Skocz do zawartości
lewarek

do morderca

Rekomendowane odpowiedzi

lewarek

Witam z jakiego powodu mnie banujesz jak gość mnie wyzywa a ja mu odpowiadam w takim samym stylu (jakis twój kolega?) , jak chcesz to banuj mnie na zawsze ale traktuj wszystkich jednakowo ku............  ma...   za stary już jestem na takie rzeczy a jak nie dorosłes do admina to sobie odpuść  tu masz nicka i treść -*DEAD*(Terrorist) ewitar :  okowita ty kurwo jebana     [AMXBans] Zbanowany przez Admina: M O R D E R C A dla jasnosci i jeszcze data i czas  

29.12.2017 - 23:19:11    -rób sobie z tym dalej co chcesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ProLalunia

prosze o Wzor 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paulo Coelho

Odnośnie fizyki kwantowej. Powody w amx_bans są wgrane i tutaj moje pytanie. Dlaczego taki powód bana i co on ma oznaczać ? - admin ma wywalone czy za pewnie się czuje ?

Do autora: jakiś dowód,że to jakiś gość Ciebie zaczepił czy tylko suche wypociny na forum ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

Ewitar dostał kicka z ostrzeżeniem, dla Twojej wiadomości. Natomiast Ty, w odwecie napisałeś, cytuję "jebana kurwo", za co dostałeś bana.

Gdybyś miał trochę oleju w głowie, ugryzłbyś się w język i byłoby po sprawie. Ale jednak wolisz się zniżać do czyjegoś poziomu i również ubliżać...

W dniu 30.12.2017 o 00:52, Paulo Coelho napisał:

Dlaczego taki powód bana i co on ma oznaczać ? 

No nie wiem, może dlatego taki powód, bo wchodził na tekstury albo łapał muchy w śmietniku na trainie...pytanie killer, Paulo.

@Spocon

Nie mam dowodu w postaci ss'a bądź dema - wiadomości były pisane na tsay, więc hltv tego nie wyłapie. 

Powołuję się na 4 punkt regulaminu serwera.

Nie daję banów na prawo i lewo.Dobrze o tym wiesz. Podchodzę z dystansem do tego, jak gracze wyrażają swoje emocje, ale wszystko ma swoje granice.

Zawsze idzie ostrzeżenie w pierwszej kolejności, ale tak jak piszę, wszystko w granicach rozsądku.

Jak ktoś w wypowiedzi składającej się z 3-4 wyrazów używa cytuję " Pier**ol się jeb**a ku*wo ", ostrzeżeniem w postaci kicka to się nie skończy.

Edytowane przez M O R D E R C A
Odpowiedź dla moderatora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Jakieś dowody od jednego i drugiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi