Skocz do zawartości
TARANTINO

Turniej :)))))))

Rekomendowane odpowiedzi

TARANTINO

Witam gram trochę juz na tej serwerowni i zauwazylem ze gra tu dość spora liczba osób dlatego proponuje o zoorganizowanie turnieju 5vs5 na ESLOWYCH mapach :)
Turniej moze byc odbyty w postaci grup czyli  GRUPA = 4/5 zespołów zalezy od zgloszeń druyzn lub w formacie drabinkowym czyli po przegranym meczu od razu druzyna odpada z turnieju..dla mnie forma grup byłaby lepsza ze wzgledu na to ze turniej portrwałby dluzej niz jeden dzień ;) terminy spotkan ustalałby admin z kapitanami druzyn :)jeżeli chodzi o nagrody wydaje mi się że jest to najmniejszy problem gdyż liczy sie sama rywalizacja i gra zespołowa niz jakies tam nagrody... proponowałbym 
1miejsce VIPY DLA DRUZYNY WYGRANEJ na okres moze miesiąca 
2 miejsce REZERWACJE SLOTÓW NA SERWER ( czas określi admin ) 
3miejsce tutaj moze zdecydowac organizator lub gracze ;)
To chyba tyle ode mnie jeżeli chodzi o ten temat jest dużo oporowych i myślących graczy tutaj więc pomyślałem ze byłby fajny turniej na poziomie i mam nadzieje ze administracja pomysli nad tym ;) poruszam ten temat nie tylko dla siebie ale tez dla wielu innych graczy z którymi gadałem i bardzo by chcieli pograć ;)

POTRZEBNE :
1.PUSTY SERWER GDZIE ODBYWALBY SIE TURNIEJ 
2 CONAJMNIEJ Z 5/6 ZESPOŁÓW
3.STEAM U GRACZY 
4.CHĘĆ ADMINISTRATORÓW 
5. 2/3 SĘDZIÓW NA SPECT GDZIE BYLIBY SWIADKAMI ODBYTEGO POJEDYNKU ORAZ SPRAWDZENIA CZY NIKT NIE OSZUKUJE ;D PRÓCZ KRĘCENIA DEMEK U KAŻDEGO Z GRACZY ;D 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

Jak tylko zajmiesz się organizacją to podejrzewam, że KnyF ufunduje nagrody w postaci slotów i vipów. A i dla graczy only steam będzie Ci ciężko zorganizować turniej, musisz dopuścić też NS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TARANTINO

Jak ja mam sie zająć organizacją ? to po pierwsze, a po drugie NS'y mogą dla mnie grać nie robi różnicy byleby czysto ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MESUT ÖZIL

kręcenie demek i sędziów na spekt bym odrzucił, wystarczy hltv. W sumie można by rozegrać kolejny turniej ale zawsze jest problem z dopasowaniem terminów meczy. Skoro wyszedłeś z pomysłem to chyba powinieneś się zająć organizacją? Czyli regulamin, zapisy, ustalenie grup, wrzucanie wyników itp. Admin tego nie zrobi, nie licz na to. Nie musisz tego robić sam, można to robić w kilka osób. Za sam pomysł plus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TARANTINO

Zasady i przykład zapisu drużyn moge napisać ale wrzucanie wyników i sprawdzanie meczy to nie za bardzo bo nie mam 15 lat i jednak pracuje w tygodniu w specyficznych godzinach ewentualnie ktoś inny by sie tym zajął ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

My też nie mamy 15 lat i nie będziemy dla Ciebie specjalnie organizować turnieju. Znajdziesz kogoś chętnego do organizacji, to można myśleć. To co teraz zaproponowałeś potrafi każdy i do zrobienia jest w 10 minut.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TARANTINO

To ja mam jeszcze siedziec calymi dniami na komputerze i spisywac wyniki meczów a Ty jako admin nie mozesz nawet obserwować meczu i spisać wyników do tabelki ? I JESZCZE POWIESZ ZE CHCESZ ZAGRAĆ W TYM A'LA TURNIEJU xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal
Teraz, TARANTINO napisał:

To ja mam jeszcze siedziec calymi dniami na komputerze i spisywac wyniki meczów a Ty jako admin nie mozesz nawet obserwować meczu i spisać wyników do tabelki ? I JESZCZE POWIESZ ZE CHCESZ ZAGRAĆ W TYM A'LA TURNIEJU xD

Chłopie, ale to Ty chcesz zorganizować turniej nie my nie ja nie  on.  |

Masz chęć zrobienia turnieju, to zrób  wszystko tak jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
` beskidzki styl.

Czy Ty, kurwa, czytasz co piszesz? Przyszedłeś tu, zakładasz temat, bo jaśnie pan chce sobie zagrać turniej. Ale niech wszyscy inni to organizują i się tym zajmą, bo on nie ma czasu... Zastanów się człowieku. Co z tego, że mam admina? To znaczy, że mam w chuj czasu i mogę dla Ciebie zorganizować turniej? I może jeszcze mamy nagrody dla Ciebie ufundować? Nie mam słów, no naprawdę... Wyjebane mam w ten turniej. Nie masz zamiaru się za to porządnie wziąć, to nie zawracaj dupy.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TARANTINO

jako kurwa gracz serwera mam Ci fudnować nagrody i załatwiać serwer ? to od czego jest administracja ? dosyć ze ludzie chcą TURNIEJU A NIE TYLKO JA to zakładam taki temat bo nikt inny sie tym nie zajmie bo ma wyjebane no to zakładam temat o turnieju przeciez to normalne ze serwerownia robi turniej a nie gracz ? napisałem Ci zasady i ogólne informacje co mam zrobic ? opłacic vipy i sloty i serwer na miesiąc ? weź myśl co ty piszesz skoro tak jest to sie nei dziwie ze nic nie wypala skoro to czlowiek incjujący jakąs rzecz ma wszystko robic sam bez zadnego wsparcia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M O R D E R C A

Polecam zajrzeć do poprzedniego turnieju, jak został zorganizowany i przez kogo (Poniżej linki dla szybszego przejścia do tematów)

Razem z Karoliną ogarnęliśmy sami wszystko, łącznie z serwerem, nagrodami, zorganizowaniem terminarzy spotkań, wynikami etc etc. Więc na Twoje pytanie, czy masz się tym sam zająć, odpowiadam tak. Chyba że znajdziesz kogoś, kto Ci zechce w tym pomóc...

Zanim się porwiesz z motyką na Słońce, upewnij się, czy masz "czym" tam dolecieć, i czy "motyka" jest wystarczająco wytrzymała...

Natomiast co do samego turnieju i idei zorganizowania, jestem jak najbardziej za. Sam chciałem coś zorganizować, ale niestety mam ograniczony czas i nie byłbym w stanie poświęcić tyle samo czasu co przy poprzednim turnieju.

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.