Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pirat183

Imię: Piotr

Nick w grze: SzypkiWonsz~~:>

Doświadczenie w grze oraz Adminowaniu: W grze 1209 GODZIN NA STEAM pewnie kiedyś drugie tyle lub połowa na NS . Miałem kilkuletnią przerwę od gry więc nie wróciłem do dawnego skilla .Co do adminowania dawno temu swój własny serwer + admin w dużej sieci KampNo na również 4FUN która niestety obecnie nie istnieje

Posiadasz admina na innym serwerze?: Nie

Staż na serwerze: 11305 minut

Link do GT: https://www.gametrac...3.176.10:27000/

Znajomość AMXX (1- 6): Miałem kilkuletnią przerwę od CS ale myślę że to kwestia odświeżenia pamięci więc 6

Steam_ID: STEAM_0:0:48264863

Możliwość płacenia składek: Tak o ilę będą rozsądne :-)

Dlaczego chcesz admina?: W zasadzie powód jest jeden zdarza mi się u was grać na 4FUN gdy nie ma nikogo z adminów , a wtedy łatwo o oszustów :) . Fakt w miarę możliwości kontaktuję się z waszymi adminami ale nie o to chodzi . Nie gwarantuję szerokiej aktywności na forum gdyż mam co robić i czasem może mi brakować czasu również na grę . Jedyne do czego postaram się przyczynić jeżeli zostanę przyjęty to ograniczenie ilości cziterów :)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mordooo

Wszystko wydaje się okej, na TAK.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zemsta

To forum biedne, ale staż robi swoje. Na tak.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PytonOWsky

Jestem na tak. Ta żmija kłamie co do aktywności na serwerze bo siedzi dziennie,

a nawet jakby wystarczy mu dać na serwer jakąś dziewczynę to będzie i 24/7h siedział :D

Zgłasza cziterów, spoczko osoba ogólnie, każdy z aktywnych graczy go zna z jego karaoke i ogólnie z gry (#BotBezSkilla).

Może forum nie powala, ale nie nabija bynajmniej postów, a wypowiada się tam gdzie trzeba.

Pomoc na serwerze zawsze się przyda ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

TAK

Zgłasza graczy odpalonych

Forum ogarnięte (ale może być jeszcze lepiej)

Można dać szanse

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Pewnie, na tak ;)

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bonek

Można dac mu szansę.

Jak najbardziej TAK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

Padalcu obślizgły, poprę Twoją kandydaturę, choć (a może raczej chodź - jak mawia nasz wybitny polonista z serwera rydwan - nie wiem gdzie chce ze mną chodzić, ale ja z pederastami się nie zadaje) idealnym kandydatem nie jesteś, bo tylko ja jestem na tyle wspaniały, aby piastować tak zacną funkcję na tej sieci.

Niestety jestem już za stary na zabawę w admina, poza tym będąc adminem trzeba trzymać fason a ja zwyczajnie cieszę się z tego, że mogę powiedzieć to, co myślę o takich gnidach jak rydwan, sRaczuszeQ czy inni Tato! ale masz małego ptaszka!? :0

Myślę, że się sprawdzisz. Posiadasz kulturę, amx masz ogarnięte, graczem jesteś słabym, ale to akurat nie ma żadnego znaczenie w adminowaniu. Nie wiem jak u Ciebie z ogarnianiem odpaleńców, ale wydajesz się rozsądny w związku z czym nie martwię się o to, że będziesz napierdalał bezsensowne screeny.

Powodzenia!

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Podanie zaakceptowane. Napisz do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.