Skocz do zawartości
TARANTINO

ZAPISY NA TURNIEJ i OGÓLNE ZASADY

Rekomendowane odpowiedzi

TARANTINO

1. Gracze:

- Drużyna musi składać się z 5 graczy, jeżeli nie stawią się na mecz w ciągu 15 minut od wyznaczonego terminu zostają zdyskwalifikowani, a 
drużyna przeciwna przechodzi dalej.
- W turnieju może brać udział każdy. 

2 Zasady 

- Podczas meczu na serwerze przebywają tylko gracze i HLTV.(chyba że będzie dopuszczony jeden ADMIN = sędzia który będzie odpowiedzialny za wpisanie wyniku.
- Ping gracza nie może przekraczać przez dłuższy czas 100ms.
- Drużyna może korzystać z komunikatora "teamspeak3" lub "Skype"
- Lider drużyny jest odpowiedzialny za swój zespół i ma prawo wypowiadać się w jego imieniu.
- Po meczu każdy lider wygranej drużyny ma obowiązek podać wynik meczu, jeżeli oszuka, drużyna zostanie zdyskwalifikowana!
- Drużyny wybierają po jednej mapie którą chcą grać w przypadku remisu jest za uzgodnieniem obydwu stron 3 mapa która jest mapą o "wszystko"
-Wyników nie wpisuje ja chciałbym aby osoba z wyżej zajęła się tym zadaniem gdyż nie mam na to czasu a wiem ze na takie cos trzeba mieć czas..wydaje mi się że osoby co mają nabijane po 300/400 postów mogą zająć sie takimi rzeczami nie robi im to zbyt dużo :)

Mapy które będą rozgrywane:
- de_dust2
- de_inferno
- de_nuke
- de_train
- de_mirage
- de_tuscan
- de _cbble 

W trakcie gry ZABRANIA SIĘ:
- używania obraźliwych słów w stosunku do drużyny przeciwnej.
- używania programów ułatwiających grę (wszelkich rodzajów „cheatów”).
- używania „recconectów” bez podania konkretnej przyczyny.
Jeśli powyższe zachowania zostaną zauważone, sędzia/organizator ma prawo wykluczyć gracza, który dopuścił się któregoś z niedopuszczalnych czynów oraz zdyskwalifikować drużynę.

Wzór zgłoszenia drużyny na Turniej:

1.Nazwa drużyny:

2.Nick Lidera drużyny:

3.Pozostali członkowie drużyny.
-
-
-
-
(rezerwa) - 
(jest dopuszczalna 1 osoba jako rezerwowy gracz w przypadku kiedy wydarzy sie sytuacja losowa i jeden z zawodników nie będzie mógł zagrać) 

4.Kontakt z kapitanem:

Drużyna, która nie zastosuje powyższego wzoru, nie będzie brana pod uwagę! 

Jeżeli czegoś brakuje to można dopisać :D POZDRAWIAM 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal

Dostałeś pozwolenie do Knyf-a ?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TARANTINO

nie bo nikt nie intersuję sie tym co pisze i ma jeszcze problem aby woogóle zrobić cos w tym kierunku to jest tylko inicjatywa i niech tak zostanie jak wejdzie knyf w wolnej chwili moze rzucic okiem i ogarnąc a po drugie wypadałoby aby admini zaczęli też coś robić w tym kierunku nie tylko dla siebie ale dla społeczności tego serwera i nie skakac do mnie ze nie będą nic robić "dla mnie" bo jednak macie tego admina i jakies zainteresowanie z waszej strony też powinno być a nie że beskidzki do mnie ma jakies pretensje ze on nie bedzie tego nie bedzie tego i najlepiej ja mam wszystko sam robić i jeszcze serwer ogarnąć i ludzi i nagrody i czas bo przeciez ja jestem ORGANIZATOREM bo chce turniej aby nie było nudno i aby gracze byli  bardziej zaangażowani w serwer i forum xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facemanreal
1 minutę temu, TARANTINO napisał:

nie bo nikt nie intersuję sie tym co pisze i ma jeszcze problem aby woogóle zrobić cos w tym kierunku to jest tylko inicjatywa i niech tak zostanie jak wejdzie knyf w wolnej chwili moze rzucic okiem i ogarnąc a po drugie wypadałoby aby admini zaczęli też coś robić w tym kierunku nie tylko dla siebie ale dla społeczności tego serwera i nie skakac do mnie ze nie będą nic robić "dla mnie" bo jednak macie tego admina i jakies zainteresowanie z waszej strony też powinno być a nie że beskidzki do mnie ma jakies pretensje ze on nie bedzie tego nie bedzie tego i najlepiej ja mam wszystko sam robić i jeszcze serwer ogarnąć i ludzi i nagrody i czas bo przeciez ja jestem ORGANIZATOREM bo chce turniej aby nie było nudno i aby gracze byli  bardziej zaangażowani w serwer i forum xD

Brak mi słów.  Powiem Ci na przyszłość.

Jak coś chcesz organizować, to  upewnij się że masz do tego kompetencje. Że  jesteś w stanie  coś dać od siebie, a nie zarzucisz temat i wszyscy maja za Ciebie robić.  Tak to nie działa.

Myślę że  temat można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TARANTINO

przeciez zrobiłem ogólne zasady i informacje co do tego wyżej xD co mam jeszcze zrobić człowieku ? XDDD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spocon

Jak chce, niech sobie organizuje. Ale jeśli zgody Knyfa na to nie ma i nie zostało to z nim w żaden sposób omówione, sponsoringu nie będzie (i generalnie nie rozumiem dlaczego miałby być), ani żadnego zaśmiecania forum tematami dotyczącymi turnieju. 

Jeśli chcesz turniej, możesz tu sobie wrzucić jego reklamę, ale zapisy, wyniki i całą resztę musisz sobie ogarnąć w swojej piaskownicy (ew. do zgłoszeń graczy możesz sobie wykorzystać PW na forum). To sieć KnyFa i KnyF decyduje, czy chce tu takie imprezy i przez kogo organizowane.

Póki co zamykam temat, jeśli będzie zgoda H@ i będzie plan, normalny regulamin z rękami i nogami, otworzę Ci go ponownie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KnyF

Dobry temat, nawet się trochę pośmiałem. Tylko do działu z humorem trafić powinien.

Nic mi na ten temat nie wiadomo, ale z tego co przeczytałem tutaj to Tarantino napisał sobie zasady i wymagania a my tylko mieliśmy pod nie zorganizować turniej. :D

Sam Quentin by tego lepiej nie wymyślił. xD

• Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.