Skocz do zawartości

Vip

5 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: miniVip (8 użytkowników oddało głos)

Podoba się pomysł?

1. Tak (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

2. Nie (8 głosów [100.00%])

Procent z głosów: 100.00%

Głosuj

#1 05-Szysz-500

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów
  • Czas online: 4d 1h 57m 13s

Napisano 09 wrzesień 2017 - 00:36

Odnośnie vipa, nie wiem jak to dokładnie jest z tym vipem, próbowałem znaleźć temat dotyczący vipa ale nie da się wyszukać 3-literowej frazy, ale z tego co mi wiadomo to vip posiada 3-5 możliwych zestawów broni do wyboru (przy każdym defy i granaty każdego rodzaju) + dodatkowo dostaje hajs za zabójstwa.

Z jednej strony jest to uwaga, gdyż skoro vip dostaje takie zestawy broni to po co mu aż tyle pieniędzy, lub skoro tak zarabia to po co mu tyle zestawów broni do wyboru no ale cóż, rozumiem, czymś trzeba zachęcić graczy.

Teraz propozycja. Sam nigdy w życiu bym nie kupił takiego vipa, bo by mi to aż za bardzo ułatwiło grę (myślę, a nawet mam nadzieję, że istnieją gracze podobnie myślący), ALE! gdyby tak była możliwość stworzenia miniVipa? coś takiego co by było odpowiednio tańsze, a np dawało tylko tyle, co te zarobki za zabicia na zwykłym vipie? lub np. jeden zestaw broni głównej (ak/m4) z deaglem i granatami?

To jest tylko moja propozycja, nie wiem czy w ogóle istnieje taka możliwość, a jeśli istnieje to czy byłoby to opłacalne tworzyć. Temat zostawiam "górze" do rozpatrzenia.

#2 Why?

Zaawansowany

• Admin [Classic]
  • PipPipPip
  • 73 postów
  • LokalizacjaJanów Lubelski
  • Czas online: 3d 13h 4m 49s

Napisano 09 wrzesień 2017 - 07:16

Wyświetl postUżytkownik 05-Szysz-500 dnia 09 wrzesień 2017 - 00:36 napisał

ALE! gdyby tak była możliwość stworzenia miniVipa? coś takiego co by było odpowiednio tańsze, a np dawało tylko tyle, co te zarobki za zabicia na

5zł / 30 dni przelewem to myślę, że nie jest dużo, u mnie w mieście kanapkę w piekarni kupisz za 3zł, także...

VIP ma 5 zestawów:
1. M4 + HE
2. AK + HE
3. AWP + HE
4 Krowa + HE
5 Shotgun + HE

Co do zarobków, moim zdaniem masz gwarancje kupna broni sobie, a nawet koledze :) Ja bym zostawił ale czekamy na wypowiedzi innych...

#3 ocochodzi

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Czas online: 68d 5h 18m 35s

Napisano 09 wrzesień 2017 - 08:51

Po co?
Zarobki to akurat najmniej istotna część vipa. Bez broni(a z zarobkami) też by nie było problemu kupować co rundę.
Logiczniej by było wypróbować vipa, a później założyć temat :)

#4 05-Szysz-500

Zaawansowany

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 69 postów
  • Czas online: 4d 1h 57m 13s

Napisano 09 wrzesień 2017 - 09:39

miałem vipa na innym serwerze i tam były zarobki+granaty+kamizelka i hełm+ 3 zestawy broni - 1. famas/galil+ deagl, 2. ak/m4+deagl, 3. awp+deagl
kiedyś mi sie to podobało ale...gówniarz byłem, to tylko propozycja. Swoją drogą nie wiedziałem, że taki tani ten vip.

#5 5g_KoLoS

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 23 postów
  • LokalizacjaPRG WWA
  • Czas online: 3d 6h 39m 17s

Napisano 12 wrzesień 2017 - 13:52

Kilka lat temu na Xtream.eSports mieliśmy 2 rodzaje vipów :
1. Wersja full ---> 5 rodzajów broni, hp za kille 10/20(HS). hajs za plant/defa paki + hajs za kille. do tego def kit oraz pakiet granatów.

2. Wersja light ---> tylko i wyłącznie desert + kamizelka/ desert+def kit(CT)/ dla tt było he+fb oraz do tego 5/15 hp za killa. 15 za hs. bez hajsów za plant/kill/def. bez wyboru 5 kompletów broni.

Jeśli istniała by taka możliwość tutaj myślę że wielu graczy skłonnych byłoby do wyboru 2 wersji, gdyż 1 jest dla niektórych graczy niwelacją frajdy z gry.

#6 KnyF

Silver Surfer

• Administrator
  • 3037 postów
  • LokalizacjaBikini Dolne
  • Czas online: 206d 5h 18m 18s

Napisano 13 wrzesień 2017 - 07:21

Nie ma takiej potrzeby.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych