Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Defender

Propozycja.

Aby dodać spis map na serwer bo ludzie nawet nie wiedza co mogą nominować a czego nie , ponieważ nie wchodzą na forum i nie znają aktualnego statusu map. Część map została odrzucona i tak jak kiedyś można było sprawdzić jakie mapy są na serwerze pod komendami /map lub /maps . Takie rozwiązanie zapewni zabawę na większej ilości map a nie tylko na podstawowych. Co myślicie?

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PytonOWsky

Pomysł dobry, choć nie wiem czy już kiedyś Knyf nie pisał, że wszystkich map nie pokazywało.. ale nie jestem pewny.

Jeśli jednak byłoby to możliwe bez żadnych problemów to jestem na tak ;)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KaMiLO1029

W sumie to dobry pomysł by był bo rzeczywiście czasami ludzie nie wiedzą co mogą nominować więc ja również na tak

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szefowa ^.^

W sumie to prawda przydalaby się taka opcja na serwerze ;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Już pisałem o tym ale trzeba chyba każdemu z osobna wyjaśnić. Jest tyle map na 4fun, że nie wyświetlą się wszystkie w motd. Już kiedyś to było i ucinało dużą część bo są ograniczenia. Jak jest ta komenda i ludzie ją wpisują a duża część map się nie wyświetli to myślą, że są tylko te co się wyświetlają. Co tylko wprowadza w błąd.

Jeśli chcesz grać/sprawdzić czy jest jakąś mapę to wpisujesz jej nazwę na say i pojawia się wtedy informacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.