Skocz do zawartości
sanchesso

Ban Za Nic,to Chyba Żarty

Rekomendowane odpowiedzi

sanchesso

Witam,jak w temacie

Nick:Sanchesso

Admin:Hunter

Data i godzina: 18.11.2017 22:41

Dostałem bana za nic, nie wiem czy to żart czy figiel który zrobił mi administrator jednak na pewno dla mnie nie zabawny. Jestem chyba jednym z nielicznych,którzy trzymają kulturę na jakimś poziomie i nie obraża innych graczy czy także samego administratora.

Podczas rozgrywki, jeden z graczy nazwał drugiego gracza ze swojej drużyny " kurwa debilu nie blokuj "ćwielu" , domniemywam iż był to sam administrator zatem złamał punkt ZAKAZ obrażania innych, i powinien dostać tak zwanego bana.Chwilę po tym słysząc uprzednio te przejęzyczenie oraz wyzwiska napisałem "Mamy nowe powiedzenie,"kurwa debilu nie bloku "ĆWIELU" , po czym parę sekund później dostałem ban zatytułowany "Obraza admina".

Jest to chyba jakiś żart, ja dostaję bana za nic gdyż najprawdopodobniej zwróciłem uwagę na przejęzyczenie samego administratora a sam on złamał ZAKAZ regulaminu obowiązującego na serwerze.

Proszę o wyjaśnienie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hans

No fajna historyjka ale bez ssow nic mu nie zrobią zapewne ;v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

Na demku nie widać żebyś kogoś obraził, natomiast nie widać także aby admin kogoś obraził. Widać jest jedynie, że napisałeś "nowe powiedzenie". Niestety nie udowodnisz adminowi, że kogoś obraził, ale także i on nie udowodni, że Ty obraziłeś, chyba że ma screeny. Generalnie ten admin to jakiś noob pod względem gry, ale to akurat nie ma znaczenia, natomiast może być tak, że dostałeś bana z dupy. Administrator powonień sprawdzić logi, bo nie może być tak, że admin się panoszy po serwerze. Ponadto jest problem z rejestrowaniem czatu przez HLTV - tym również trzeba się zająć.

Admin banujący to ADRIAN (SPEJSON) PUCHACKI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ADRIAN (SPEJSON) PUCHACKI

jak widzę chodzi o mnie najwidocznej pomyliłem sobie numer do bana przy gościu ktłóry to napisał nie chciałem cie zbanować tylko tego pierwszego krórego tam piszesz. za co bardzo cię przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Trzeba było go od razu odbanować, lub napisać do mnie czy Kakera ;)

Sprawa wyjaśniona, zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.