Skocz do zawartości
Mouseku1

Ub?

Rekomendowane odpowiedzi

Mouseku1

1. Twój nick:Mouseku1

2. Nick Admina:Spocon

3. IP/Steam_ID:STEAM_2:0:348748403

4. Data i godzina:19.10.2017 - 21:44:41

5. Link do SS/Dema:Ogólnie, dostałem ssy były czyste, ale jakiś gosciu się przysrał ponieważ za dobrze grałem. I rozpisał demko

Chcialbym prosić o unbana ponieważ grałem czysto, to typek se ubzdurał coś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
HaSSaN12

Z tego co wiem to bana dostałeś za grafike Software lub wgrane Modele, które są zarbonione na naszej serwerowni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mordooo

Dostałeś bana od od Spocon, raczej wątpie aby ona sobie coś ubzdurała. Przeanalizowała demko i stwierdziła, że jesteś odpalony. Bez UB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Przejrzałam to demo: http://215805.hltv3....-1508439840.zip

08:08 - szybko go zobaczyłeś na tle skałki. Przejrzałam kilka razy tę scenę w zwolnionym tempie i mimo to dopóki nie był widoczny na tle nieba - nie widziałam go wcale.

08:16 - ciekawy zwrot z bramy. Wystrzelił z AWP, to fakt, ale jak poprzednio - nie było go kompletnie widać.

To są 2 akcje na całe demo, mało. Widziałam Twoje screeny i nie było na nich widocznego softa ani niedozwolonych modeli. Niemniej to, co widać na demie, to inna bajka. I nie wiem, czy zmieniłeś grafikę po ssach, czy wynika to z innych czynników.

Niemniej przyznaję Ci UB a jeśli grasz na grafice software, bądź z modelami ESL, zmień je. Będę Ci się przyglądać, adminów proszę o to samo (nie zaj*banie SSami, tylko baczniejsze przyglądanie się).

@

Mordo, ja też mogę się pomylić.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Why?

Będę Ci się przyglądać, adminów proszę o to samo (nie zaj*banie SSami, tylko baczniejsze przyglądanie się).

Nie zgrzeszę, mówiąc, żeby brali przykład z mojej rozpiski: http://cserwer.pl/topic/45435-ssy/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.