Skocz do zawartości
NoChybaTy

Moze Jakieś Zmiany ??

Rekomendowane odpowiedzi

NoChybaTy

witam serdecznie graczy codmod jak i jego opiekunów właścicieli itp.ten post zawierać będzie treści dotyczące jakości serwera cod mod jak i jego pluginów i nie ma on na celu obrażać lub wogóle krytykować autora w/w serwera tylko stwierdzić fakty które być moze pomogą serwerowi. jestem graczem od bardzo długim stażu jeśli chodzi o cs 1.6 a w szczególności cod modów 201 - 501 lvl na takich zazwyczaj gram. grałem na waszym serwerze 1 raz kilka lat temu i tak naprawde do tej pory nie widzę różnicy, różnica jest tylko w graczach. serwer fakt faktem jest fajny i cieszy się średnią popularnością ale nie dlatego, że jest fajny ale dlatego, że cod mody znikają teraz moge wyliczyć na palcach jednej ręki ile jest codów 201 lvl dlatego gra tyle osób gdyż zadowalają się tym co jest.

przejdę do sedna jakie widzę wady serwera i powtarzam jeszcze raz nie zamierzam krytykować, wytykać,płakać itp. zrobie z tym co będziecie chcieli.

1. Klasa Swat a klasa MacTavish

SWAT --> ZWYKŁA <--

Zdrowie 20

kondycja 50,

inteligencja 0

wytrzymalosc 15

15 dmg z mp5,dwa flashe, deagle, nei slychac jego kroków

MacTavish --> PREMIUM <--

zdrowie 20

kondycja 55

inteligencja 5

wytrzymalosc15

15 dmg mp5, 1/2 z he 1/1 z kosy ubranie wroga, AK 47

muszę mówić o co chodzi ?... muszę ... po co kupować premke jak mam ją za darmo do tego jest lepsza ponieważ wolę mieć cichobiegi ( co jest ogromną zaletą w cs prawdaaa ??) po co mi ten granat moze trafie a moze nie, wolę by mnie inni nie słyszeli wiecie dobrze ile to daje, ogromnym atutem są cichobiegi a jednak ta klasa jest za darmo i ci co nie grają na codzień nie widzą tego jaka ta klasa jest mocna byle nie ogar nie radzi sobie to gra tą klasą, gdyż posiada cichobiegi jest bardzo szybki (50 kondychy) ma 15 dmg to perki niektóre tyle nie mają ludzie.... do tego jeszcze posiada szybkostrzelną broń z niskim rozrzutem (ŚMIECH). Ja rozumiem was, że możecie być zdania takiego że nie ma co zmieniać bo nigdy nikomu nie przeszkadzało to, nie prawda jestem świadkiem jak ludzie wychodzili z serwera tak szybko jak na niego wchodzili. stali gracze na owym serwerze zgadnijcie jaką klasą grają ? (ŚMIECH) dobra zrobicie jak chcecie ale proponuję usunąć mu cichobiegi i dmg zmniejszyc do 10. poniewaz to co teraz jest to wogole masakra gdzie tu zbalansowanie do innych klas ...

2. druga sprawa, że wogóle ktoś pozwolił leczyć się na perku Nanosuit??? to po co w opisie ma ze posiada 1 hp i jest nie widoczny. może po prostu perk niech daje tylko niewidoczność po co te 1 hp, admini wydzierają się o jakieś miny w przejsciach a Lekarz na Nanosuit kupi sobie hp 220 do tego ma 3 apteczki no kur... (ŚMIECH). na nie istniejącej już sieci która tutaj niektórzy ją znają, gdy zaczeliśmy dyskusje na temat nanosuit to w efekcie doszliśmy do wniosku żeby usunąćdany perk i wszyscy byli zadowoleni nikt nie ma pretensji i miło się grało to tez byl 201 cod mod którego już nie ma. nie sugeruję usunięcia teog perku ale chociaż spróbujcie uniemożliwić leczenie się są do tego odpowiednie pluginy ...

3. kolejną sprawą jest perk Betonowe Ciało a klasa Lord Vader http://cserwer.pl/topic/45668-perki-a-klasy/ tutaj wogole komentarze na ten temat wasze porażka... kolega dobrze napisał tylko mógł wytłumaczyć swoją wypowiedź.

PORAŻKA PORAŻKA PORAŻKA. tutaj przez 15 sekundy możemy sobie robić co nam się podoba nikt nie może cie ruszyć. lord vader m4 dosc szybko biega nie dostaje obrazen w glowe do tego ma 1/1 z kosy (HAHAHA) dostaje perk betonowe ciałó gdzie po użyciu jest wogole nie do zabicia. przypomne że betonowe ciało daje nam 15 sekundową nieśmiertelnośc gdzie można nas tylk ow głowę ktoś logicznie pomyślą co wychodzi z klasą lord vader czy trzeba drukowanym iliterami napisać? do tego jeszcze wszyscy gracze wręcz mogli by grac w kolko na cs max i na fy snow, dostaje betonowe cialo i po co mi te m4 jestem niesmiertelny i mam 1/1 z kosy (HAHA), na cod modzie 501 lvl grałem to był podobny perk ale nie dało się ciebie zabic przez 3 czy 4 sekundy i ciezko bylo jak ktos mial ten perk, ale co tam zadna roznica z 15 haha. wy serio myślicie że jak gracze nic nie piszą to jest wszystko ok? Ptysia napisała nawet w tamtym poście Marobiego, że do tej pory było wszystko ok.... jakie ok nikt po porstu sie nie odzywał, ludzie wchodzili pograli troche i jak zorientowali się jakie są klasy tak znikali... zaproponował bym usunięcie tego perku ale i tak tego nie zrobicie bo przecież jest ok lub zmniejszyc go do 5 sekund bo to masakra jakaś. ktoś dostaje ten perk i wy myslicie ze to urozmaica rozrywkę? niee. z 15 osob na serwie robi się 5. ale to tez nie istotne przyjdą inii (śmiech)

4. nastepnie premki ... GHOST to jest kalsa wogole? 15 dmg z m4 + int szoook nie wiem czy ktokolwiek z was wie co to znaczy... 15 dmg w przypadku dodania do tego platynki 32 to gracz by wtedy miał 47 dmg z m4 + zalozmy 100 inteligencji c w przeliczeniu nie pamietam dokladnie ale wychodziło by na to że było by około 60-80 dodatkowych obrażen z m4 KURR..A ile ? do i do tego 1/2 z granata 40 hp 40 kondycji za zabojstwo pelny magazynek i 15 hp i ak 47 (haha) tutaj to kogoś poniosło właśnie jutro przelew dojdzie na konto na w waszym sklepie to kupie ta klase sprawdzimy ile wyciagniemy dmg haha ktoś się rozmarzył gdy budowałtą klasę dobry wariat na codach 4000 lv takich chyba nie ma ale spoko wy macie wyjątkowy serwer :) tutaj wystarczyło by zabrac mu te + inta do dmg i juz by byla troche normalna ta klasa ale ja ktam wolicie.

znalazło by się tez wiele innych rzeczy ale te 4 są naprawde do poprawy bez dwóch zdań, nie myślcie sobie że jestem jakims placzacym dzieckiem, nie... ja mam gdzies to tak naprawde ja już sie ograłęm w te karabiny i teraz tylko rekreacyjnie gram, a tego posta piszę w imieniu graczy którzy nie mieli odwagi się odzywac pisac itp na forum. mogę dostać warna bana czy co tam chcecie jeśli kogos za bardzo uraziłem, nie zmieni to nic :) pozdrawiam załogę csserwer ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PytonOWsky

To żeś lekturę zrobił..

Skoro mówisz ze darmowa klasa jest lepsza od tej premki to sobie graj tą darmową. Powinieneś się cieszyć, że masz za darmo fajną klasę.

Jeden woli cichobiegi drugi woli granat. Każda klasa ma swoje atuty i każdy gra tym co lubi.

Tak, ktoś pozwolił się leczyć na nano i nie ma zakazu na to. Osoba mająca coś w głowie, myśląca może sobie ułatwić grę.

Perk jest długi czas, więc nie rozumiem po co jakieś zmiany z tym robić. To że u Ciebie gdzieś na serwerze zmienili nie znaczy, że tutaj też to zrobią.

Lord + beton .. umiejętne wykorzystanie klasy z perkiem ;)

Ghost jest mega premką, więc wiadomo że klasy na tym poziomie muszą odstawać od reszty.

Kogo boli pupcia to sobie kupi premke i też będzie ghostem popierdalał na serwerze.

Powtarzasz się, że nie jesteś płaczącym dzieckiem.. Czytając ten temat nie wiem czy płakać, czy się śmiać jak to sam piszesz .. (śmiech)

Dla mnie ten post to ból dupy, chęć zmiany serwera tak, żeby Tobie odpowiadało, albo żeby było tak jak na serwerach gdzie ty grałeś, ale padły ;)

Moim zdaniem twój temat i tak nic nie wniesie i będzie jak było. Przynajmniej klawiaturę rozruszałeś pisząc ten temat.

Raz na ruski rok ktoś się pojawia i pisze to samo, że klasy, perki się nie podobają.

Jeśli ci się nie podoba serwer, BO MA TYLE WAD to zmień. Nikt nie będzie płakał spokojnie.

~Nie dogodzisz wszystkim~

Pozdrawiam

@edit:

Masz pecha.. Jestem adminem i na codzie ;)

Faktycznie malo siedze teraz, ale mam ok 170h na serwerze, wiec gówno prawda ze malo spędziłem czasu na serwerze.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NoChybaTy

to żeś wniósł wiele do tematu przynajmniej wiemy dlaczego nie jestes adminem cod moda tylko 4fun, jakos za wiele tez chyba tam nie spedzasz czasu, wiec na co twoja odpowiedz ? nie bede zmieniał serwera bo zwyczajnie nie zależy mi na żadnym, tak jak pisałem... inne serwery są tylko przykładami ale widocznie bardzo przykuło twoją uwagę :P skoro dla Ciebie ten post to ból dupy to po co się wypowiadać? zwyczajnie chyba tylko chcesz hejtować ponieważ chciałem zobaczyć jakie opinie mają na ten temat gracze cod moda a Ty zwyczajnie próbujesz mi dowalić trudno twoja sprawa, może ktoś wyrazi opinie bez komentowania czy to jest ból dupy czy ból zęba. ja nie zamierzam grać ani zmieniać serwerów tylko kazdy ma prawo wyrazic swoją opinię chyba ze nie wolno to juz inna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pirat183

W tym momencie to ty hejtujesz nie Pyton . Jest dobrze jak jest a jak chcesz cichobiegów to kup premke serwery nie są za darmo :-) A takie info dla ciebie zarówno Pyton jak i Ja jesteśmy adminami na COD co tylko pokazuje że nie wiesz co się dzieje z serwerem :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie coś pasowało. Wszystkim nie dogodzisz, a ja nie widzę potrzeby robienia niepotrzebnych zmian. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pracownik

Co do :

1) to można lekko swata osłabić albo dodać tą klasę jako Premium . 

2)  bez komentarza 

3 i 4) Pyton wyjaśnił . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PytonOWsky

Temat był już wyjaśniony, ale przez zmianę wyglądu forum świeże posty i tematy znikły. Było już wiele podobnych tematów, więc zachęcam sprawdzić zanim się napisze kolejny ten sam.

Do zamknięcia..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.