Skocz do zawartości
Toruniak

[Podanie Admin Classic]Jeziorpl_Smoking_L&m

Rekomendowane odpowiedzi

Toruniak

Imię: Michał

Nick w grze: JeziorPL_smoking_L&M

Doświadczenie w grze oraz Adminowaniu: administrowanie czterech, może pięciu serwerów lata temu

Posiadasz admina na innym serwerze?: Nie posiadam admina na innym serwerze

Staż na serwerze: Ponad miesiąc będzie

Znajomość AMXX (1- 6): tak na piąteczkę z minusem

Steam_ID: Klucz do steam płynie powoli z allegro, długo nie grałem, konkretna przerwa.

Możliwość płacenia składek: Te 5 dyszek miesięcznie mogę się dorzucic, wielka kasa nie jest.

Dlaczego chcesz admina?: Mam pracę mobilną, raz jestem w domu wcześniej, raz później. Z adminów na classicu

większośc w pracy lub się uczą. Ja mogę wpadac częściej na serwer. Wielokrotnie wchodziłem na shoutbox'a

żeby poprosic o pomoc z powodu oszustw. Więc postanowiłem spróbowac sił i pomóc serwerowi nie tylko finansowo.

Momentami zastanawiam się czy nie byłem czasem u was już adminem kiedyś, 3 lata temu miałem tu konto już na forum.

Podejrzana sprawa :)

Kontakt: Prosiłbym na priv administracje serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zemsta

Po pierwsze: Gdzie jest link do GT?

Po drugie: Brak platformy Steam = brak admina ze startu

Po trzecie: Brak forum.

Ogarnij aktywność.

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

To samo co wyżej. Daj się poznać, nadrób zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wOnteKk

Wymagania:

• minimum 16 lat (są wyjątki)

• doświadczenie (znajomość obsługi AMXX oraz AMXBans)

• czynny udział w życiu forum Tego nie widzę.

• 20 h przegranych na serwerze https://www.gametrac...3.177.35:27156/ 30h obecnie.

steam* Obecnie brak, a jest to warunek konieczny.

• kultura osobista W moim odczuciu brak większych zarzutów.

• umiejętność rozpoznawania cheatów

• możliwość płacenia składek* Zadeklarował, że będzie $ię dorzucał.

Bardzo skromne podanie jak na osobę u której naprawdę mało wypowiedzi. Ciężko mieć o Tobie jakiekolwiek zdanie.

Masz u mnie taki mały kredyt zaufania, bo podczas gry wydawałeś się być w porządku.

Niestety na ten moment jestem na nie, mając na względzie Twoją dotychczasową aktywność głównie na forum oraz brak steam(oby dotarł jak najszybciej).

Do poprawy aktywność na forum oraz zakup steam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Toruniak

Panowie nie mam czasu siedziec na forum i pisac bzdetki tylko po to żeby się dac poznac. Steam zamówiony jak wyżej. Gram rekreacyjnie bo lubię dlatego też moje zgłoszenie, do tego chciałem się dołożyc wam na piwko i do serwera,a podczas gry gdy ktoś swoją grą psuje wszystko to wyrzucic z serwera. Nie odbierajcie tego w sensie "gośc myśli, że rzuci głupie 5 dyszek i będzie miał wszystko" tylko po prostu nie mam czasu nabijac postów.

Nie mieliście nigdy kogoś takiego jak Admin Skoczek? Jak jesteście na nie to do archiwum przenieście ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Brak Steam na samym początku cie wyklucza

Z serwera cię znam dużo zgłaszasz jak jestem na serwie. Wydajesz się być ogarniętą osobą. Daj się poznać forum i spróbuj za jakiś czas na chwilę obecną jestem na Nie.

Jak będziesz już miał Steam to wtedy spróbuj i postaraj się też o forum zadbać aby było lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mordooo

Steam kup i popraw forum, skoro Cię znają na Classicu to będziesz miał spore szanse. Jednak steam musowo no i bez forum ludzie Cie tutaj nie puszczą ;P

Edit

"Pięć dyszek" takie składki na poprzednich serwerach buliłeś za miesiąc ? To nieźle Cię kroili z hajsu mordeczko xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Why?

1# Udzielaj się troszkę więcej na forum ( bez zbędnych postów ).

2# Steam

3# Z serwa Cię kojarzę ale daj się bardziej poznać. - na tą chwilę Nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Toruniak

Edit

"Pięć dyszek" takie składki na poprzednich serwerach buliłeś za miesiąc ? To nieźle Cię kroili z hajsu mordeczko xD

Chcieli 15 złotych ale żeby serwer działał i nie rezygnowali z niego to płaciłem więcej. Dzięki za wskazówki. Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Napisz podanie jak będziesz miał już steam i nadrób trochę forum.

Tymczasem zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.