autokampą przez ściany czy to na nuke na gniazdo czy nawet dust2 skanujesz B z respa TT. Teraz się popłacz, bo jest mądrzejszy od Ciebie, bo nie umiesz przejść przez smoke'a, ominąć go (pójść gdzie indziej,zmienić taktykę) lub zaczekać aż przestanie dymić. Weź może za spam, że rzucą ci kilka smoke'ów na długą, a z A nie będziesz ich widział. Daj im bana, bo przecież spamują obciążają serwer. HAHAH xD
Resp to miejsce gdzie masz (magazyn z ekwipunkiem) i twórcy gry ograniczyli kupno broni sekundowo, aby zapobiec właśnie spamowaniu albo tworzeniu sobie dużej przewagi w grze, albo poprostu, żeby CS nie był grą dla pirotechników.
CS to nie BF, to nie CoD i inne strzelanki.
Zgodzę się, jak kupi dużo granatów i rzuca je gdzie popadnie to jest spam ale nie
Gra została stworzona w 1999 roku. Kurwa!!! 1999 rok !!! Klatki ci spadają?! Ja mam komputer z 2010 roku, internet radiowy 2 mb/s, wcześniej z kabla i nic mi nie spadało, nie spada nic kurwa nic. Może być i 5 smoków w jednym miejscu. Masz słaby komputer?! To go zmień! Ile kosztuje komputer, żeby spokojnie pociągnął taką grę? 1000 zł ?! Najniższa krajowa i masz komputer jak mieszkasz jeszcze z rodzicami i oszczędnie. A jak nie to dwie pensje -.-
Chcecie, aby gra była równiejsza ok. Ale nigdy nie będzie równa. Jak się wam nie podoba CS 1.6 to idźcie pograć w CS:GO tam jest lepiej dopracowana gra. Tak samo z życiem. W życiu nigdy nie będzie sprawiedliwie równo dla każdego i to jest piękne, no ale czasem chujowe, bo wnerwiające. Właśnie o to chodzi aby się uczyć, aby być lepszym w życiu jak i w grze. :)

Dołączona grafikaUżytkownik MESUT ÖZIL dnia 05 sierpień 2017 - 18:46 napisał

kurwa wam to trzeba wszystko pisać. Trzeba by regulaminu na 1000 stron

Tak kurwa trzeba pisać, bo każdy interpretuje przepisy jak rozumie i jak mu wygodnie. Dlatego trzeba poinformować ludzi o co chodzi, bo są niezgodności i powstają takie właśnie rozwinięte tematy. Wystarczyło by dobrze rozpisać regulamin i nie byłoby takiego cyrku. Tylko weszła by Karolina czy Wiczi czy ktoś inny z Bans Team'u i by się pojawiła informacja ub lub nie i odniesienie do regulaminu i tyle. A jak internetowy trollu nie umiesz komunikować się z ludzi to zaszyj się w swojej jaskini i płacz dalej, że jest źle bo nie rozumieją. Pewnie ty nie rozumiesz ;)

Podsumowując:

Cieszmy się grą. Nie denerwujmy się o błachostki. Przedewszytskim nie róbmy kurwy z logiki.

Pozdrawiam :) :Tip-Hat:

Żelek zamknęli nam temat a ja nie miałem czasu się wypowiedzieć to wyjaśnie ci pare spraw, bo widze że żyjesz w niewiedzy i szkoda mi ciebie z tego powodu. Własnie pokazałeś jakim jesteś prostakiem. Obrażasz mnie bez powodu. Nie wiem gdzie ty widzisz mój płacz w poście, nie potrzeba mi jakiegoś skilla żebym cie lał, gram mało a i tak dostajesz baty. Ja za to widze twój płacz że cie leje skanami a ty padasz jak bot. Wylałeś swoją frustracje bo jesteś po prostu słaby, skanować nie potrafisz i jeszcze porównujesz całe to skanowanie do spamowania granatami ;) Co innego jak rzuci mi kilka osób po 1 smoke na długą, a co innego jakby te pare osób rzuciło po 3 smoke każdy z osobna. To jest całkiem co innego, czego ty nie możesz pojąć. Co do samej gry, gra jest z 99 roku ale nie jest to ta sama gra co dzisiaj. Gra przeszła wiele update'ów, kiedyś można było mieć 100 fps z łatwością, po prostu całkiem inaczej się grało te 10 lat temu a co dopiero z 15. Ale ty tego nie wiesz, pierdolniesz jakąś głupote powielaną przez innych, którzy nie mają pojęcia o niczym. Kolejna rzecz, co mają fpsy do prędkości internetu? Rozwiniesz to? Nawet na ping nie wpływa, miałem kiedyś 0,5 mb i miałem ping 15, dzisiaj mam neta 100 mega i mam taki sam ping. Nawet demonowi, który ma 32GB ram i procek za pare klocków spadały czasami fpsy, pewnie dlatego że miał z telefonu neta..

Kolejna rzecz, wydajność serwerów zależy m.in od ilości graczy, tego co się dzieje na serwerze i jak wiele się dzieje pod czas gry. Tak żebyś zrozumiał, im więcej się dzieje na serwerze (więcej granatów, spamowania radiem, używanie czatów, amxa itd) tym mocniej serwer pracuje i czasem po prostu nie wyrabia. Czasem się dziwisz dlaczego są ściny, małe lagi. A no właśnie pojawia się choke i serwer nie wyrabia przez dużą ilość danych, które otrzymuje. Ale ty dalej będziesz pierdolil że to gra z 99 i jak to możliwe żeby się zacinała. Stawiałeś kiedyś serwer? Ustawiałeś cokolwiek? Z tego co czytam to nie, nie masz o tym pojęcia chłopie więc skończ to pierdolenie. Nie jestem trollem internetowym, napisałem ci logiczny post, którego nie zrozumiałeś, nie da się wszystkiego zapisać w regulaminie. Przypomniałem sobie że to własnie ty chciałeś zmieniać regulamin i dodać 100 stron do niego. Chłopie po to masz mózg żeby ogarnąć tak proste rzeczy jak spam granatami. Do pewnych rzeczy trzeba podejść logicznie, wszystkiego ci na tacy nie podadzą, ale u ciebie ciężko z logiką, piszesz jakieś wypociny jak jakiś sfrustowany dzieciak. Czas odejść od komputera żelek i troche odswieżyć głowe, wiem że ciebie sie nie da przegadać bo ty znasz się na wszystkim najlepiej, ale chociaż byś przestał pierdolić głupoty. W jednym się mogę z tobą zgodzić, a mianowicie to to że gra jest wtedy nierówna, ale właśnie po to jest admin aby to wyeliminować. Jedyną twoją przewagą na serwerze może być tylko i wyłącznie VIP. Wszystko inne będzie po prostu karane.

I tak na przyszłość, nie porównuj życia do gry. To nie matrix. A i jeszcze tak piszesz o tej mojej mądrości, rzuć sobie nawet 10 smoke'ów, ja i tak cie przeskanuje bo wykorzystam niedopracowania gry, i kto będzie mądrzejszy? Ty i twoja taktyka czy moja?
Dołączona grafika

#2 OFFLINE

W DUPIE MAM TYTUŁY

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 817 postów
  • Czas online: 217d 15h 55m 5s

Napisano 06 sierpień 2017 - 21:56

Jasny chuj xD a co to się tu dzieje ?

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#3 Danki

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 8 postów
  • Czas online: 2h 37m 32s

Napisano 06 sierpień 2017 - 22:35

Jak dla mnie to jedno proste zdanie w regulaminie załatwiłoby temat: Każdy gracz(zwykły, vip) może w jednej rundzie użyć tylko 1he,2fb,1smoke.
Popieram w 100% to co piszesz MESUT, sprawa jest prosta spam to wielokrotne rzucanie granatów. Spamem NIE JEST celowe rzucenie 1 flasha swoim na gębę, w takiej sytuacji powinno się banować (najpierw kick bo przecież zawsze może komuś przez przypadek wypaść) za przeszkadzanie a nie za spam granatami.

#4 a/eQQ

Zaawansowany

• Admin [BF2]
  • PipPipPip
  • 525 postów
  • LokalizacjaJodłowa
  • Czas online: 16d 11h 44m 20s

Napisano 07 sierpień 2017 - 09:25

Tyle to ja się w szkole nie oczytałem co na tym forum xD
Dołączona grafika

#5 Keri

Zaawansowany

• Admin [4FuN]
  • PipPipPip
  • 62 postów
  • LokalizacjaWara
  • Czas online: 3d 7h 16m 59s

Napisano 08 sierpień 2017 - 22:54

To się nazywa podejście do tematu, widać że człowiek powinien zostać pisarzem :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych