Skocz do zawartości
inżynier

Steelseries Siberia 200

Rekomendowane odpowiedzi

inżynier

Witajcie

Stało się, moje Siberia v2 umierają. Dźwięk co chwilę muszę poprawiać, bo raz słychać tylko w lewej, raz tylko w prawej. No, ale ile to juz lat razem współpracujemy... Prawie jestem zdecydowany na ich następce, czyli Siberia 200.

Czy ktoś z tutaj obecnych je posiada? Jak wrażenia? Wady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mordooo

Ja mam sluchawki do uszne za 40 zl z sony i slysze najmniejszy szmer, mowie oczywiscie o csie xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
inżynier

W v2 z daleka słuchać otwieranie drzwi w domku na inferno. Jednak to nie jest istotne w tym wypadku. Pytam o komfort gry w Siberia 200, ale wnioskuje, że ich nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mordooo

Nie mam, jestem zadowolony z tych co mam. W csgo zajebiscie wszystko slychac, w innych grach tak samo :) W sumie gdyby nie te sluchawki to gowno bym gral, tak to przynajmniej cos strzelam i ogarniam w grach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Why?

Właśnie ja też wychodzę z założenia że - dziwi mnie inwestycja w grę, mam myszkę najczęściej za 20zł, teraz wyjątkowo do zakupu nowego komputera dostałem klawiaturę ( która się już po miesiącu wysypała ) oraz myszkę titanum goblin która kosztuje na dzień dzisiejszy 19.99 + wysyłka :D no ale ma więcej możliwości przypisania przycisków i funkcjonalnośći. Do tego dochodzą słuchawki tracera za 40zł :D Czyli zestaw do CS'a w którym gra mi się dobrze wynosi 60zł.

P.S. dla ciekawskich zakupu komputera - nie liczę tego jako inwestycję do gry, bo był mi potrzebny do grafiki oraz video :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
inżynier

Powiem Ci tak, inwestycją bym tego nie nazwał. Od inwestycji oczekujemy, że się zwróci albo dam nam jakiś zysk. Co do sprzętu ... lubię używać czegoś dobrej jakości, komfortowego i dającego przyjemność z użytkowania. Z słuchawek jestem bardzo zadowolony, więc postanowiłem przy nich pozostać, a przynajmniej przy produkcie podobnym i w podobnej cenie (miałem v2). Najchętniej wydałbym 30 ziko albo 10, a nie 180. Jednak to czego oczekuje za tyle nie dostanę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

sennheiser polecam, a drzwi na inferno to nawet na słuchawkach z NASA nie słychać :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Jak się słuchawki poprzednie sprawdziły i chcesz przy nich pozostać to najlepiej zakupić po prostu takie same. Polecam Sennheiser hd 205 II. Mam ten model i są to najlepsze słuchawki jakie do tej pory miałem. Testowałem ich trochę w takim przedziale cenowym jak szukałem czegoś dla siebie. Nie jestem audiofilem ale do słuchania muzyki i gry są w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
inżynier

Czytałem właśnie temat, w którym pisałeś o tych senkach. Mozliwie, że zrobię tak jak piszesz i kupie te same. Tak, czy inaczej dzięki za odpowiedzi.

PS. słychać drzwi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

faktycznie slychac haha ale jak dam volume dopiero powyzej 1. Przez to że mam volume 0.09 to u mnie w ogole tego nie slychac. Bierz sennhaisery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

sennheiser polecam, a drzwi na inferno to nawet na słuchawkach z NASA nie słychać :rolleyes:

Demon słyszy, jak oddychasz i jak zmieniasz primary na secondary weapon, a co dopiero jakieś zardzewiale drzwi na inferno.

P.S.

Od 7 lat mam ss siberie v2 i nie narzekam. Poza starciem się skóropodobnego materiału na docisku do głowy z napisem steelseries słuchawki jak nowe.

Na Twoim miejscu pozostałbym przy nich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Mozliwie, że zrobię tak jak piszesz i kupie te same.

Kupując przez internet jest bodajże 14 dni na zwrot więc jak się dany model nie sprawdzi to zawsze można oddać bez kosztów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
inżynier

No to temat się rozwiązał sam... Dostałem Siberie 200 od kobiety w prezencie, a dokładniej to dostane je od kuriera po weekendzie. Knyf, dzięki za rade. Jak sie nie sprawdzą to wrócę do starych tzn. kupie nowe stare :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi