Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no_sound

Siema,

czy tylko ja mam problem z zakupionym vipe`em? - wczoraj działał, dziś już nie działa.

Poprzedni vip miałem wykupiony do 7 lutego z czego ostatnie dwa dni nie działał.

Vip`a przedłużyłem i jeden dziań działał czyli wczoraj. Ustawienia te same, nic nie zmieniałem...

Tylko KnyF może mi pomóc? Pisałem do niego, ale nie dostałem informacji zwrotnej.

Aha wykupiony slot jak nie działał tak dalej nie działa <_<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ADRIAN (SPEJSON) PUCHACKI

wpisz w konsoli 

connect a następnie adres ip serwera i tak za każdym razem inaczej rezerwacja slota nie działa

a jeśli chodzi o vipa to tylko knyf może ci pomóc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no_sound

KnyF ostatnio chyba jest nieosiągalny... Problem ze slotem poruszyłem w innym temacie. Wpisywanie w konsoli connect + ip serwera nic nie daję, a jeżeli to powtórzę kilka razy to serwer traktuję mnie jako spam i blokuję na jak to zauważyłem około godziny czasu.

Vip z kolei działał bo sprawdziłem po zakupie, a później jakby na złość mnie przestał działać i nie działa dalej.

KnyF mógłby wyznaczyć jakiegoś zastępce na czas swojej nieobecności w razie takich problemów.

Z viepem czy bez i tak gram dość słabo :/ nie mogę wrócić do formy z przed kilku lat, ale kto mi zabroni się bawić :]

Odzyskałem vip`a po zmianie na nick + hasło :D hip hip hurra!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.