Skocz do zawartości
Lord Fader

hasło którego nie było

Rekomendowane odpowiedzi

Lord Fader

Witam dziś chciałem po grać w grę i pokazuje mi czarny ekran i wprowadź hasło i nie znam hasła. Wczoraj wszystko było ok, a dziś już nie. Da rade to jakoś sprawdzić? Co muszę podać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wOnteKk

Heh, a to dobre.

Pewnie ktoś wbił na twoim nicku i ustawił hasło na twoim nicku.

Pomóc zapewne może @KnyF.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pirat183
3 godziny temu, Lord Fader napisał:

Witam dziś chciałem po grać w grę i pokazuje mi czarny ekran i wprowadź hasło i nie znam hasła. Wczoraj wszystko było ok, a dziś już nie. Da rade to jakoś sprawdzić? Co muszę podać?

Najprawdopodobniej dokładnie tak jak wyżej napisałeś :) że wbił i ustawił hasło ale nie jesteś pierwszą osobą kiedyś to samo zrobiono z graczem fox ale on niestety nie pisał na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Fader

no dobra a jak zrobić żebym dalej grał na swoim nicku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant

Osoba, która jako pierwsza ustanowiła sobie hasło na konkretnym nicku, zarezerwowało go sobie, a tym samym nabyła do niego prawo.

Takie jest prawo dżungli - silniejszy wygrywa. W tym przypadku bystrzejszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Fader

że co? przepraszam. Chyba opcja forum itp jest ważniejsza niż ktoś może wejść i sobie kupić. tzn podszyć, a jak dobrze pamiętam za podszywanie jest ban

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brylant
28 minut temu, Lord Fader napisał:

że co? przepraszam. Chyba opcja forum itp jest ważniejsza niż ktoś może wejść i sobie kupić. tzn podszyć, a jak dobrze pamiętam za podszywanie jest ban

Ja tylko zwracam uwagę na brak rozwagi z Twojej strony. Jeśli na serwerze jest opcja bezpłatnej rezerwacji nicku, to należy z niej skorzystać. Między innymi dlatego, aby nikt nie podpierdolił Ci nicku bądź nie ograbił Cię ze skinów etc. Poza tym, co ma forum do serwera? Można grac przez lata na serwerze i nie rejestrować się na forum. Udowodnij, że ktoś podszył się pod ciebie, a nie odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lord Fader

No to chyba jest logiczne, że ktoś się podszył i ustawił hasło. Po za tym gram na steam i admini mają mnie w znajomych i mogą potwierdzić że ja zawsze grałem na tym nicku Lord Fader. To czego tu jeszcze wymagać? Proszę o zdjęcie hasła osoby która się pode mnie podszyła, ustawie swoje hasło i będzie po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ADRIAN (SPEJSON) PUCHACKI

popatrz na pierwszy post pod twoim postem tam masz do kogo pisać w takich sprawach. i nie licz że ktoś odblokuje ci nick jeśli nie napiszesz do knyfa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PytonOWsky

Jedyna opcja byś odzyskał konto to taka, że Knyf coś z tym zrobi. To że grasz długi czas na tym serwerze to mogę potwierdzić o ile to coś da.

Jeśli uda ci się odzyskać konto no to od razu załóż sobie hasło, które na 4funie jest za darmo pod komendą bodajże /konto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.