Skocz do zawartości
KnyF

Zmiany na forum

Rekomendowane odpowiedzi

KnyF

Witajcie,

W ostatnich dniach zaszło sporo zmian na forum. Spowodowane jest to głównie aktualizacją skryptu jaki mamy, czyli IP.Board do najnowszej wersji 4.2.x. Jest to zapewne jeden z lepszych dostępnych skryptów, jednak poprzednia wersja 3.x była już bardzo stara i nieaktualizowana przez długi czas przez co nie była już w pełni bezpieczna. Występowało również wiele błędów, których sami mogliście doświadczyć. Aktualizacja wiązała się z koniecznością zmiany skinu, gdyż wcześniejszy nie jest już kompatybilny. Mam nadzieję, że obecny Wam się spodoba. Teraz jest ciemny, ale przed tym jasnym co był przez ostatnie kilka lat mieliśmy również ciemny skin :D

Z nową wersją forum dodanych i poprawionych zostało wiele funkcjonalności. Wyeliminowane zostały także błędy. Forum jest bardziej przyjazne w użytkowaniu. Nie wszystko jeszcze jest skończone na 100%. Wszelkie sugestie są też mile widziane. :)

PS Z ważnych informacji to zmieniła się troszeczkę forma logowania dla tych co zmieniali swoją nazwę użytkownika. Nie logujemy się już tak jak poprzednio używając loginu na który się zarejestrowaliśmy tylko taki jaki mamy obecnie ustawiony lub adres email.

• Thanks 5
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wOnteKk

Czy jest możliwość wyłączenia powiadomień drogą email o wiadomościach pw jak i również o nowych komentarzach w zawartościach które obserwuje?

O ile się nie mylę poprzednio była taka opcja, bo zbędnych wiadomości nie miałem na @.  Obecnie nie można tego wyłączyć, bo Screen%20opcje%20powiadomie%C5%84.jpg

Screen opcji powiadomień

http://fastup.pl/data/wontek/Cserwer/Screenshot-2017-12-6 Ustawienia powiadomień - CSerwer - Forum Counter Strike oraz Serwery CS 1 6.png

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

wOnteKk, tak powiadomienia droga mailową teraz wyłączyłem. Resztę można samemu ustawić.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

Jeśli ktoś chce jasną wersję forum, wystarczy zmienić na dole strony styl na default.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wOnteKk

Mam problem z ustawieniem grafiki tła w moim profilu na forum. Błąd przetwarzania -200. O co kaman?

725cfadc-0b7b-4241-9894-9a5297bcca80.png

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Po p(R)ostu walcz! :)
W dniu 8.12.2017 o 21:02, wOnteKk napisał:

Mam problem z ustawieniem grafiki tła w moim profilu na forum. Błąd przetwarzania -200. O co kaman?

725cfadc-0b7b-4241-9894-9a5297bcca80.png

Mam ten sam problem xD 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Zobaczcie teraz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wOnteKk

Dalej to samo. Sprawdziłem na kilku różnych grafikach. Oczywiście każdy spełnia wymagania(format, waga).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Po p(R)ostu walcz! :)
20 minut temu, wOnteKk napisał:

Dalej to samo. Sprawdziłem na kilku różnych grafikach. Oczywiście każdy spełnia wymagania(format, waga).

Dokładnie, ja pobierałem z 10 chyba i ani jeden obrazek nie chciał działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi