Skocz do zawartości
mordooo

Do Trzech Razy Sztuka :p

Rekomendowane odpowiedzi

mordooo

Imię: Kamil

Nick w grze: mordooo

Doświadczenie w grze oraz Adminowaniu: około 9lat w cs 1.6 3-4 lata w adminowaniu

Posiadasz admina na innym serwerze?: Nie

Staż na serwerze: ponad tydzień (12 rank xD)

Link do GT: https://www.gametrac...3.176.46:27015/

Znajomość AMXX (1- 6): 5

Steam_ID: STEAM_0:0:1864519

Możliwość płacenia składek: oczywiście

Dlaczego chcesz admina?: Ponieważ chcę pomóc, ponadto planuję zostać tutaj na dłużej ;P

Kontakt: 51050586 GG

EDIT:

mordo to nr gg xD xD

Można też na forum, steam w sygnie jest i gg sporo możliwości kontaktowania się

EDIT 2

Leito polecam sie rozejrzec na forum, obrazasz mnie piszac ze demka nie potrafie nakrecic :)

Bonek ty sie nazglaszales tych cziterów + masz pare postów więcej ode mnie i kilka h więcej czasu online.

I potem zrozum tu ludzi... ehh

Edit 3

Zglaszalem na bf2 sporo cziterow gdyz tam rzadko widywalem adminow, staralem sie na kazdym serwerze kogos zlapac ale nie zawsze haxy graly. Idac twoim tokiem myslenia powinienem spedzac cale dnie na szukanie cziterow na cod modzie by zostac adminem coda, przeciez tez mam swoje zycie i nie zawsze jestem + takie drobne info do Ciebie leito, sporo haxiorow zglaszalem adminom na codzie gdyz nie chcialo mi sie piac skarg, wystarczylo napisac do Why na steam/gg, wchodzil i banowal delikwenta. To ze ty mnie nie znasz to nie moj problem grasz kilka razy w tygodniu, a od innego wymagasz by zglaszal haxy bedac adminem coda ? Sam nie masz czasu i rozumiesz mnie chyba, ze nie zawsze jest czas na gre a co dopiero na lapanie haxow wygodniej mi bylo napisac na u@ do bonka, milego, czy why niz krecic demo. Ale przeciez jeden napisal ze za malo cziterow zglosilem to przeciez tlum musi isc za ciosem (pozdrawiam Bonka ktory nie ma wlasnego zdania xD) podobnie bylo przy ukrzyzowaniu Chrystusa. Pozdro leito

Edit 4

Mily skoro wszystko ok, to bylo napisac ze Cie piecze i nie chcesz aby ktokolwiek mial admina na codzie xD Bylbys na tak gdyby podanie zlozyla osoba pokroju Knyfa ? Moze i tak ale zanim bym doszedl do polowy tego co zrobil tutaj Knyf to minely by moze dwa lata.. Wiec edytuj swoj post i napisz ze boli Cie to ze ktokolwiek sklada podanie na admina, poniewaz na to wychodzi gdy piszesz ze wszysko ok ale jednak nie bedziemy rozdawacc na lewo i prawo admina, goraco i strasznie piecze ;d

Edit 5

Tequilla. Jestem ambitnym czlowiekiem, gdy stawiam sobie cel to go realizuję konsekwentnie. Udowodnilem tym ktorym mialem do udowodnienia, ze jestem godny zaufania, uczciwy. To ze ty jestes kolejnym przykladem osoby ktora mnie nie zna to totalnie nie moj problem, innymi slowy mam to gdzies, polecan czesciej odwiedzac serwerownie a nie tylko wtedy gdy ktos sklada podanie na admina xD Co do tego co bylo na sb nawet sie nie wypowiem gdyz szkoda palcow na to. Twierdze ze jestes inteligentną kobietą, nie zepsuj tego ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zemsta

Na tak.

PS. Kontakt i podajesz numer telefonu? To ktoś ma do Ciebie dzwonić jak będzie ktoś odpalony czy jak?

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łukasz z bf2

Nadrobiłeś forum ,czego wielu którzy chcieli admina nie spełniało. Na próbe na tak

@ Sumując na COD"dzie dużo nie zrobił ,ale ogólnie sie stara dał bym mu szanse. Ważne ,że zgłosił paru cziterów nawet gdzie indziej , anie jak co poniektórzy napisał podanie , a potem ma serwer i forum gdzieś .

Poprawiłem wypowiedź ,żebyś Cie sie nie czepiali.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Na tak ,nadrobiłeś forum ,czego wielu którzy chcieli admina nie spełniało.

Po czym to wnosisz że nabił 28 postów pobył 3 dni olnline a konto mas od nieco ponad tygodnia ??

Gdzie zgłoszenia czitów na COD ??? Nie ma zeroo Nic nie wiem o Tobie amx 5 a demka nie potrafisz nakręcić i zgłosić czitów a tylu ich biega.

Na nie

Edit. No jakoś się rozglądam i nie widzę zgłoszeń na serwerze cod. Starsze się o admina na tym serwerze nie na ffa bf2 czy innym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bonek

W sumie możemy dac mu szansę zobaczymy jak się sprawdzi.

Jestem na Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PytonOWsky

Stara się. Można dac na probe admina.

Jak nie będzie się spisywał to wyleci - proste.

Jestem na Tak.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mily

Staż na serwerze: ponad tydzień (12 rank xD)

jesteś za krotko moim zdaniem a ze jesteś 12 w ranku to nie znaczy ze możesz być adminem

jestem : czy ja ci dam tak czy nie nie ma to różnicy :D ale dla formalności masz Plusa :D

ale nie da się ukryć podanie masz niczego sobie pograj jeszcze trochę

edit:

Mordoo mnie już tu nic nie zaskoczy ale zapewne jak bonek dostał admina ty tez dostaniesz :D

ale nie wypisuj takiego smęcenia ze mnie coś piecze itp. ze tylko ja che byc adminem i nikogo nie dopuszczę, opanuj się trochę

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Tak

Można dać szansę na próbę i zobaczyć jak się sprawdzi

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

Co do samego podania, na tak.

Natomiast co do zachowania panów adminów z serwera cod, wypowiadajacych się w tym temacie(mily, leito, bonek) - wg Was gość jest na nie, bo forum leży i za krótko jest z nami.

Okej...

mily - staż od 28 kwietnia 2017, 37 postów

Bonek - staż od 29 lipca 2015 roku - 42 posty

Rzeczywiście, macie od chuja postów nie wspominając o punktach reputacji.

• Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tequila.

Chłopak od samego początku gdy założył konto na forum miał parcie na tzw. szkło czyli admina na jakimś serwerze. Podejrzane ... :co_jest:

Pograj jeszcze trochę, zdobądź więcej punktów reputacji, pokaż że można ci zaufać, że będziesz odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu i będzie TAK.

na chwile obecną NIE.

photo-thumb-30487.jpgmordooo : (03 październik 2017 - 04:40 )mozemy teraz zagrac bo na codzie tlusty wpierdol ludziska dostaja i mnie nie chca, az Mily bana mi wyjebal xD

#CHYBA GO NIE CHCA ; (((((((((((((((((((((((((((((((((((( :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa: :beksa:

Edit 5

polecan czesciej odwiedzac serwerownie a nie tylko wtedy gdy ktos sklada podanie na admina xD

ty mi POLECASZ odwiedzać częściej serwerownie? hahahahahhahahahahahahha :lol:

Gram tutaj 2 lata chłopczyku ; ) Mam większy staż od Ciebie i to ja tobie polecam brać przykład z bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Why?

Ja jestem na tak, zgłasza na u@, steam i gg - tak jest najszybciej żeby złapać na gorącym ( ja tak robiłem zgłaszając Spoconej, Mordercy, Licensed i wielu innym których miałem na steam online ).

Szanse można dać tak jak eqq napisał.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mily

Natomiast co do zachowania panów adminów z serwera cod, wypowiadajacych się w tym temacie(mily, leito, bonek) - wg Was gość jest na nie, bo forum leży i za krótko jest z nami.

Okej...

nie pisałem ze forum lezy wszystko ma ok ale nie będziemy rozdawać admina na lewo prawo po tygodniu każdemu kto ma stema i jest spoko no ludzie.

Na forum leżę to fakt ale w grze jestem dzien w dzień i jestem tu dość spory czas a nie tydzień i zastanów sie co czytasz i kto co napisał a potem będziesz na kogoś pisać głównie morderca tu do ciebie :P pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

Mily,

Założyłeś konto na forum 21 kwietnia, podanie na admia złożyłeś 4 maja. - 13 dni od założenia konta

Kolega mordoo na forum jest od 22 września, podanie złożył 3 października. - 11 dni od założenia konta

Hipokryzja pełną gębą...

P.S.

Polecam używać znaków interpunkcyjnych i składać zdania do kupy.

Jak na admina przystało, wypadałoby prezentować jakiś poziom..

• Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
HaSSaN12

Tez rownież jestem na Nie.. nic nie zgłaszał czitów, konto masz za krótko.

Na Nie.

Bonek faktycznie ty dużo cziterów zgłosiłeś, a kolegi się czepiasz.... Ja na TAK
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Mily tyś sam admina nie powinien dostać, bo podanie o admina było Twoim CZWARTYM postem na forum. Walisz SSy na prawo i lewo, a sam UB dałeś może ze 3 razy.

Jestem na tak. Gość pokazał, że mu zależy, stara się, zgłasza, nadrobił co było wymagane przy poprzednich podaniach.

• Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Okej...

Czemu mnie nie wymieniłes?. Skoro już wskazałes na mnie to dokończ ocenę??

Ja swoje zdanie wyraziłem sądzę że słusznie, jak dla mnie za wcześnie ale gdy dostanie admina a będzie potrzebował pomocy to ode mnie jej uzyska. Nie zamierzam nikomu robić pod górkę. Gram tu dla zabawy bez zbędnych spiec

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Piecza

Jestem na TAK na probe, gram z ziomkiem i nie sprawia problemow.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Podanie zaakceptowane na próbę. Myślę, że możemy dać szansę koledze mordoo.

Napisz do mnie.

• Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.