Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ArcyKysiu

A może by tak dodać na naszego 4fun-a  Ruletkę ?  

Urozmaiciło by to na pewno zabawę na serwerze... A być może i pojawili by się jacyś nowi gracze ? Kto wie...

+ Można by było dodać plugin który umożliwia dokończenie rundy mimo zakończenia czasu mapy. Często jest tak ze podkładasz bombe i jeszcze połowa graczy żyje a tu kres mapy utnie nam grę w połowie rundy (chyba że tylko mnie to irytuje ? To będzie zbędne )  .  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ

Tu masz odnośnie czasu mapy: 

Te dwa tematy połączone są ze sobą 

Ruletkę? Masz JackPot przecież.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Defender

Ruletki brakuje fakt ... popieram

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ArcyKysiu

Mówię co myślę z reguły i powiem ze ten cały JackPot to fajna sprawa ale na chwileczkę... Ja sam jak i wielu na 4Fun nie używamy tych skinów (Niech Ci owi się podpiszą :D ) Z decydowanie lepszą zabawą była ruletka... Przecież jak by nie było można to wszystko skumulować w całość.  I tak na ogól nie zważam na komentarze Adminów nie grających na naszym serwerze !!!  

1 minutę temu, ArcyKysiu napisał:

Mówię co myślę z reguły i powiem ze ten cały JackPot to fajna sprawa ale na chwileczkę... Ja sam jak i wielu na 4Fun nie używamy tych skinów (Niech Ci owi się podpiszą :D ) Z decydowanie lepszą zabawą była ruletka... Przecież jak by nie było można to wszystko skumulować w całość.  I tak na ogól nie zważam na komentarze Adminów nie grających na naszym serwerze !!!  Piszę to też z godnie z graczami grającymi na serwerze...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ciunio92

Witam.

Jestem za tą propozycją...

Wychodzę z założenia, że na serwerze 4fun powinno być więcej zabawy tym bardziej ruletka by się przydała.

Jestem też za tym, żeby końcową rundę serwer pozwolił nam zakończyć, bo to nie kiedy denerwuje, jak żyjesz i grasz, a tu ci utnie grę...

Jeszcze zablokować kupowanie broni na niektórych mapach..

Bo niestety jak jest aim_usp to vipowie mogą kupować sobie broń  ak itp plus granaty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon
2 minuty temu, ciunio92 napisał:

Bo niestety jak jest aim_usp to vipowie mogą kupować sobie broń  ak itp plus granaty.

To jest niestety nie do przeskoczenia. Od tego są admini, żeby pilnować tego by nikt nie używał innej broni, niż zakłada mapa. Jeśli chcielibyśmy usunąć broń vipom na poszczególnych mapach, musielibyśmy usunąć je ogólnie z vipa, a jego kupno stałoby się nieopłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ArcyKysiu
2 minuty temu, Spocon napisał:

To jest niestety nie do przeskoczenia. Od tego są admini, żeby pilnować tego by nikt nie używał innej broni, niż zakłada mapa. Jeśli chcielibyśmy usunąć broń vipom na poszczególnych mapach, musielibyśmy usunąć je ogólnie z vipa, a jego kupno stałoby się nieopłacalne.

Zgadzam się z tym w zupełności

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ
9 minut temu, ciunio92 napisał:

Chyba nie wiem gdzie na takich mapkach jest menu vip nie działa i nie masz innych borni prócz usp 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ciunio92
1 godzinę temu, Spocon napisał:

To jest bzdura co napisałeś, można wyłączyć vipa na poszczególnych mapach, admini nie są zawsze, avipów pełno.

Skoro na mapie aimusp bądź aim dgl vip może sobie kupić inną broń niż ta która jest przypisania do mapy  gra staje się bez sensu dla większości graczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PytonOWsky

Co do ruletki nawet spoczko sprawa. Tylko by nie obciążyła serwera bo będzie płacz o lagi.  Wiadomo ze fajnie by było zobaczyć znów jakieś nowości na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi