Skocz do zawartości
PSDK1926

PSDK1926

Rekomendowane odpowiedzi

PSDK1926
1. Twój nick: PSDK1926
2. Nick Admina: Bonek
3. IP/Steam_ID: Twoje IP: '91.224.217.45' / Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1402630378'
4. Data i godzina: 12/23/2017 - okolice 01:07:29
5. Link do SS/Dema: http://215805.hltv3.pukawka.pl/hltv-1712230113-de_winteraztec-1513987980-1513988820.zip tym razem Bonek zrobil mi screenshoty na winteraztec i kolejny raz one mi sie nigdzie nie zapisaly ://  nie wiem czego to jest przyczyna bo reintstalowalem csa od ostatnich ssow i myslalem ze bedzie juz okej a tu dupa :/ widac na zalaczonym obrazku ze gram czysciutko i nie ma co gdybac, ciagle mam problemy z tymi screenshotami bo mi sie nie zapisuja :// juz 2gi raz taka akcja i ja nie wiem jak do tego dojsc skoro gram czysto a ssow nigdzie nie ma :// prosze o przejrzenie demka bo ja w zyciu nie mam nic do ukrycia, wrecz przeciwnie ganiam odpalencow 3/4 graczy moze potwierdzic. ;)  

PS. co ja mam zrobic zeby wkoncu nie miec z tym problemow, mam zalozyc osobny temat lub moze kts prywatnie sie odezwie i podpowie co i jak bo reinstalowalem i wgl jak mowili wczesniej a moze w zlym miescu go instaluje czy co? :/// nie mam zielonego pojecia tez wiec poprosilbym o pomoc :/ z gory dzieki ;) 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiczi

Jak napisała Karolina, drugiej szansy nie dostaniesz.

Skoro zainstalowałeś inną wersję to trzeba było poprosić jakiegoś admina o zrobienie kontrolnych ssów aby sprawdzić czy screenshoty się zapisują. Miej pretensje do siebie, że tego nie zrobiłeś.

Brak Ub.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.