Skocz do zawartości
(10)ter

Eqq

Rekomendowane odpowiedzi

(10)ter

Napisałem eQQ to frajer jebany wyjebal naszego kolege Steav'a. ban 3h od Pana admina eQQ. Co ty jestes kaczka co znosi zlote jajka nie mozna wyrazic swojego zdania? a moze tak bardzo cie to urazilo nie masz szacunku do nikogo to do ciebie tez nie mam tyle w temacie :) a dalej ugryze sie w jezyk bo za duzo bym Ci powiedział na ten temat co sądze o tobie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GrubSonORS

Ale wiesz ze to co napisales ten ban z 3h bowinien byc zmieniony na dluzszy okres czasu.

"eQQ to frajer jebany" ja bym koledze za to przedłożył bana.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Po pierwsze panie to wzór. A po drugie jak się kolega stev odwoła to mu przedstawię za co dostał bana a ty masz swoją część chociaż sam wiesz za co go masz: http://www45.zippysh...YjKTX/file.html

@edit

Co ty jestes kaczka co znosi zlote jajka nie mozna wyrazic swojego zdania? a moze tak bardzo cie to urazilo nie masz szacunku do nikogo to do ciebie tez nie mam tyle w temacie :) a dalej ugryze sie w jezyk bo za duzo bym Ci powiedział na ten temat co sądze o tobie :)

A mów proszę bardzo bo nie rozumiem o co ci chłopcze biega. Może o to gdy zgłaszasz czitera na u@ a gość jest czysty to ja mu mam dać bana bo ty tak chcesz. I jeszcze się kłócisz banuj odpalony on jest. Gdybym pod naciskiem innych rozdawał bany to większość dobrych graczy by bany miała, ale wy bylibyście za to zadowoleni.

Więc wytłumacz o co ci chodzi???

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
(10)ter

nie bede snuł zbędnej gadki z dzieckiem prawie 10 lat młodszym :) czytaj wyjebane w ciebie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Możesz mi wierzyć lub nie, my na Ciebie też.

Ban przedłużony do 1 dnia, może nauczy Cię kultury i pokory :)

• Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.