Skocz do zawartości
matick0101

Prosze O Zatrudnianie Lepszego Admina Bo Ten Sie Nie Sprawdza

Rekomendowane odpowiedzi

matick0101

1. Twój Nick:GrozzeR.~

2. Nick Admina / Gracza, na, którego składamy skargę: Bonek

3. Data i godzina zdarzenia:19:23

4.Opis sytuacji wraz z czasami akcji: Dostałem bana na 1 godzin niby za rzucanie rakiet na respa a ja czegoś takiego nie robiłem miałem perk m72 law i normalnie sobie nim grałem i strzelałem nie mam dowodów lub ss na to że jestem niewinny ale można się zapytać graczy którzy grali że nie puszczałem rakiet na respa. Dostałem bana bez powodu na 1 godzin prosze Bonek naucz się patrzeć uważnie bo to jest kolejny raz ostatnim razem dostałem u ciebie bana i ss na których mnie nawet nie było pozdro dla tego admina. Nie widzę przyszłości dla niego na tym stanowisku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zemsta

Po pierwsze, nie Ty decydujesz o tym kto posiada admina.

Skoro jest to skarga poczekajmy na Bonka niech wstawi demko, poda czas w którym używałeś rakiet.

miałem perk m72 law i normalnie sobie nim grałem i strzelałem

Co to znaczy "normalnie strzelałem"? Strzelanie z respa też jest normalne, tylko nie wolno tego robić.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Przeglądnąłem z ciekawości demo i po otrzymaniu perka m72 law strzelałeś rakietami z respa na resp rakietami.

http://215805.hltv3.pukawka.pl/hltv-1710181917-fy_snow-1508347020-1508348220.zip

9:05-9-45 rakiety

Wiem skarga nie na mnie ale denerwują mnie takie typy: "zabierzcie mu admina bo si nie nadaje"

Lecz zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz a mianowicie to: http://www92.zippyshare.com/v/SFAMa5CE/file.html

Bonek wytłumacz mi czemu nie wolno grać Lordem Vaderem z perkiem Betonowe ciało pokaż mi ten punkt w regulaminie który zabrania tego, bo coś mi chyba umknęło.

Chyba że stworzyłeś swój regulamin?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bonek

GrozzeR trzeba bylo nie strzelac rakietami z respa na respa.

a/eQQ tak to byl moj blad mysalem ze nie mozna uzywac betonu i lorda Vaderem moglem zapytac w sumie admina a teraz juz bede wiedzial nastepnym razem.

Ale nie rozumiem po co ta skarga jesli nie mozna strzelac rakiet z respa na respa jak by tego nie robil nic by nie dostal za nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

ale nie rozumiem takiej skargi za nic jak by nie strzelal na respa rakietami to by nie dostal przeciez bana

Nie mniej jednak nie widziałem upomnienia dla niego tylko od razu ban. W pierw ostrzegasz potem karzesz.

Ale powoli nie nerwowo i wszystko będzie git staraj się tylko tych samych błędów nie popełniać.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bonek

Nie mniej jednak nie widziałem upomnienia dla niego tylko od razu ban. W pierw ostrzegasz potem karzesz.

Ale powoli nie nerwowo i wszystko będzie git staraj się tylko tych samych błędów nie popełniać.

Wiem ja cie rozumiem teraz to mój bład ale postaram sie wiecej ich nie popełniac,

Ale ta skara jest nie słuszna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Why?

Bonek obudź się w końcu, walisz ssy ludziom i wszystko jest "Czyste wracaj, UB", teraz czujesz władze i nie ostrzegasz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiczi

Myślę, że wyjaśnione. Na następny raz pamiętaj aby najpierw ostrzegać gracza w postaci, np. kicka a dopiero potem banować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.