Skocz do zawartości
a/eQQ

4Fun

Rekomendowane odpowiedzi

a/eQQ

Otóż mój problem wygląda taki iż ile razy teraz nie wbije na 4fun to wywala mnie na pulpit i wyłącza automatycznie cs. Na inne serwery normalnie wbije i gram a na 4fun niekiedy zagram 3-4 rundy lub przy wczytywaniu serwera wywala mnie zamykając tym samym cs. Jakieś pomysły co to może być? Wczoraj grałem normalnie całą mapę a potem już mnie tak wywalało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zemsta

Może standardowo zrób reinstall cs'a?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ShooK

Yup Polecam reinstal albo jeżeli posiadasz steamową wersje to synchornizacje plików zrób. Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zemsta

Skoro jest adminem, to raczej steama ma, co nie? xD

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Why?

Synchro, lub wyczyść maps i niech Ci pobierze z serwera ponownie, albo któryś plik *.wad ma konflikt, został źle pobrany z serwera razem z mapą lub źle pobrany z strony internetowej bo nie zawsze serwer chce pobrać plik *.wad, często trzeba go ręcznie wrzucić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Już wszystko działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

I znowu się coś zjebało reinstal nie pomaga synchronizacja plików też nie ma ktoś jeszcze jakiś pomysł???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pirat183

Otóż mój problem wygląda taki iż ile razy teraz nie wbije na 4fun to wywala mnie na pulpit i wyłącza automatycznie cs. Na inne serwery normalnie wbije i gram a na 4fun niekiedy zagram 3-4 rundy lub przy wczytywaniu serwera wywala mnie zamykając tym samym cs. Jakieś pomysły co to może być? Wczoraj grałem normalnie całą mapę a potem już mnie tak wywalało

Z ciekawości windows 10 i steam ? Pytam bo ja mam podobnie tzn samego cs mi nie wywala ale często mi minimalizuje do pulpitu :) Wcześniej musiałem walczyć z paskiem narzędzi bo nie znikał :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Z ciekawości windows 10 i steam ? Pytam bo ja mam podobnie tzn samego cs mi nie wywala ale często mi minimalizuje do pulpitu :) Wcześniej musiałem walczyć z paskiem narzędzi bo nie znikał :P

Już nie aktualnie wszystko śmiga jak należy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

To napisz co zrobiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mordooo

Posłuchał moich rad i zainstalował cs'a na dysku systemowym xD I zgodność miał ok :P Poza tym komendy na pobieranie map z serwera miał wyłączone

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Dokładnie to zrobiłem jeszcze raz reinstal steama i cs i to pomogło iż sam reinstal cs nie pomagał to zrobiłem jeszcze do tego ostatnio reinstal steam i wszystko jest ok

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.