Skocz do zawartości
jdrkw

Jaka podkładkę wybrać do cs?

Rekomendowane odpowiedzi

jdrkw

Siema mam problem. Nie wiem jaka podkładkę wybrać do cs bo gdy gram mixa lub na waszym kochanym FFA CLASSIC myszka potrafi czasem uciec i strzał zamiast w przeciwnika idzie gdzieś za przeproszeniem w pizdu. Dlatego czekam na pomoc w dobraniu podkładki. Dzięki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

A jaką masz myszkę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ireczek

Żadna podkładka, tylko czysty blat.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Po p(R)ostu walcz! :)

Czarną xD

Ireczek , blat sie wyciera ,zostają rysy. Mysz tez inaczej reaguje jak masz pod nią podkładkę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Ja na czystym blacie. Rys nie ma, ale jest parę dziur wypalonych z cygarów. I czasem celownik leci w niebo :D 

Jakbym miała coś dla siebie kupować, to coś dużego. O na przykład http://allegro.pl/podkladka-pod-mysz-klawiature-pro-80cm-gamingowa-i6854573681.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Acategory&bi_c=MjVmYWZkZjAtYTYxZi00Yjk1LWIzNTctMTYyNzljOGViMjNmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=fe2175a5-1f58-4a65-9d7e-6a7a7b3be1b8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a/eQQ
1 minutę temu, Spocon napisał:

Ja na czystym blacie. Rys nie ma, ale jest parę dziur wypalonych z cygarów. I czasem celownik leci w niebo :D 

Jakbym miała coś dla siebie kupować, to coś dużego. O na przykład http://allegro.pl/podkladka-pod-mysz-klawiature-pro-80cm-gamingowa-i6854573681.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Acategory&bi_c=MjVmYWZkZjAtYTYxZi00Yjk1LWIzNTctMTYyNzljOGViMjNmAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=fe2175a5-1f58-4a65-9d7e-6a7a7b3be1b8

Polecam niedawno kupiłem xD ale i tak chuja mi to pomogło tyle, że celownik w niebo nie leci hehhe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

A to podkładki mają jakieś hiper właściwości, że trzeba się zastanawiać jaką kupić? Weź tą, która Ci się podoba i po problemie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

Nie bez przypadku pytam o myszkę....

Myszki z sensorem Pixart PMW3310 mają to do siebie, że czasem przy próbie podniesienia myszki, gdy "braknie blatu", sensor wariuje i wywala kursor do narożnika ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pizg@t0r9kkk

Od 8 lat na Steelseries QCK mini, jeszcze jakoś działa, polecam!

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
m3n3l

jeżeli ja mam Ci coś polecić to polecę Ci podkładkę z której sam korzystam od miesiąca po zakupie nowej myszki.

Podkładka roccat kanga nie jest droga a profesjonalna :D po zakupie tej podkładki myszka chodzi jak szwajcarski zegarek.

Polecam każdemu tą podkładkę :D

P.S

Jeśli się zdecydujesz na nią proszę daj mi znać jak Ci się z nią współpracuje :P

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KaMiLO1029

Żadnej podkładki nie trzeba można grać na krzyżówce ze spara (grałem na niej 1,5 roku temu , teraz mam tą podkładkę bo z myszką była)

A co do uciekania myszki to ci po prostu sensor gubi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pogromca ;D

polecam qck +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A T E I S T A

Moim zdaniem tylko i wyłącznie steelseries qck najlepiej największy rozmiar ,mam ją od 6 lat i jest nie do zajebania .Pasuję chyba pod każdy rodzaj gryzoni chyba ,że czegoś nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi