Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

KnyF

Jest taka koncepcja, w sumie już od jakiegoś czasu aby dodać urozmaicenie z mapami na classicu. Z tego co wiem sporo osób jest za tym i sam mam pewne pomysły, których pochopnie nie chcę wprowadzać bo jak sami widzicie classic cieszy się dużą popularności i dlatego nie warto byłoby to zepsuć. Na pewno nie będzie to na zasadzie dodawania kolejnych map do tych co są obecnie i powiększania tym samym mapcyklu. Piszę ten temat aby poznać Wasze (czyli przede wszystkim osób grających na classicu) opinie.

Mam właściwie 2 opcje. Pierwsza to co jakiś czas, np. miesiąc zmiana czwartej mapy jaką teraz jest train na inną, wiadomo że jakąś klasyczną jak mirage, tuscan, cbble itd. Możemy to zrobić w formie głosowania i wtedy załóżmy przez cały styczeń głosować jaka mapa ma być w lutym.

Druga to dodanie jakiejś konkretnej mapy i co drugi mapcykl zamiana jej z trainem. Czyli jeśli np. wybierzemy tą mapę jako tuscan to mapcykl wyglądałby tak dust2, inferno, nuke, train, dust2, inferno, nuke, tuscan...

To są moje takie luźne rozmyślania na ten temat i nie koniecznie będziemy je wprowadzać. Może być tak że zostawimy jak jest teraz.

Zostawiam to do dyskusji, później może też dodam ankietę.

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ALL EYEZ ON ME

druga opcja całkiem spoko, ja to ogólnie bym wyjebał dd2 xD taka moja propozycja 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

Też myślę, że druga opcja jest spoko, wtedy de facto mamy 5 map na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pizg@t0r9kkk

Najlepszym rozwiązaniem jest druga opcja.

Od X lat train również jest podstawową mapą jak d2, nuke, inf., szkoda byłoby wyrzucać pociągi na okres miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

W pierwszej opcji mapa by rotowała. Cały czas byłaby inna.

Tak jak napisałem te zmiany to tylko propozycje ale możecie też pozostać przy tym aby zostało tak jak jest teraz z mapami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

Tak jak Ci już pisałem Knyf, 2 opcja wydaje się być całkiem dobra. Sporo ludzi narzeka na ten train i właśnie za tą mapę mogłaby być inna co 2 mapcykl. Jest jeszcze 3 opcja, czyli połączenie twoich dwóch opcji. Na początek wprowadzona zostaje nowa mapa co drugi cykl za train (np. tuscan), a za miesiąc zamieniasz tuscana na przykładowo mirage. Ci co grają na classicu, będą dalej bocić na serwerze, o to nie ma się co martwić :D. Natomiast jeżeli chciałbym jakieś inne mapki pograć na sieci to zostaje jedynie 4fun z tymi skinami, co nie każdemu pasuje. Niestety atmosfery z classica nie da się przenieść na inny serwer, a jest tu najlepsza atmosfera zdecydowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Druga opcja jej najbardziej na tak. Zrobić ankietę na dany miesiąc jaką kto chcę mapę za train lub która gracze by chcieli zamienić nie koniecznie train. Można by było wybrać którą mapę zmieniamy z obecnie granych na tą z propozycji np. nuke na mirage lub train na mirage. Za błędy przepraszam piszę na telefonie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wOnteKk

Świetna inicjatywa @Knyf

Urozmaiciło by to rozgrywkę. Myślę, że druga opcja o której napisałeś dobrze się sprawdzi. Jestem za jej wprowadzeniem :)

Mam dylemat co lepiej będzie wrzucić tuscan czy mirage.. Ewidentna ankieta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
umcyk

Druga opcja jest dobra, ale mozna byloby to moze ciut inaczej zorganizowac, np.  jest cykl dd2,nuke,inferno i zamiast traina, dac votemap  na 3-4 mapy klasycznne ala tuscan mirage czy cbble i train. Wtedy dd2->inf->nuke-> no i na nuke votemap na np. tuscana/cbbl/train/mirage i tak od nowa, tylko czy to realne do wykonania jest ?

wtedy latwo byloby sprawdzic ktora mapa jest najbardziej grywalna

Pytanie tylko z mojej drugiej strony, czy istanieje mozliwosc, sprawdzenia cyklu, jakie wybieraja gracze? i wposcic to w okres miesieczny i wtedy mozna byloby fajnie spawdzic, ktora mapa jest lubiana bardziej do grania i wybrac, tyle ze train to tak rozne sa glosy o trainie, jeden lubi, drugi nie, wiec ciezko zdecydowac. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

Przez moment myślałem, że dziś 1 kwietnia, bo takie inicjatywy ze strony Knyfa... :P

A na poważnie podchodząc do tematu, wybrałbym opcję drugą.

Natomiast gdyby była możliwość zrobienia takiego mapcycle : dust2 -> inferno -> nuke -> train -> dust2 -> inferno -> nuke -> mirage/tuscan/cbble -> dust2 , gdzie do wyboru mamy mapę spośród trzech możliwych, za taką opcją bym się opowiedział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A T E I S T A

A nie lepiej wgrać na stałe tuscana po trainie ,chyba najłatwiej będzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wOnteKk
3 godziny temu, A T E I S T A napisał:

Dzieci dusta będą za długo na niego czekać. Ciekawe jakby to wpłynęło na liczbę graczy :icon_surprised:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF
9 godzin temu, A T E I S T A napisał:

Najlepiej czytać ze zrozumieniem.

21 godzin temu, KnyF napisał:

Na pewno nie będzie to na zasadzie dodawania kolejnych map do tych co są obecnie i powiększania tym samym mapcyklu.

To nie ma być kolejny serwer FFA, był już taki i dużo mniej osób tam grało, został zamknięty. Nie przypadkowo classic i dd2 cieszą się największą popularnością.

Z tego co widzę to jednak do traina wiele osób się przekonało i przyzwyczaiło. Pamiętam jak traina wprowadzaliśmy to na tej mapie zawsze grało najmniej ludzi i wracali na dd2. Teraz z nową mapą może być podobnie.  :) Będę jeszcze nad tym myślał.

Klasycznego vote przed zmianą mapy też nie będziemy wprowadzać, bo to rozmija się z koncepcją serwera, tu musi być mapcykl. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

Knyf w takim razie dodaj przykładowo w lutym tuscana w 2 cyklu zamiast trainia, w marcu dodaj mirage w 2 cyklu zamiast trainia i w kwietniu jakąś kolejną mapę albo operuj tylko tymi dwoma mapami. Tak czy siak traina się nie pozbędziesz bo przecież będzie grany co 2 cykl, więc powinno pasować większości. Dodałoby to troche świeżości na serwerze

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
umcyk

Swiezosc  tak ale to chociaz te vote, na tydzien wprowadzic, dla sprawdzenia (samego sprawdzenia, tylko pewien okres 7 dni) ktora mapa moglabybyc na zmiane z trainem byc, ewentualnie dodaniem po trainie. Wybraniu pare map jak na gorze pisalem mirage/tuscan/cbble.

TO tylko moje takie skromne spostrzezenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jdrkw

DD2 niech zostanie. Ja bym dodał mapę tuscan.

taka moja propozycja ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no_sound

Zdecydowanie druga opcja! Może warto przez miesiąc przetestować :]  Vote w czasie gry wprowadzałby za dużo chaosu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KaMiLO1029

Druga opcja jest git tylko nie rozumiem czego tak bardzo lubicie tego cobbla . Przecież to jest gówno, może i  klasyczne ale tego z 1.6 nie da się grać i może zamiast niego jakiś aztec co ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Po raz kolejny widać to samo. Pytanie o 5 mapę i ile osób, tyle propozycji. Pytanie na serwerze też zwykle kończy się przepychankami i propozycjami od assault po fy_pool. 

W dniu 29.01.2018 o 21:40, M O R D E R C A napisał:

Natomiast gdyby była możliwość zrobienia takiego mapcycle : dust2 -> inferno -> nuke -> train -> dust2 -> inferno -> nuke -> mirage/tuscan/cbble -> dust2 , gdzie do wyboru mamy mapę spośród trzech możliwych, za taką opcją bym się opowiedział.

+

A najlepiej zostawić tak, jak jest.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kakerucchi
8 godzin temu, Spocon napisał:

Po raz kolejny widać to samo. Pytanie o 5 mapę i ile osób, tyle propozycji. Pytanie na serwerze też zwykle kończy się przepychankami i propozycjami od assault po fy_pool. 

+

A najlepiej zostawić tak, jak jest.

Popieram!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

Chyba nie bierzesz tych przepychanek na serio, typu beskidzki chce de_storm, Morderca militie a ktoś inny cs_estate. Większość to są żarty, co nie zmienia faktu że zawsze ktoś będzie chciał co innego. Każdemu się nie da dogodzić. Natomiast jest to classic z mapami typu de_ więc żadne mapy z hostami, aimmapy i fy_poolday nie wchodzą gre. Tu nie chodzi o dodanie 5 mapy, bo cykl 4 map pozostanie nadal. Zmieniać się będzie jedynie 1 mapa co drugi cykl i to wszystko. Mała kosmetyka a odświeży trochę rozrywkę. Kaker ty już się nagrałeś na 4funie innych map to dlatego nie chcesz zmian. Większość natomiast chce lekkiej nowości na serwerze. I szczerze mówiąc nie ma sieci serwea,r na którym mógłbym pograć takiego tuscana bo na cod modzie ani bf2 to nie jest gra, a 4fun nie odpowiada ze względu na skiny i inne duperele typu włączone przenikanie. Większość opinii jest na temat mapy de_tuscan i mirage, więc pomiędzy tymi mapami powinno się wszystko kręcić.

• Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

Ale de_storm to Ty szanuj, ja mówiłem serio. A poza tym, to popieram to co napisałeś i myślę, że można by to już wprowadzić i sprawdzić jak się przyjmie. Ewentualne uwagi wtedy można zamieszczać tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ADRIAN (SPEJSON) PUCHACKI

jak dla mnie fajnie by bylo zeby byl mirage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
FranekKimono

Mirage i Tuscan są mapami turniejowymi więc dlaczego nie miałoby znaleźć się w mapcyklu CLASSIC ? Jak Najbardziej ZA.!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licensed to kill

Tak jak teraz jest dobrze, serwer zapełniony jak nigdy. Z tego co zauważyłem przybyło graczy steam, więc nie ma co kombinować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.