Skocz do zawartości
Tr4ck3r

Gry dzieciństwa :D

Rekomendowane odpowiedzi

Tr4ck3r

Siema. Jestem ciekaw  jakie gry najbardziej zapadły wam w pamięć w które graliście jak byliście młodzi i do których chętnie byście wrócili :D
Moim top 1 to był Gothic :D zacząłem grać w niego jakoś w wieku 6-7 lat i gram do tej pory (około 10-11latjuż będzie) przynajmniej raz na rok muszę przejść każdą część :D możecie również powiedzieć która część przypadła wam najbardziej do gustu :D
2.To był cs :D również gram w niego bardzo długo nie wiem czemu ale od razu przypadł mi do gustu :D [Mam również cs;go , pograłem może z 1.5 roku i wróciłem do 1.6 (dla mnie lepsza)]
3.Gta sa chyba jak i dla  większości była to świetna gra :D
4.Metin :D 
było jeszcze kilka np: DiabloII, Heroes III, Far Cry 1 

Tych gier było wiele, wiele więcej lecz wymieniłem te, które zapadły mi najbardziej w pamięć :D 

zapraszam do podzielenia się swoimi grami i do dyskusji :D

2.jpg

3.jpg

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

to jest moc

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tr4ck3r
14 minut temu, MESUT ÖZIL napisał:

to jest moc

Nie za moich czasów :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PytonOWsky

Dzieciństwo oprócz gry w piłkę na podwórku to najmilej wspominam na grove street czyt. Gta San Andreas. Klasyk i jak dla mnie najlepsza część z serii gta. Dodatkowo tak samo jak powiedziałeś cs 1.6 grałem i gram dalej :D

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mordooo
Godzinę temu, Tr4ck3r napisał:

Siema. Jestem ciekaw  jakie gry najbardziej zapadły wam w pamięć w które graliście jak byliście młodzi i do których chętnie byście wrócili :D
Moim top 1 to był Gothic :D zacząłem grać w niego jakoś w wieku 6-7 lat i gram do tej pory (około 10-11latjuż będzie) przynajmniej raz na rok muszę przejść każdą część :D możecie również powiedzieć która część przypadła wam najbardziej do gustu :D
2.To był cs :D również gram w niego bardzo długo nie wiem czemu ale od razu przypadł mi do gustu :D [Mam również cs;go , pograłem może z 1.5 roku i wróciłem do 1.6 (dla mnie lepsza)]
3.Gta sa chyba jak i dla  większości była to świetna gra :D
4.Metin :D 
było jeszcze kilka np: DiabloII, Heroes III, Far Cry 1 

Tych gier było wiele, wiele więcej lecz wymieniłem te, które zapadły mi najbardziej w pamięć :D 

zapraszam do podzielenia się swoimi grami i do dyskusji :D

2.jpg

3.jpg

Jak ty moje topowe giereczki komputerowe wymieniłeś, czekam na dzieje khorinis sztosiwo będzie.  Dodałbym do tego jeszcze, DSJ, kangurka kao, fify, fable, ikariam i jakieś settlersy hehe :)

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tr4ck3r
8 minut temu, mordooo napisał:

Jak ty moje topowe giereczki komputerowe wymieniłeś, czekam na dzieje khorinis sztosiwo będzie.  Dodałbym do tego jeszcze, DSJ, kangurka kao, fify, fable, ikariam i jakieś settlersy hehe :)

Też się nie mogę doczekać dziejów :D 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PytonOWsky
3 godziny temu, mordooo napisał:

Oj przypomniałeś mi o kangurku i settlersach :D od razu jeszcze mi sie w glowie pojawila gra w której strzelalismy do kurczaków :D

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KaMiLO1029

Far cry to była kurde gierka może nawet za niedługo będę w niego grał i nie wiem też czy znacie snipera elita 1 którego nie bawem kupuję   . Na tym , far cry i cs to ja dużo godzin przesiedziałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi