Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

astrinek
1. Twój Nick: Astrinek
2. Nick Admina / Gracza, na, którego składamy skargę: SZEREGOWY
3. Data i godzina zdarzenia: 09.01.2018 21:20~
4. Adres IP oraz SID (jeśli posiada) osoby oskarżanej:
5. Screen (z konsoli) adresu IP / SID: 
6. Dowody na winę (demo z HLTV / nagrane przez gracza, screeny):
7. Opis sytuacji wraz z czasami akcji: Naduzywanie admina ? Jesli ktos do mnie mowi pajacu to czemu mam siedziec cicho i zostac obrazany przez innego gracza ? to byl chyba "Kunta Kintee" o ile sie nie myle. Jestem osoba ktora nieda sie obrazac wiec polecial rewanz i uwazam ze jesli ja zostalem ukarany banem za obraze to ten gracz rowzniez powinien byc ukarany a nie ze sa jakies znajomosci miedzy adminami a graczami. Nie wiem czy tamten gracz zostal ukarany wiec pisze post w tej sprawie zeby to wyjasnic. Pozdrawiam.
PS. przepraszam ze bez polskich znakow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lukasz.

Gdzie są na to dowody ?

Nikt Ci na słowo wierzył nie będzie. 

Przepraszam za drugi post w temacie nie przyzwyczaiłem sie do nowego forum.

Słowo "pajac" nie jest obrazą, to tak jakby Ci ktoś powiedział bocie.

Robisz z igły widły.

Ludzie patrzcie, za co ludzi zgłaszacie, to tylko niepotrzebny temat. Prosiłbym administracje, o usunięcie go, jeżeli gracz wnoszący skarge sie zgodzi i o ile nie znajdzie, prawdziwej obrazy, lecz wątpie, żeby SZEREGOWY kiedykolwiek by kogoś obraził.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PytonOWsky

Brak dowodów.

Słowo "pajac" nie jest słowem, które można zaliczyć za obrażanie.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Pisałeś na czacie obile pamiętam "pajacu jebany"  a ze strony gościa nic nie widziałem żeby coś pisał, chyba że mówił przez mikro to podczas gry jak nie padłem to nie słyszałem żeby cię obraził. Będę w domu to przedstawię ci za co dokładnie bana otrzymałeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
astrinek

Skoro słowo pajac dla kolegi wyżej znaczy bot to czemu jak gość mnie wyzywa na majku od pajaców a ja mu pisze "pajac to Cię zrobił"  dostaje bana za obrazę możesz mi to wytłumaczyć ? I pisałem na czacie "pajac to Cię zrobił " a nie "pajacu jebany". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PytonOWsky
Godzinę temu, astrinek napisał:

Skoro słowo pajac dla kolegi wyżej znaczy bot to czemu jak gość mnie wyzywa na majku od pajaców a ja mu pisze "pajac to Cię zrobił"  dostaje bana za obrazę możesz mi to wytłumaczyć ? I pisałem na czacie "pajac to Cię zrobił " a nie "pajacu jebany". 

"Pajac to cię zrobił" to akurat już zmienia postać rzeczy gdyż pisząc tak obrażasz rodzinę gracza.

Za obrażanie rodziny nie wiem jak inni ale ja daję bany dłuższe, więc się ciesz że nie ja czy inny admin mając jak ja Ciebie nie zbanował.

Zwykle za słowo "pajac" banów się nie daje, ale dodając "to Cię zrobił" dodajesz jego rodzica, a za to już ban powinien być.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiczi

A ja nadal czekam na dowody. Doczekam się ich w najbliższym czasie czy mam zamknąć temat ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ
1 godzinę temu, astrinek napisał:

Sam sobie wyjaśniłeś czemu otrzymałeś bana. Obrażanie dla ciebie czyjegoś  ojca (w tym przypadku) to nic złego? Ciesz się że nie dostałeś dłuższego bana. Na tym punkcie jestem w szczególności uczulony jak ktoś obraża czyjąś rodzinę i zwykle taki gracz dostaje 3h bana. Co do gracza który cię obraził to takie coś zgłasza się na u@ a nie rozwiązuje sprawy samemu wyzwiskiem za wyzwisko. Gracz który cię obraził w tym czasie padł a ja grałem więc nie miałem prawa tego słyszeć więc nie otrzymał bana a ty chciałeś to sam rozwiązać w taki a nie inny sposób to dostałeś nagrodę :) 

Dowód : http://www119.zippyshare.com/v/vTV4t6mj/file.html

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.